Tangle Teezer

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: szaniblue, Módosítva: 2013. június 20.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

Shaun P brit fodrász által kifejlesztett fésű, amely kibogozza a hajat, puhává és fényessé teszi és nem töri a hajszálakat. A Tangle Teezer egésze műanyagból van és több színben is kapható.

DorinaBalog

2016. január 13.

Közel egy éve vettem meg, mert annyira szemezgettem vele és furdalt a kíváncsiság, mit tudhat ez a kicsike. Azóta más kefét nem használok. Száraz/vizes hajon egyaránt jól teljesít. Kevésbé is kócolódik a hajam. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 13.

Kitti93

2016. január 8.

Legeslegeslegjobb fésű amit eddig használtam!!! Nemrég kaptam ajándékba, mert kifejezetten ezt is kértem :) Derékig érő hajam van és eddig minden hajmosás utáni fésülködéssel egy tenyérnyi haj kijött. Ezzel viszont alig érzem hogy fésülködök, Azt hittem hogy a műanyag miatt gagyi lesz, de annyira szépen kifésüli a hajam, és minimális szál megy csak a kukába. A fogásához még hozzá kell szokni, de szerintem nem lesz vele gond. Plusz pont, hogy tényleg puha és fényes azóta a hajam. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. január 8.

Hoagirl

2016. január 7.

Előkarácsonyi ajándék volt tőlem-nekem (csak így szerényen...), mert a régi Rossmannban vásárolt hajkefém tüskéi megadták magukat a gravitációnak és elkezdtek kipotyogni belőle. A hajam alapvetően nem problémás és könnyen kezelhető, viszont az utóbbi időben megbolondult és bár minőségében nem változott, vizesen mégis valamiért nagyon nehezen fésülhetővé, könnyen gubancolódossá vált. Több se kellett, ez a két tényező, a karácsony és a csillagok állása is megerősített abban, hogy eljött az ideje beruházni a híres Tangle Teezer-re. Kb. másfél hónapja használom rendületlenül, de sajnos én nem tudok beállni a szerkentyűt csodálók sorába, mert nekem nem igazán vált be. Egyenes, vállig érő, vékony szálú, de sok hajam van, és bár nem extrém volumenű, mégsem tudtam vele rendesen kifésülni a hajamat, mert a fogacskák túl picik és ezért nem érik át a kifésülendő területet. Vizes hajra kifejezetten kellemetlen használni, szárazon azért valamivel hatékonyabb. Bal kezes vagyok, ezért folyamatosan elhajítom, mert nem áll a kezemre (erre mondjuk gondolhattam volna magamtól is...) van hogy még megy a fésülő mozdulat, de a cucc már nincs a kezemben... az is előfordult már hogy a családtagjaim kis sündisznó alakú, pink repülő tárgy elől hajlongtak el, egyszerűen nem tudom kordában tartani a kis hamist, gátlástalanul éli a maga életét... A legjobban viszont az zavar hogy nagyon nehezen tisztítható, én minden fésülködés után kiszedegetem a hajszálakat, hát ebből fél óra míg kibogarászom a hajat, konkrétan úgy nézek ki mint egy maki majom aki éppen kurkászik. Még nem adom fel a harcot, de kissé reményvesztett vagyok így másfél hónap használat után. De a színe szép legalább. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 7.

Lexiii

2016. január 4.

Imádom! Másfél éve használom, sokkal kevésbé törik a hajam, sőt nem is nagyon vettem észre. Mostanra az lett a fura, ha mással kell fésülködnöm. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.

dalmavarga

2016. január 2.

Egy ideje már használom és elégedett vagyok, nekem kézre áll és könnyen tudok vele fésülködni akár hajmosás előtt akár után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 2.

szakacsencsi

2016. január 2.

Több mint egy éve szereztem be, azóta mást már nem is használok. Nem mondom hogy mindig rendesen kifésüli a hajam, de még mindig ez a legjobb a piacon. Kevésbé törik a hajam ami nagy pozitívum. Jól kézreáll. Tervezem hogy egy másikat is beszerzek mert a táskámban is mindig magammal viszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. január 2.

Piko888

2015. december 20.

Ez van meg nekem és az aqua splash. Már teljesen kétségbe voltam esve, mert annyira gubancolódott a hajam, hogy semmilyen kefe vagy fésű nem bírt vele. Csomókban téptem ki a gubancokat, elég komoly fájdalom kíséretében. Így meglazultak a hajhagymák és brutálisan hullott a hajam. Egy fodrászkellékesben ajánlották ezt a terméket és elképesztő. Csak úgy siklik a hajamban, végre imádok fésülködni és vége a hajhullásnak is. Vizes hajamat is könnyedén kifésüli és ezzel is szárítom be. De figyelni kell arra, hogy ne érje nagy hő, szóval a hajszárítót kis fokozaton szabad csak használni vele. Én megváltam az összes többi fésűmtől. Nagyon elégedett vagyok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 20.

Kitty23

2015. december 19.

A KEDVENC! Mióta megvan csak ezt használom. Mindenkinek csak ajánlani tudom! :))))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 19.

gyk1019

2015. december 8.

Lassan 3 éve használom és nagyon szeretem, nem is szeretek mással fésülködni csak ezzel. Hússzú, dús hajam van, sok fésűt tudhatok már magam mögött, de nekem ez a tuti! Azt nem mondanám, hogy egyáltalán nem húzza a hajat, de a fésűk közül szerintem a lehető legkíméletesebb. Egyedül azt bánom, hogy nincs nyele, mert van, hogy kicsúszik a kezemből a nagy fésülködésben. :) Hajmosás után mindig használok hajspray-t, hogy könnyebben kitudjam fésülni a hajam (Gliss Kur fekete színűt...nem jut eszembe a neve) és én a Tangle Teezert is beszoktam vele fújni... :)))

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 8.

Shanna

2015. december 2.

IMÁDOM! Tényleg isteni vele gubancolni és fésülködni. Sajnos gubancolodó a hajam pláne így télen a kabáttól -.- de ez a fésű tényleg minimális kellemetlenséggel is olyan "rasztatincseket" kibogoz hogy öröm nézni :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 2.