Tab

Ár:   700-1200 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   Rossmann, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kismag, az összetevőket feltöltötte: eracream, Módosítva: 2015. március 1.

Ár:   700-1200 Ft
Lelőhely:   Rossmann, Tesco
Kategória:   Hajápolás

A Szilikon Hajcsepp a napfénytől, a tenger sós vízétől és a szolárium szárító hatásától nyújt védelmet a hajnak. Haját egészségessé, fényessé és rugalmassá varázsolja.

Milli006

2012. január 19.

Elég gyenge, csak ragad tőle a haj, de nem ápolja egy kicsit sem. Ki is dobtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. január 19.

Elég gyenge, csak ragad tőle a haj, de nem ápolja egy kicsit sem. Ki is dobtam.

szemese01

2012. január 4.

Az tény, hogy nem forrasztja össze a hajvégeim, de sokkal puhább lesz a hajam. Utálom a hajamban, hogy még a töve hamar zsírosodik, a végei szárazak, mint a szalma. Ha hajmosás után bekenem ezzel, akkor szerintem sokkal természetesebb hatású a hajam, nem puffad fel alul. Szóval végül is szeretem, de az ár-érték aránya nem a legjobb. Csak négyes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 4.

morning_glory

2011. november 25.

Gyorssegélynek jó volt, mikor egy mesterfodrászatban (!!!) szétégették festéssel a hajam, de az ún. silicon build-up (Wishes, Apolka, hogy hívják ezt magyarul?) nálam is jelentkezett. Ezért kb. kéthavonta agyagos samponnal ki kellett "tisztítani" a hajam. Azóta levágattam a kiszáradt részt, úgyhogy már nem használom, de a károsodott hajon - igaz nem tartósan, de - segít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 25.

Kandi

2011. november 7.

Nagyon szeretem, szép fényes és puha lesz tőle a hajam(vége), bár hosszútávon nem sokat javít az állapotán, de nem is várom el, hogy a már töredezett hajvégeket "megjavítsa". Nagyon sűrű, elég belőle egy csepp, de könnyű eloszlatni a hajon, nem néz ki zsírosnak. Az illata kicsit tolakodó. Az árát nagyon megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 7.

eracream

2011. október 18.

Hajszáritás elõtt használom. Hajvasalás elõtt nem, mert összeragad tõle a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 18.

BabyDoll

2011. szeptember 23.

Régen előszeretettel használtam, és próbáltam hinni benne, hogy nagyon jót teszek a hajamnak. De lássuk be: a töredezett hajvégeket semmi sem forrasztja össze. A nevéből kitalálható, hogy szinte csak szilikonolajból áll (legalább a gyártó nem kínál zsákbamacskát), amitől főleg nem várok semmilyen ápoló hatást, maximum azt az érzetet próbálja imitálni a szilikon 'csúszós-simító' hatása. Ha jól emlékszem az ára 800-900 forint körül mozog, én már negyed ennyit se adnék ki érte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 23.

izerak

2011. szeptember 23.

Egyszerűen imádom. Nagyon puha lesz tőle a hosszú hajam és végre nem törnek nap mint nap le hajvégeim. Szőkítve van, hosszú is és minden nap vasalom, szóval csak ajánlani tudom, és nem mellesleg nagyon jó áron van. Én a rosmann-ban szoktam venni, de a tesco-ban is láttam már.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 23.

strawberry92

2011. szeptember 15.

Nagyon jó, szépen rendbeteszi a száraz hajvégeket. Sokáig elég és nem drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 15.

Nagyon jó, szépen rendbeteszi a száraz hajvégeket. Sokáig elég és nem drága.

felicitas

2011. szeptember 13.

Nem kell belőle sok, és nem is kell minden alkalommal használni. A száraz hajvég legjobb ápolószere.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 13.

tilbog

2011. szeptember 7.

Évek óta mindig van itthon, ha kifogy, újra megveszem, a kiszáradt hajvégeket puhává, fényessé teszi. 4-et azért kap, mert nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 7.

Hidratálók: Dimethiconol, Cyclomethicone