Tab

Ár:   700-1200 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   Rossmann, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kismag, az összetevőket feltöltötte: eracream, Módosítva: 2015. március 1.

Ár:   700-1200 Ft
Lelőhely:   Rossmann, Tesco
Kategória:   Hajápolás

A Szilikon Hajcsepp a napfénytől, a tenger sós vízétől és a szolárium szárító hatásától nyújt védelmet a hajnak. Haját egészségessé, fényessé és rugalmassá varázsolja.

tamusgirl13

2013. november 22.

Az árához viszonyítva elég jó, viszont kezd minél drágább és kisebb lenni a csomagolása :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 22.

dijus

2013. november 9.

Közvetlen vizes hajon használva, majd megszárítva kiváló, de egyébként meg borzalmasan zsíros lesz a nap végére a haj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 9.

ZitaKisasszony

2013. szeptember 11.

Szerintem egyértelműen kijelenthetem, hogy pénzkidobás volt ez a termék, hiszen a kukában landolt. Egyszerűen nem tudtam mit kezdeni vele.. Ha kinyomtam a kezemre, akkor szinte több maradt rajta, mint a hajamon.. Ragadt össze-vissza.. Jajjj, szeretném elfelejteni! Főleg az illatát..

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 11.

kaszas.eniko90

2013. szeptember 7.

Én ezt a hajvégápolót több éve használom és még sosem kellett benne csalódnom. Könnyen fésülhetővé teszi a hajat, csillog, és nem töredezik. Nagyon kevés is elég belőle, én csak nedves hajra használom! Nekem derékig érő hajam van és csak ezzel tudom szépen kifésülni hajmosás után. Csodaszer!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 7.

Yubiri

2013. augusztus 25.

Kedvenc hajvégápolóm! Úgy érzem, valóban rugalmasabbá teszi a hajam, szépek a hajvégeim és finom az illata!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 25.

beautymaniac

2013. augusztus 12.

Puhítja a hajvégeket, szép és ápolt lesz tőle a hajam. Többször vettem már, mindig vizes hajra használom, meg vagyok vele elégedve! :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 12.

incifinci28

2013. június 4.

nagyon jó kis termék, nekem bevált! ha akciós, akkor meg aztán pláne jó :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 4.

nagyon jó kis termék, nekem bevált! ha akciós, akkor meg aztán pláne jó :)

zmbanett

2013. május 28.

most is van belőle itthon. ilyen SOS megoldásnak használom...ha nincs más, vagy nincs türelmem bio olajakkal szórakozni, feldobom és kész. az illata jó, de annyira azért nem hatásos. gyors megoldásnak megfelelő, de ha lehet, inkább egy kis shea vajat kenek a hajvégemre. vagy argán olajos bio hajvégápolót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 28.

haloittbarbi

2013. május 17.

Én körülbelül 5 éve használok folyamatosan hajvégápoló olajat. Ebből a márkából többször is vettem már (4-5-ször minimum). Most éppen a Gliss kur hajolaját használom (ebből is vettem már kb 3-szor).
Stella Vitacare olajat is vettem párszor, de vettem már 5000 forintért is hajvégápoló olajat.. egy szó mint száz lehet hogy csak én vagyok vele így, de én nem sok különbséget vettem észre közöttük:D Pedig kipróbáltam egy-kettőt.
A Tab márkájú ár-érték arányban szerintem tökéletes és a célnak is megfelel:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 17.

A Tab márkájú ár-érték arányban szerintem tökéletes és a célnak is megfelel:)

zsebii

2013. május 12.

Csodaszer!! Most a második tubust használom. Nagyon puha és jó illatú tőle a haj, ha hajvasalás előtt 1 pumpányit kenek a hajvégekre vasalás után is puha, illatos marad. Sokan dicsérik a hajam, hogy mitől ilyen puha, hogyhogy nem törik a vége. Ezért. Mindenképpen újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 12.

Hidratálók: Dimethiconol, Cyclomethicone