Tab

Ár:   700-1200 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   Rossmann, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kismag, az összetevőket feltöltötte: eracream, Módosítva: 2015. március 1.

Ár:   700-1200 Ft
Lelőhely:   Rossmann, Tesco
Kategória:   Hajápolás

A Szilikon Hajcsepp a napfénytől, a tenger sós vízétől és a szolárium szárító hatásától nyújt védelmet a hajnak. Haját egészségessé, fényessé és rugalmassá varázsolja.

Dinuska0606

2013. május 9.

Nyilván az üzlet fenntartása érdekében váltogatják, hogy mi a "trendi", de igazából a haj válogatja, hogy mire van szüksége. Akinek festett a haja, vagy károsodásra hajlamos, annak igenis jót tesz a szilikon. Én is ezt használom, sokáig elég, az illata is kellemes és nem utolsó sorban táplálja a hajvégeimet, és nem nézek úgy ki mint egy ázott kutya :D Minden hajmosásnál használom, a 2. üvegnél járok...az elsőt több éve vettem...tehát nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 9.

Nicole88

2013. április 16.

Egyszerűen imádom ezt a hajvégápolót!!! Ennél jobbat eddig még nem használtam/próbáltam. Egy pici pumpálásnyi elég belőle a derékig érő hajamra, ami puha, illatos, és selymes tapintású lesz tőle. Anyuval ketten hónapokig használunk egy üveggel, így nem is mondható drágának. Nagyon örülök, hogy rátaláltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 16.

KataaBabaa

2013. április 2.

Mostanában mindenki szidja a szilikont, én évekig használtam, nekem jó volt. Igaz, most lecseréltem L'oreal olajra, de ez nem zárja ki hogy visszatérjek majd hozzá. Az ára se horibilis, sokáig eltart, és nekem nem nehezítette el a hajam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 2.

Anita19

2013. március 21.

Szerintem tényleg ez a legjobb, vagyis hát én többet már kipróbáltam és ez vált be igazán :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 21.

Kismanó

2013. március 14.

Számomra a legjobb hajvégápoló, nem ragad össze a hajam, kedvező az ára és sokáig elég, mivel csak 1-2 csepp kell a hajvégekre. Már régóta ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 14.

verus25

2013. január 31.

Imádom! Ez az egyetlen hajvégápoló amitől nem ragad össze a hajam és használ is. Könnyebb kifésülni a hajamat tőle, ha az egészen eloszlatom, nemcsak a végeken. Zsíros a hajam, ezért a tövére nem rakok, de a többi részére kiváló, nem nehezíti el. Csak el kell találni a mennyiséget. Sokáig elég, az ára is kedvező. Innentől fogva nem érdekel az összetevője, a fejbőrömön úgyse használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 31.

horvathm

2013. január 26.

Érdekes kérdés az, hogy a szilikon a hajvégnek árt-e vagy nem? vagy ez megint csak egy trend? szerintem pro és kontra rengeteg cikk jelenik meg... nem tudom... én 2-3 havonta vágatok a hajamból, viszont a szőkítés után használom a hajvégekre. Könnyen kezelhetőek és nincsenek kiszáradva. SZámomra megfelelő!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 26.

bajbee16

2013. január 16.

nekem már a 2.üveg van belőle,de amint tudomásomra jutott mit művel a szilikon a hajjal,abba is hagytam a használatát.átálltam egy szilikonmentesre.igazából az illatát nagyon szerettem és puha volt tőle a hajam,de nem nagyon nőtt:(...(márpedig én most nagy hajnövesztésbe vagyok :DD ) a lényeg az, hogy ha nem tartalmazná azt a fránya szilikont nem lenne bajom vele.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 16.

Bambiii

2013. január 12.

Már többször újravettem, a kusza hajvégeimmel csodát művel és nagyon-nagyon sokáig elég egy üveggel. Auchanban vettem kb 800 Ft volt, ár-érték arányban is kiváló.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. január 12.

ellie11

2012. november 10.

Szerintem a legjobb hajvégápoló azok közül amiket eddig kipróbáltam, ráadásul még olcsó is, én elgalábbis 1000 ft-ért vettem annak idején a Rossmannban (remélem még kapható mert tervezem újra megvenni, mostanába fogyott el) nagyon sokáig kitart, tehát elég gazdaságos kis cucc. Mikor használtam szedtem mellé Revalidot is egy hónapig, szerintem ennek a kis kencének is nagy szerepe volt akkor abban hogy gyönyörűen megnőtt a hajam (értsd: nem hajnövesztő :D hanem nem törtek le folyamat a hajvégeim így volt végre látszatja is hogy nő a hajam..) Mindenkinek csak ajánlani tudom, aki pedig vasalja vagy festi a haját (vagy a kettőt egyszerre) annak mindenképp!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 10.

Hidratálók: Dimethiconol, Cyclomethicone