Tab

Ár:   700-1200 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   Rossmann, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kismag, az összetevőket feltöltötte: eracream, Módosítva: 2015. március 1.

Ár:   700-1200 Ft
Lelőhely:   Rossmann, Tesco
Kategória:   Hajápolás

A Szilikon Hajcsepp a napfénytől, a tenger sós vízétől és a szolárium szárító hatásától nyújt védelmet a hajnak. Haját egészségessé, fényessé és rugalmassá varázsolja.

someva

2018. február 8.

Erre a termékre, meg úgy általában a szilikonos cuccokra mondanak hideget-meleget, de nekem ez a hajvégápoló nagyon bejött. Csak a hajvégekre használtam és azt szépen ápolta. Sajnálom, hogy sehol nem találom már. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 8.

larka95

2017. június 10.

Mikor még póthajam volt, akkor használtam. A saját hajamnak egyáltalán nem tett jót. Soha többé nem venném újra.. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 10.

tlaura0906

2017. január 9.

Én szerettem,az illatát,a hatását. Tudom-tudom a szilikon nem jó,de mikor anno megvettem még nem néztem utána ilyennek.Régen sokat használtam, talán két üveggel is elhasználtam és sajnáltam mikor nem találtam a boltba!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

Alma07

2016. október 20.

régen én is sokat elhasználtam belőle akkor jó volt ,nem hiszem hogy újravenném

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 20.

régen én is sokat elhasználtam belőle akkor jó volt ,nem hiszem hogy újravenném

(-1)    Hasznos vélemény?    Házirendellenes
hessviky666

2016. augusztus 16.

6 éve rengeteg flakonnal elhasználtam ebből. Alattam szóló jól kifejezi, "olyan mintha" effektus. A szilikon rárakódott a hajvégekre, amíg használtam szépnek tűnt, valójában lefujtotta a hajszálakat, amik a használatnak köszönhetően még gyorsabban töredeztek. Egyszer csak leálltam a használatával, jött egy másik szilikon tartalmú hajvégápoló... A körből kettő éve sikerült kikeverednem, nagyon nehezen jött rendbe a hajam. Soha többet szilikon...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 16.

Bambino97

2016. augusztus 10.

Nagyon nem tetszik. Az illata nagyon fűszeres, olyan füstölős nekem. A nedves hajvégerem szoktam kenni hajmosás után. Miután megszárad a hajam tényleg puhábbnak érzem tőle a hajvégeim, de ezt másnap már egyáltalán nem tapasztalom. Száraz hajon abszolút nem vált be, mivel marad egy kis réteg a hajon. Nem szívja be rendesen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

Chrissy

2016. augusztus 3.

Ajándékba kaptam egy rokontól, aki esküszik rá. Ez a cucc nem igazán ápolásra lett kifejlesztve, nem hidratál, nincs tele vitaminokkal, stb. Bevonja a hajszálakat egy vedőréteggel, amitől azok kisimulnak és fényesek lesznek. Így valóban alkalmas a napfény, a tengervíz vagy klór szárító hatásától megvédeni a hajat. Alkalmas tincsesìtésre is, illetve a sprőd hajvégek ideiglenes kisimítására. Amint lekopik a hajról a hatásnak annyi. Mint egy alapozó az arcon.
Így ezt a terméket strandoláshoz, uszodához használom. Erre tökéletes.
Hajápolásra vannak erre kifejlesztett szuper termékek hidratáló, hajszerkezet újjáépítő, regeneráló, stb., stb. hatással.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

Így ezt a terméket strandoláshoz, uszodához használom. Erre tökéletes.

Gyevocska

2016. július 9.

Juj! Hány ilyet elhasználtam anno! Még a szaga is az orromban van! Brr. Persze semmi látványosat nem csinál. A töredezettségen nem segít, csak elfedi. Az "Olyan lesz, mintha" effektus. A töredezett hajat nem lehet egészségessé tenni. Csak levágni. Vagy megelőzni. A Khadi olaj mérföldekkel megelőzi. Sőt! Ez egy Trabant. A Khadi pedig egy Ferrari. Ennyi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 9.

marryjane

2016. március 22.

Imádom. Az elválasztáshoz és hajvégre rakom és pihe-puha, csillog-villog. Kell ennèl több? 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 22.

Hygi

2015. október 4.

Nem régóta használom, de nagyon szeretem. Én mindig a száraz hajamra szoktam felvinni egy nagyon kevés mennyiséget, de már az is szépen lefogja a "szöszös" hajamat és táplálja a hajvégeket, Nem lesz ragacsos érzete a hajnak, nagyon kellemes tapintásúvá válik. Nekem bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 4.

Hidratálók: Dimethiconol, Cyclomethicone