Tab

Ár:   700-1200 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   Rossmann, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kismag, az összetevőket feltöltötte: eracream, Módosítva: 2015. március 1.

Ár:   700-1200 Ft
Lelőhely:   Rossmann, Tesco
Kategória:   Hajápolás

A Szilikon Hajcsepp a napfénytől, a tenger sós vízétől és a szolárium szárító hatásától nyújt védelmet a hajnak. Haját egészségessé, fényessé és rugalmassá varázsolja.

porcelanpipi

2015. október 1.

Őt mindig újraveszem! :) nagyon jó! csodát művel a szénakazal hajammal akár szárazon, akár vizesen használom. és az illata is jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 1.

torppicur3

2015. augusztus 4.

Már nagyon sokszor újravettem, imádom! Én vizes és száraz hajra is használom. Nem tapasztaltam, hogy szárazon kenve ragacsossá és zsírossá tenné a hajam, bár hozzáteszem, hogy keveset használok belőle, csak a hajvégekre kenem, ami a szőkítéstől amúgy is elég száraz. Használtam már elég sok hajvégápoló olajat, szerintem van olyan jó, mint a drágább társai.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 4.

Runway

2015. július 18.

Csak nedves hajon alkalmazom, hajmosás után kenek egy keveset a hajvégekre, szép sima és selymes lesz tőle a haj. Egyszer kipróbáltam száraz hajon is, de gyorsan beláttam, hogy úgy nem működik. Egyébként nagyon sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 18.

Jenniii92

2015. február 28.

Igaz, hogy könnyebben kifésülhetővé teszi a hajat, de ragacsos lesz tőle, nem szívja fel a haj.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 28.

tia094

2015. február 17.

Eszméletlen rossz. Ragacsos tőle a hajam, alig szivja be, semmit nem javít rajta,pénz kidobás. komolyan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. február 17.

Csilla91

2015. január 30.

Jobb a semminél, de nem dobok hátast tőle. És a szilikon amúgy sem tesz jót a hajnak.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 30.

Picúr

2014. szeptember 27.

Nekem bevált.Tetszik az illata, sokáig elég,jót tesz a hajvégeimnek,tényleg regenerálja a töredezést és az ára se vészes a többi márkás társához képest.Eddig ez a befutó de még persze h tesztelek mást is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. szeptember 27.

KisPicúr

2014. augusztus 8.

Nagyon jó hajvégápoló, kevésbé töredezik a hajam mióta használom, viszont nem szabad megfogni semmit, miközben használod, mert összeragacsoz mindent, ezért -1*. :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. augusztus 8.

Ágibaba1982

2014. április 1.

A sok pozitív hozzászólás alapján vettem ma meg. Az ombre hajfestés kissé meggyötörte a hajvégeket, ezért vettem az utóbbi pár hétben hajápoló pakolások tömkelegét. Ez remélem az utolsó lesz, mert végre ez beválik, és nem kell újabbakat vennem...
Kipróbáltam még ott a Westend mosdójában :-D, hipp-hopp felkentem a száraz hajamra( de csak a végekre).
Az első meglátásom: felnyitásnál nem csak a kupakot sikerült lekapnom hanem a teljes nyomókupakos részt is( biztos nem így nevezik :-)) azt gondoltam, úgy kell csepegtetni abból a felszívókából, de utána kapcsoltam, hogy mi a bibi, és elkezdtem nyomni pár cseppet a tenyerembe, és rákentem a hajvégekre. Valószínű, kevesebb kell belőle, mert nekem nagyon vizes hatású lett a hajam vége :-( de ez nyilván a wc-s kapkodásom miatt volt.
Az illata rendben van. Az ára 1250 Ft körül volt.
Otthon kipróbálom majd holnap rendes körülmények között nedves hajra, és updatelek. :-)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. április 1.

Az illata rendben van. Az ára 1250 Ft körül volt.

eszteRTM

2013. december 27.

Szép és puha hajat varázsol :) Száraz hajvégekre nagyon jó :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 27.

Szép és puha hajat varázsol :) Száraz hajvégekre nagyon jó :)

Hidratálók: Dimethiconol, Cyclomethicone