Tangle Teezer

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: szaniblue, Módosítva: 2013. június 20.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

Shaun P brit fodrász által kifejlesztett fésű, amely kibogozza a hajat, puhává és fényessé teszi és nem töri a hajszálakat. A Tangle Teezer egésze műanyagból van és több színben is kapható.

Vintage Lady

2013. november 5.

Már másfél éve megvan fekete színben. Nagyon szeretem. Korábban legalább 20 fésűt halmoztam fel, kerestem mi a jó, de amióta ez megvan, azóta csak ezt használom. Nagyon dús, fenék alá érő hajam van, könnyű kibontani vele, nem tépi, nem károsítja, vizesen is pillanatok alatt kifésüli. Tökéletesebb lenne, ha lenne nyele, mint a DTanglernek, és mivel nekem nagyon sok hajam van, kicsit lehetnének hosszabbak a tüskéi, de így is maximálisan megérdemli az 5*-ot. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. november 5.

Nessy

2013. október 23.

Nagyon jó, kb. fél éve használom itthoni fésűnek. Könnyű tisztítani, nem töri a hajvégeket és tényleg minden gubancot kibont. A Compact verziót jobban kedvelem, mert ennek kicsit kemények a sörtéi, de ki fogok tartani a márka mellett, nekem ezentúl nem kell másfajta kefe!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 23.

fruzsi94

2013. október 20.

Már olyan rég vártam rá, és mikor meghallottam, hogy lesz a Müllerben, nagyon megörültem: meg is vettem még nyár elején, és imádom.
A hosszú hajamat végre vizesen is ki merem fésülni, nem félek, hogy a felét kitépem..
Szerintem nagyon megéri az árát: fésűt nem 1 vagy 2 hónapra veszünk, mint mondjuk egy sminkterméket. Megéri belefektetni egy kis pénzt: a hajunk nagyon meghálálja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 20.

azursatellite

2013. október 19.

Könnyen kifésüli a hajam vizes és szárazon is egyaránt, pedig lassan már derékig ér. A hajszálakat jóval egyszerűbb eltávolítani belőle, mint az eddigi fésűjeimből és maga a fésű és sokkal könnyebben tisztítható.
Az egyetlen dolog amitől tartok, hogy a szúrós kis fogacskái nem roncsolják-e a haj szerkezetét. De, idővel ez is ki fog derülni. Addig is, úgy érzem csodaszer.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 19.

spstef

2013. szeptember 30.

Sokáig nem mertem megvenni a magas ára miatt, de már nagyon örülök, hogy bevállaltam. Két hónapja használom és nagyon megkönnyítette a hosszú hajam mindennapi ápolását. Csodát nem kell várni, de jóval kevesebb hajszálat találok benne, mint a korábbi kefében, nem húzza a hajam és hajmosás után is elbír a vizes hajjal. Nekem megérte az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 30.

szisz5

2013. szeptember 1.

Tönkrement a korábban használt "süni fésűm" :) így gondoltam remek alkalom lesz beújítani egy ilyen csodakefét.
A titok tulajdonképpen semmi másban nem rejlik, csak abban hogy ezek a műanyag sörték elég vékonyak és hajlékonyak, így mialatt fésülöm a hajam, nem akadnak meg benne, mint más "merev" fésűk, hanem a hajaddal együtt mozognak, így nem húzza annyira és kevésbé fáj a fésülködés + nem tépi, töri a hajszálakat.
Száraz hajon remekül működik, bár személy szerint sokkal jobban örülnék egy nyeles változatnak, mint ennek a markolósnak.
Nedves hajon már picit nehézkesebb a dolog, sokkal több időbe telik vele a haj kifésülése, mint a süni fésűmmel, és nem mondanám, hogy kevésbé fáj, bár cserébe nyugtat a tudat, hogy ez kevésbé roncsolja a hajszálakat.
Tehát összességében elégedett vagyok, meg kell szokni, ennyi az egész.
Ja és állati jól néz ki ;) :D ezért külön pirospont.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 1.

Tehát összességében elégedett vagyok, meg kell szokni, ennyi az egész.
Ja és állati jól néz ki ;) :D ezért külön pirospont.

vedina007

2013. június 30.

Könnyű vele kifésülni a hajamat, nem száll utána és végre látszik, hogy használtam fésűt. (Vékony szálú, gubancolódásra hajlamos hajam van.) Imádom. A kompakt változat mellett szerettem volna egy ilyet is. Ezt kényelmesebb használni, azt könnyebb hurcibálni. Imádom őket. Iparfümériáról rendeltem ezt is, így szállítással együtt is olcsóbb volt, mint a Müllerben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 30.

Heli

2013. június 25.

Nagyon sokat gondolkodtam rajta, hogy megrendeljem-e. Végül -mint mindig- győzött a kíváncsiság. Nem bántam meg, tényleg sokkal kíméletesebb, mint eddig bármelyik hajkefém. Vizes hajon még tesztelésre vár, de szárazon eddig 5 pont.
Az iparfümérián amúgy 2490+szállítás most.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 25.

Az iparfümérián amúgy 2490+szállítás most.

sisu69

2013. május 12.

Nekem is vékonyszálú, gubancolódásra hajlamos babahajam van, ami elég hosszú és a szőke hajfestés miatt törékeny. Ezzel a hajkefével vizesen is szépen ki tudom bontani úgy, hogy mindig a hajvégeknél kezdem a fésülést és így haladok nagyobb tincsenként, így egyáltalán nem tép. Nem mondom, hogy helyettesíti a fa- és sörtekefémet, de tény, hogy mostanság ez után nyúlok a legtöbbet (ebből is látszik, mennyire jó), ráadásul mióta ezt használom, sokkal ritkábban képződnek rasztacsomók a hajamban. Összességében nagyon jó kis bontófésűnek tartom, sőt az is lehetséges, hogy praktikussága miatt egyszer megveszem a kompakt verzióját is...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 12.

thefirstkiss

2013. április 3.

Vékonyszálú, ám dús és hamar gubancolódó a hajam. Így nagy reményeket fűztem hozzá. Talán éppen ezért csalódtam picit. A hajamat sima fésüvel lehetetlen kifésülni, egyedül a hajkefék és a sörtés kefe tudja kíméletesen, de hatásosan gubancmentesíteni a hajam.
Sajnos az én hajamon nem szuperált, nem bír el minden kócolódással, és elég sokszor húzza a hajam.
Engem nem győzött meg. Eddig a legjobb a sörtés hajkefe volt.
Azonban nagyszerűen alkalmazhatő fejbőrmasszírozónak, pakolások, olajok eloszlatásához, mivel könnyen tisztítható és puhák a fogai.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 3.

Engem nem győzött meg. Eddig a legjobb a sörtés hajkefe volt.