Tangle Teezer

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: szaniblue, Módosítva: 2013. június 20.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

Shaun P brit fodrász által kifejlesztett fésű, amely kibogozza a hajat, puhává és fényessé teszi és nem töri a hajszálakat. A Tangle Teezer egésze műanyagból van és több színben is kapható.

eiola

2017. augusztus 15.

Könnyen gubancolodik a hajam és régen egy szenvedés volt kifésülni, ez a fésű valóban sokkal kevésbé tépi a hajat. Könnyű tisztítani, az enyém mar 2 éve megvan, és imádom :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

Svetlana

2017. július 15.

Nekem ugyanúgy tépi és töri a hajam,mint egy hagyományos kefe. Nem kényelmes a fogása. Viszont szép színes, designeres műanyag. Csodálom azt, akinek bontja a haját fájdalom nélkül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 15.

Lillie

2017. július 13.

Sajnos a hajam hajlamos Gordius-i csomóvá összeállni. Nem egyszer sírtam miatta reggel... De ezzel?! 2 perc alatt kifésülőm a vékonyszálú hajam. Ennek köszönhetem, hogy egy éve növesztem és eszem ágában sincs levágni mert már nem kell rövid haj, hogy ki tudjam bontani. Minden pénzt megért . 2700 forint volt Notinon... nem tudom ennyiért milyen fésűket lehet venni de nem is akarom megtudni! Eddig dupejaim voltak (ebelin, claire) de beszereztem egy eredetit tisztelegve a cég előtt. Sajnálom, hogy nem tettem előbb...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 13.

Luiselotte

2017. július 9.

A fodrászomtól kaptam ajándékba, magamnak eszembe nem jutott volna megvenni. Soha nem volt problémás a póthajamat kibontani sem fésűvel sem hajkefével.
Lelkesen álltam neki az esti fésülködésnek ezzel a kis csodával , a harmadik húzásnál egy hajtincs fele a kefében maradt, a saját hajam is megtépte de rendesen.
Azonnal kidobtam.
Ha lehetne nulla pontot adnék .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 9.

Azonnal kidobtam.
Ha lehetne nulla pontot adnék .

kataaaa01

2017. július 8.

Jobbra számítottam bár már évek óta használom, sokszor kifordul a kezemből fésülködés közben és nekem a tisztítása is okoz némi problémát iparfümériáról rendeltem sérült csomagolással így sikerült akciósan megvásárolnom, de tényleg túl van ajnározva annyival nem jobb mint más hajkefe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 8.

larka95

2017. június 22.

Hàrom éve kaptam karácsonyra a barátomtól.. mikor még nagy volt körülötte a hype..
✔️Gyönyörű a színe és jó ránézi
✔️Könnyen lehet tisztítani
⛔️Ugyanúgy tépi a hajam, hiába kezdem szépen lentről tincsekben bontogatni
⛔️Mire kibontom, nagyon eleltromossá teszi, feltöltődik és újra gubancolódik
❌kényelmetlen a fogása
❌drága volt

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 22.

✔️Gyönyörű a színe és jó ránézi
✔️Könnyen lehet tisztítani
⛔️Ugyanúgy tépi a hajam, hiába kezdem szépen lentről tincsekben bontogatni
⛔️Mire kibontom, nagyon eleltromossá teszi, feltöltődik és újra gubancolódik
❌kényelmetlen a fogása
❌drága volt

zsizska

2017. április 26.

Már a kezdetekkor felfigyeltem erre a hajkefére, de sokalltam az árát. Pár hete, tök véletlenül akadtam rá az egyik webes áruházban nagyon jutányos áron. Hát, nem gondoltam volna, hogy egy hajkefétől ilyen lelkes leszek. Hosszú, gubancolódásra hajlamos se nem szögegyenes, de nem is loknisan göndör hajam van. Ezzel a fésűvel pikk-pakk kifésülöm a hajamat hajmosás után is, de akkor is ha valami durvább frizurát (pl göndörítés után) akarok kifésülni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 26.

Babsszi

2017. április 26.

Szerencsére nem vettem meg ész nélkül, hanem leteszteltem a lakótársamét, nem 1-2x hanem hetekig fesülködtem vele.. Áldom is az eszem érte, így most az a pár ezer forint a tárcámban marad. Nem vagyok tőle elájulva. Számomra nem esik kézre, ugyanazt nyújta mint a hajkefém.. Nekem a hajkefe se tépi nagyon a vízes hajamat (hála a balzsamnak) viszont azt a minimálisat ez is húzta. Pár hajszál ebben is benne marad.. Puha meg fényes se lett tőle.. Hogy mennyire töri azt nem tudom, de eddig se volt töredezett... szóval szerintem nem tud semmivel se többet mint a sima kis hajkefém, csupán ez többe kerül és nagyobb a hype-ja. De a színe tényleg szép. :D
Viszont a barátnőm imádja, és ódákat zeng róla, szóval ez emberfüggő kinek mennyire jön be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 26.

Jexi

2017. április 15.

IMÁDOM IMÁDOM IMÁDOM!!!!
Az már csak bónusz, hogy a szuper könnyű tisztítani!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 15.

IMÁDOM IMÁDOM IMÁDOM!!!!
Az már csak bónusz, hogy a szuper könnyű tisztítani!

Vajnoli

2017. április 14.

Tetszik, hogy ilyen színes, vidám hajkefe, emellett valóban kézreáll. De nekem annyira nem vált be, mint amennyire szerettem volna! Töri-tépi a hajam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. április 14.