Szentkirályi

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Kézkrémek
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ur.isten.ne.mar, Módosítva: 2019. október 1.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Kézkrémek

Kalcium-, magnézium- és hidrogénkarbonát-tartalmú kézkrém, amely gyorsan felszívódik, tartósan hidratál és gyulladáscsökkentő hatású.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

GothicBeauty Blog

2013. szeptember 12.

Nagyon meglepődtem, mikor olvastam itt a kommenteket, mert nekem személy szerint nagyon bevált, sőt, az egyik kedvenc kézkrémem lett. Gyorsan beszívódott, és szépen táplált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

szeliger

2013. március 22.

Ajándékba kaptam, a név alapján többet vártam tőle. Semmi extra, a hatása nem túl hosszú, a szaga is olyan semmilyen, de legalább nem pirosodik tőle ki a kezem. Jelenleg a mosogatótálca mellett várja, hogy kifogyjon, pénzt nem adnék érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. március 22.

czuczy

2013. január 30.

Négy tubussal elfogyasztottam már két év alatt:) Szerintem ez mindent elmond

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 30.

Négy tubussal elfogyasztottam már két év alatt:) Szerintem ez mindent elmond

claudia

2012. november 2.

Hát nem is tudom...Beszaladtam Rossmannba mert nagyon durván néz ki a kezem, nem néztem meg az incit, csak az kapta meg a szemem, hogy "gyulladáscsökkentő hatású". Nagy vigyorogva elkezdtem krémezni a kezem aztán a sebek körüli helyek (nyílt sebbe eszem ágában sincs belekenni semmit) elkezdtek égni és pillanatok alatt jól feldagadtak, szint láttam ahogy lüktet a bőröm. A véraláfutásokra semmi hatással nem volt (mondjuk ezt nem vártam volna el), mégcsak nemis hidratált. Mi itt a gyulladáscsökkentő anyag? :)
Nem tudom már milyen krémet vegyek, amik a véraláfutásokra, kisebb zúzódásokra jó hatással vannak vagy csak hidratál elég jól.
Drága, olyan mint a víz és mar, nem ér semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 2.

Drága, olyan mint a víz és mar, nem ér semmit.

Oraculum

2012. október 28.

Tisztaságillata miatt nagyon tetszik,de nekem a nagyon szárazkezemet óránként lehetne vele kenni.
Elég drága ahhoz képest, hogy szinte "csak" tiszta vizet tartalmaz.
Viszont nem tetszik az,hogy többféle parabén-származákot is tartalmaz és ezen kívül illatanyagot is, nem ezt várnám.
De legalább magyar.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 28.

Elég drága ahhoz képest, hogy szinte "csak" tiszta vizet tartalmaz.
De legalább magyar.

wikke

2012. július 2.

nem tudom, miért, de nekem bejött. gyorsan beszívódik, kellemes illatú, nem kell belőle sok. akkor kezdtem el használni, mikor bogárallergia miatt ki volt rendesen repedezve a kezem, meg tiszta kiütés voltam. éés bevált. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 2.

grim.golgota

2012. június 6.

Hát jó is meg nem is...hamar beszívódik ami jó mert nem csúszik utána a kezem (amitől az átlag krémeknél meg tudok őrülni) viszont ezzel arányosan ugye nem is hidratál túl jó. Illatát is szeretem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 6.

szeleske

2012. április 25.

Hajaj, ez nagyon nem jött be. Többet vártam sokkal, jól felépített Szentkirályi image, nesze neked. Konkrétan: iszonyatosan híg, számomra kellemetlen szag, és még a bőrömet is csípi, nem szívódik be, ááááááááá, nem is folytatom. Még jó, hogy csak az anyósomnál van belőle, ott néha kényszerből használom. Egyáltalán nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 25.

mstindigo

2012. január 10.

Ajándékba kaptam egy barátnőmtől, mivel ez hipoallergén, ásványvízzel stb. Az összetevők viszont annyira rosszak, tele van kőolaj-származékkal, zsírtalanító alkohollal, hogy teljesen megriasztott, miután elolvastam. Munkahelyre bevittem, hogy jó lesz néha SOS helyzetre, de nekem alig hidratálta a kezemet. (Gondolom a benne lévő sok alkohol miatt..)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 10.

Rony

2011. december 31.

Az illata kellemes, de nekem nem hidratálta kellőképpen a kezemet, ráadásul nehezen is szívódott be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 31.

Antioxidánsok: BHT

Szentkirályi ásványvíz, mely kalciumban, magnéziumban, hidrogénkarbonátban gazdag, így egyedülállóan táplálja és hidratálja a bőrt. A Szenkirályi ásványvíz a népszerű ásványvíz márka néhány kozmetikumában található meg.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.

Tartósítószer.  Részletesebb információ a parabénekről a futuredermen.