Tangle Teezer

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: szaniblue, Módosítva: 2013. június 20.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

Shaun P brit fodrász által kifejlesztett fésű, amely kibogozza a hajat, puhává és fényessé teszi és nem töri a hajszálakat. A Tangle Teezer egésze műanyagból van és több színben is kapható.

kisenikoke

2018. augusztus 14.

Update: most vásároltam olyan hajkefét, ami vaddisznósörtét is tartalmaz. Be kell hogy valljam, hogy az még ehhez képest is sokkal jobb. A tangle teezer a korábbi hajkefékhez képest jól teljesített, így marad a 4*. De már közel sem vagyok úgy elájulva tőle.

Korubelul 1,5 eve hasznalom, az Iparfumeria-rol szereztem be.
Hosszú hajammal könnyen elbir, kevesbe fajdalmas a fesulkodes es fényévekkel kevesebb hajam jon ki a hajmosás utáni elso fesulkodesnel.
Régebben sajnos korabbi hajfekkel szo szerint megteptem magam es rengeteg hajam jott ki.
Bátran javaslom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 14.

Korubelul 1,5 eve hasznalom, az Iparfumeria-rol szereztem be.
Bátran javaslom.

anitaa17

2018. augusztus 8.

Kb. 8 éve vásároltam, ez volt az első tangle teezerem, nagy megváltás volt végre egy olyan kefe, amivel vizesen is ki tudtam szépen fésülni anélkül, hogy tépte volna a hajam. Azóta már egy kicsit eloderálódtak a fogai, mert évekig a táskámban is benne volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 8.

Nindzsuuu

2018. július 24.

Már évek óta ezt használom. A családomban is mindenkinek beszereztem, ők is imádják. Mióta ezzel fésülködök, azóta a sima hagyományos keféket el sem tudom viselni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 24.

tinyblackpaw

2018. május 20.

Nem tudom mihez kezdenék nélküle, nagyon könnyen kezelhetővé teszi a még katasztrofális kócosodásra hajlamos (egyébként egyenes) hajamat. Sajnos az égiek nem áldottak meg dús hajkoronával, nekem nincs is igen sok mindent fésülni, így a vékony, lelapuló kevéske hajra biztosan beválik. Elődjeként egy olcsóbb utánzatot használtam, de azért a minőség mégis csak eltér eközött és az utánzat között. Engem nem zavar, hogy nincs nyele, legfeljebb kiveti magát a kezemből amikor ügyetlenebb kedvemben vagyok :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 20.

Fruzsiii

2018. április 23.

Számomra ez a legjobb hajkefe,amit valaha használtam!Nagyon gubancos szokott lenni a hajam,a hajmosás utáni fésülködés rémálom volt,nagyon sok hajam hullott ki,használhattam bármilyen kifésülő sprayt,de ez a hajfésű egy csoda,siklik a hajamon,sokkal kevesebb hajam hullik ki,és sokkal hamarabb végzek a fésülködéssel,a fejbörömnek is jót tesz szépen átmaszirozza:) Mindenkinek csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

Defelejcs

2018. április 18.

Az itt látható vélemények miatt vettem meg. Ránézésre csak abban más, hogy ezen a hajkefén 6 és 12 mm-es rugalmas fogak vannak felváltva.
Előny: jól néz ki, nem gabalyodik, nem húzza a hajat, mert a rugalmas tüskék elhajolnak.
Hátránya: az elhajló fogak miatt a hajam kócos marad, nincs nyele és drága. Ha utána megfésülködöm, akkor egész jó. A lányomnak sem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. április 18.

bettiii

2018. április 17.

A disznósörtéjű hajkefék mellett a másik nagy kedvencem, ami nem roncsolja a hajamat! Hajmosás után mindig ezt használom és eddig még nem csalódtam benne! Nagyon könnyű vele fésülködni, vizes-félszáraz hajon is, nem húzza és nem tépi a tincseimet. Nagyon higiénikus is, könnyű tisztítani!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 17.

anneshirley

2018. április 7.

Szerelem első fésülésre. Mióta megvan, szinte alig nyúlok más hajkeféért, pedig sose hittem volna, hogy a vaddisznósörte kefém helyett egy ilyen plasztik (látszólag) vacakságra váltok. Gyorsan és gyakorlatilag fájdalommentesen szabadít meg hosszú hajam teljes gubanckészletétől, a legnagyobb hajlabdàtól a legkisebb csomócskáig. Végre egyszer értek egy hype-ot!
Egyetlen hátránya, hogy nekem nagyon-nagyon gyorsan koszolódik, mert elképesztő mennyiségű szöszt/port szed ki a hajamból (hogy kerül oda ennyi?!). Jó dolog, hogy így kitisztítja a hajamat, de azért idegesít egy kicsit, hogy nekem viszont állandóan őt kell tisztogatnom. Nem tudom, mennyire lesz tartós ilyen gyakori mosás mellett (kb. 4 hónapja van meg), de újra fogom venni, ha elrongyolódik.

UPDATE: elegem lett abból a borzalmas hangból, amit a hajammal érintkezve kibocsát, úgyhogy lecseréltem egy iHerb-es bambusz hajkefére, amivel teljesen meg vagyok elégedve, mert ugyanúgy nem tépi a hajat. Viszont nincs zavaró hangeffektus és legalább nem műanyag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

Mancsoska

2018. február 17.

Már a harmadik ilyen kefémet használom és nem tervezem leváltani. A hajam ugyanúgy hullik, mint más kefékkel, de ez legalább nem töri és tépi a hajamat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 17.

slytherclaw

2018. január 26.

A valaha volt legjobb fésűm. Kíméletes és gyors vele a fésülködés, nem töri és nem is tépi a hajamat. Én tényleg nagyon vigyázok a hajamra, nem használok se hajszárítót, se hajvasalót, se hajlakkot; semmit, ami károsíthatná, úgyhogy jó szívvel tudom ajánlani dús, vékonyszálú hajra.
Szerencsére strapabíró darab, nekem már sokszor kirepült a kezemből, de még mindig kifogástalan állapotban van, pedig legalább négy éve használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 26.