Szentkirályi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2012. május 13.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Lemosók, Tonikok

Kiszerelés: 150ml

tara95

2017. július 6.

Rétegezős a rutinom, mire végzek elég látványosan ragadós az arcom, illetve fénylik. Mostanában rászoktam, hogy ásványvízzel jó alaposan befújom utolsó lépésként az arcom, hagyom beszívódni a rétegekkel együtt. Maradéktalanul el is tűnik a fény.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 6.

Lunita

2013. szeptember 8.

De igaza volt,aki feltöltötte ezt is!! :)
Rengeteget iszom, nyáron főleg, és spricnibe is teszek,úgy fújok a bőrre,utána olajjal kenem be (ha télen nem akarok sokat állni vizesen a kádban), jól beszívódik az olaj tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. szeptember 8.

De igaza volt,aki feltöltötte ezt is!! :)

svivko

2013. február 19.

Íme az én receptem (zsíros, pattis bőrre) ;
kifogyott tonikos flakonba (YR 150ml-es)
~ ásványvíz
~ 45 csepp teafaolaj (a dobozán (Tebamol ez volt a higítási arány)
~ 2 kanálnyi 100%-os aloe vera
+ kiegészítés a kedvenc tonikunkból ( anno YR, most Corine de Farme, problémásabb / antibacizni való bőrre Crean & Clear ), illetve el tudok bele még képzelni e-vitamint (kapszulát belenyomkodni), illetve folyékony c-vitamint is.
Barátnőmnek elkészítettem a natúr változatot +-ok nélkül, és a bőre imádta, ahogy az enyém is. Mindig kéznél, home made, egészséges.

Illetve nyáron, hogy megelőzzem a napallergiát, és valamivel hűtsem magam a 40 fokban, vizes spricnit hordok magamnál, abba öntök kis naptejet + tetszés szerint testpermetet.
De nyilván segített a naptejezés is, még a napfénnyel érintkezés előtt...
Ahw.. De totál vámpírnak éreztem magam............. :")
Nem tudom, ez mennyire hülyeség, nem hülyeség, nekem nagyon bevált. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 19.

Íme az én receptem (zsíros, pattis bőrre) ;
kifogyott tonikos flakonba (YR 150ml-es)
~ ásványvíz
~ 45 csepp teafaolaj (a dobozán (Tebamol ez volt a higítási arány)
~ 2 kanálnyi 100%-os aloe vera

De nyilván segített a naptejezés is, még a napfénnyel érintkezés előtt...
Ahw.. De totál vámpírnak éreztem magam............. :")
Nem tudom, ez mennyire hülyeség, nem hülyeség, nekem nagyon bevált. :)

bandita

2012. május 14.

Az 1,5 l-es kiszerelésű változatát gyakran használom ennek a terméknek és szeretem, hogy nincs mellékíze, valamint szagtalan és a MIÉNK!
Az INCI lista minden igényt kielégít, káros összetevő nélkül :)
Díjazom a fantasztikus ötletet, amely egyszerűségében nagyszerű. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. május 14.

Az INCI lista minden igényt kielégít, káros összetevő nélkül :)
Díjazom a fantasztikus ötletet, amely egyszerűségében nagyszerű. :)