Tab

Ár:   700-1200 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   Rossmann, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kismag, az összetevőket feltöltötte: eracream, Módosítva: 2015. március 1.

Ár:   700-1200 Ft
Lelőhely:   Rossmann, Tesco
Kategória:   Hajápolás

A Szilikon Hajcsepp a napfénytől, a tenger sós vízétől és a szolárium szárító hatásától nyújt védelmet a hajnak. Haját egészségessé, fényessé és rugalmassá varázsolja.

doee77

2012. május 15.

Hullámos hajvégeimre használom, többször ajánlotta (több más) fodrász is. Azt nem mondom, hogy csodákat művel, de láthatóan segít összefogni és szinten-tartani a helyzetet. :) Nekem elég sokáig kitart, pedig szinte naponta használom. Valóban csakis hajvégekre, a többit inkább zsírosítja. Biztos van jobb, nekem ez bevált, szépen fénylenek tőle a loknik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 15.

Viki96

2012. május 11.

Nekem elég jól bevált az erősen töredező hajamra, de fontos, hogy minden nap vagy minden második nap használjuk, mert úgy igazán hatásos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. május 11.

anyegin

2012. május 4.

Nagyon bevált ez a hajvégápoló, de kizárólag a hajvégekre, mert amúgy lapít és zsírosít. Jó regeneráló hatása van, szép fényt ad, kellemes az illata is. Megelőzésre is alkalms, remek az ár/érték aránya!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. május 4.

Milli006

2012. április 2.

Ez nagyon vacak, szerintem hosszú távon ront a haj állapotán...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 2.

Ez nagyon vacak, szerintem hosszú távon ront a haj állapotán...

jucimuci

2012. március 5.

Nem szeretem az illatát és egy kicsit ragacsos érzést hagy maga után, ezeken kívül teljesen rendben van, sokáig elég, valóban szebbek tőle a hajvégek. Bár a gliss kur hajolaj után csak egy négyes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 5.

bendee91

2012. február 19.

Addig teljesen azt hittem, hogy jo, amig nem talaltam jobbat. Gliss Kur hajolaja sokkal jobb, mar egy hasznalat utan eszrevettem a valtozast.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 19.

mig

2012. február 12.

Babydollhoz csatlakozom, ha nincs időd elmenni fodrászhoz vágatni, akkor nyugodtan használd mert a szilikon ügyesen összetapaszt és átmenetileg nem annyira feltűnő a töredezés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 12.

Hettii

2012. február 12.

Az egyik legjobb hajvégápoló! Nagyon szépen rendbe hozta a hajamat. Már 6 éve használom ezt a fajtát. Nagyon szép fényt ad a hajnak és hihetetlenül puhák lesznek a tincseim. 2 pumpálás bőven elég a derékig érő hajamra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 12.

mimozagirl

2012. január 29.

Nemrég kezdtem el használni, és tényleg hatásos, puhábbak lettek tőle a hajvégeim. Ragacsos érzést nem tapasztaltam. Én általában 1 pumpányit kenek szét a tenyeremben és azt dörzsölöm bele a hajamba.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 29.

bendee91

2012. január 29.

Teljesen jó, bnőm fodrásza ajánlotta..Max 1000 ft. Sokáig elég, kb 2 használom.:) És már másodikat vásároltam meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 29.

Hidratálók: Dimethiconol, Cyclomethicone