Tab

Ár:   700-1200 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   Rossmann, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kismag, az összetevőket feltöltötte: eracream, Módosítva: 2015. március 1.

Ár:   700-1200 Ft
Lelőhely:   Rossmann, Tesco
Kategória:   Hajápolás

A Szilikon Hajcsepp a napfénytől, a tenger sós vízétől és a szolárium szárító hatásától nyújt védelmet a hajnak. Haját egészségessé, fényessé és rugalmassá varázsolja.

Dinuska0606

2012. november 7.

4 év alatt kettőt használtam el belőle, illetve a másodikból még mindig van. Imádom, mert mióta használom nem csak törik a hajam hanem megnőtt szép hosszúra. Szárítás vagy egyenesítés után száraz hajra kenem (kerülve a hajtövet) és sokkal szebb lesz és nem csak a látszatot biztosítja, hanem valóban jó termék. Árát tekintve elég olcsó, ahhoz képest, hogy nagyon sokáig elég

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 7.

lubi

2012. november 2.

Én egy üveggel elhasználtam, illetve a felét.. aztán most ott van a polcomon.. Átálltam a szilikonmentességre ( ez meg gyakorlatilag csak szilikonból áll) ... ezért nem nagyon használom. Igazából nyáron, és szoli előtt használtam csak előtte is, és tényleg csak a legutolsó 1 centire kentem, mert igazából a hajvégeimen már rontani nem tudott, kicsit "összeragasztotta", látszólag szebbé tette. Ettől függetlenül ez csak látszat és szerintem mindenki, aki ápolja a haját tisztában van vele, hogy a szilikon egy becsapós dolog, azért mert szépnek és egészségesnek tűnik a haj, még nem az..Szóval nem ajánlom senkinek, és az egész hajra meg még véletlenül se kenjétek, mert tömény szilikonnal vonja be, és nem fog "levegőt kapni" a hajatok.. látszólag szép lesz, de amint leálltok a használatával, szörnyen szálkás, sprőd lesz az egész haj, és nem mindegy, hogy 2 centit kell levágni a hajból vagy 15 centit... Nem könnyű jó hajvégápolót kifogni, mert 95%-ban mindegyikben van szilikon, de szerintem megéri utánakeresgélni, mert ez hosszútávon semmi jót nem eredményez... Egyébként nem bánom, hogy megvettem, nagyon ritkán vasalom a hajamat 3-4 havonta 1x, ha van valami esemény, akkor bekenem, inkább ez égjen le róla, mint a hajam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 2.

Dynu

2012. október 2.

Ár/érték arányban az egyik legjobb, de van ennél sokkal jobb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 2.

Ár/érték arányban az egyik legjobb, de van ennél sokkal jobb is.

palmafa

2012. augusztus 23.

Egyet értek!A töredezett hajon semmi nem segít,csak az olló.Száraz,a festéktől kissé szétálló a hajam.Ha bekenem vele (nem csak a végét szoktam,hanem a közepétől is,a hajtöveket kerülve) tökéletes lesz!Régebben az avonosat használtam,de ez sokkal koncentráltabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 23.

bvlgari001

2012. augusztus 16.

Én kb. 7 éve használom, mióta vasalom a hajam naponta. Azóta olyan 4 üveggel használtam el, pedig derékig érő hajam van. Mindenki megdicséri milyen szép, fényes, ápolt, egészséges. Mára a hajam a védjegyem. Azóta már több embernek is ajánlottam, és mindenki újraveszi, ha elfogy.

Régebben kaptam egy Gliss Kur hajápoló családot, amibe volt hajvégápoló is, de ennél többet nem nyújtott...sőőőt. És kb 1 hónap alatt el is fogyott.

Elég 2 pumpa, elkenem a tenyeremben és hajmosás után száraz hajra alkalmazom. Ha eszembe jut, hajvasalás után is szoktam rátenni 1 pumpányit, majd egyszer áthúzom a fésűt rajta, hogy szétoszlassam, így nem áll össze tincsekbe.

