Tab

Ár:   700-1200 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   Rossmann, Tesco   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: kismag, az összetevőket feltöltötte: eracream, Módosítva: 2015. március 1.

Ár:   700-1200 Ft
Lelőhely:   Rossmann, Tesco
Kategória:   Hajápolás

A Szilikon Hajcsepp a napfénytől, a tenger sós vízétől és a szolárium szárító hatásától nyújt védelmet a hajnak. Haját egészségessé, fényessé és rugalmassá varázsolja.

kismag

2011. szeptember 6.

Ár-érték arányban az egyik legjobb. Nagyon sűrű így nagyon kevés kell belőle, ezért nekem min. 1 évig elég, de az előzőt több mint 1,5 évig használtam. Kimondottan hajvasalás előtt kenem be a hajvégeimet, ami szép egészséges marad, pedig még szőkítek is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. szeptember 6.

Hidratálók: Dimethiconol, Cyclomethicone