Ahogy olvasom a véleményeket, rájöttem, hogy sokan félreértik mire is való!!!
Mivel hajVÉG ápoló, és nem hajTŐ ápoló, ezért csak a végére (!) kell kenni egy kicsit, így nem zsírosodik, és nem lapítja le a hajat.
Csodát pedig senki ne várjon tőle, ha már agyon van törve a sok festéktől, nem fogja véglegesen összeragasztani a szálakat. Azon csak az olló segít. Ha viszont rendszeresen vágva van a végéből (akár otthon is), segít egészségesebben tartani a hajvégeket. Hajvasaláshoz is ideális, mert a szilikon hővédő is.

Én több szempontból is elégedett vagyok a termékkel:
- azt kapom, amit ígér
- nagyon sokáig elég
- elérhető áron van
- kellemes illata van

Én továbbra is csak ajánlani tudom mindenkinek :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 16.

Ahogy olvasom a véleményeket, rájöttem, hogy sokan félreértik mire is való!!!

Én több szempontból is elégedett vagyok a termékkel:
- azt kapom, amit ígér
- nagyon sokáig elég
- elérhető áron van
- kellemes illata van

Én továbbra is csak ajánlani tudom mindenkinek :)

Ewyca

2012. június 27.

nekem is már 1 éve van meg,szerintem legalább még ennyire elég lesz:)...bár én mást is használok mellette.Ez a termék ideig-óráig nagyon szép eredményt hoz,tényleg puha,kellemes,egységesnek tűnő hajat biztosít,és nem is zsírositja be,ha az ember csak a végekre,középrészre tesz,és elkerüli a fejbőrt.Persze a sok szilikontól nem is csoda,de nekem más egyszerűen egyáltalán nem hat,se rövid,se hosszútávon:(szóval maradt ő,mint sos legjobb segítség:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 27.

Orchid

2012. június 2.

Nagyon bánom, hogy megvettem. A hatása ideig-óráig látványos, max. akkor kenek fel egy picit a hajvégekre, ha nagyon el van töredezve és olyan helyre megyek, ahol muszáj normális frizurával megjelenni. Legszívesebben kihajítanám, de ahhoz nekem drága volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 2.

Viki000

2012. június 2.

Ez az égvilágon semmit nem ér. Csupa szilikon az egész, maximum olyan érzete van az embernek, hogy kicsit simább a haja, de semmit nem javít vagy előz meg. Mondjuk nekem inkább csak összeragadt tincsenként a hajam, akkor is, ha keveset tettem fel. Nagyon nem jó...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 2.

Vicus

2012. június 2.

Kb 5 perce használtam, alig várom már, hogy elfogyjon. A neve azt a hatást kelti, hogy ez valami olajos ápoló cucc, pedig csak tiszta szilikon. Hosszú távon nekem rosszat tesz a hajamnak, ezért nem is használom mindig, csak kb havonta hogy vmikor az életben elfogyjon már.. Bár most gondolkozok, hogy odaadom vkinek inkább. Na igen, egy üveg nekem 1-2 évig tuti elég volt, rendszeres használat mellett is. Aztán vmiért vettem még eggyel, talán mert akciós volt.
Szóval ez csak elfedi a problémát, azt sem teszi elég jól. Kókuszolajjal sokkal többre megyek.

Ophelia

2012. június 2.

Nagyon kedvelem, régóta használom. Puha és fényes lesz tőle a hajam, és az illata is kellemes. Többféle hajvégápolót is kipróbáltam már, de egyértelműen ez a legjobb. Nem tudom, visszafogja-e a hajam töredezését, mert rendszeresen vágok a végéből,de az tuti, hogy egészségesebbnek néz ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 2.

Hidratálók: Dimethiconol, Cyclomethicone