Tangle Teezer

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: szaniblue, Módosítva: 2013. június 20.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

Shaun P brit fodrász által kifejlesztett fésű, amely kibogozza a hajat, puhává és fényessé teszi és nem töri a hajszálakat. A Tangle Teezer egésze műanyagból van és több színben is kapható.

vanda202

2017. március 29.

A sok pozitív vélemény miatt vásároltam meg, azonban csalódtam benne valamennyire. Nekem ugyanúgy szokta tépni a hajamat (nem mindig, de elég gyakran - vizes és száraz hajon is), azt, hogy kevésbé töri-e a hajam, illetve, hogy bármi változás történt vele...hát nem igazán. Annyi előnyöm származik belőle viszont (ami nagyon pozitív), hogy szinte teljesen megszünteti a hajam statikusságát, illetve ha nem lesz annyira seprűs, mint a többi fésűnél, így egy 3 csillagot megérdemel. Mivel szinte semmi hátránya nincs a többi fésűvel szemben és még jó oldala is van, így én folyamatosan ezt használom, és leszoktam a többi hajkeféről, illetve mivel kicsi bárhova magammal tudom vinni és számomra a fogása sem kényelmetlen. Bár az ára azért kicsit sok szerintem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 29.

gabrilla

2017. március 5.

Elcsábúltam az itteni vélemények alapján! Megvettem, használtam 2-3 alkalommal és ennyi. Nem szeretek ezzel fésülködni. Kényelmetlen a fogása. Vizes hajon még csak csak elmegy, de szárazon borzasztó hangja van. Ugyanúgy kiszedi azt a pár szál hajat mint a többi fésű. Számomra semmivel nem tud többet mint akármelyik más fédű!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 5.

fici

2017. február 2.

Nem gondoltam volna, hogy tényleg ennyire jó! Kicsit sem húzza a hajam, nagyon könnyű vele fésülködni és csodálatos sima hajat eredményez. Vizes hajon még nem próbáltam, de megelőlegezem az 5 csillagot, engem már ez is nagy elégedettséggel töltött el, amit a száraz hajamon produkált :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 2.

aranyhaaaj

2017. január 15.

A létező legjobb hajkefe! 3 éve használom, azóta elképesztően sokat javult a hajam állapota. Nem töri le a hajvégeket, bármilyen gubancot kibont anélkül, hogy leszakítaná a hajat. Külön figyelemreméltó, hogy a fésülködés közben kihullott hajat összegyűjti, ami aztán egy mozdulattal eltávolítható és nem hullik szét. Ezelőtt csak a fürdőszobában mertem fésülködni a rengeteg haj miatt, mióta ezt használom bárhol nyugodtan megtehetem. A derékig érő vizes hajammal is megbírkózik fájdalom és roncsolás nélkül. Nem cserélném semmi másra, mindenkinek ajánlom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 15.

mmartina97

2017. január 13.

Csak ezzel a kis fésűvel vagyok hajlandó fésülködni.Nekem a piros-lila kombináció van meg,szeretem nagyon
Tisztítani viszont nem olyan egyszerű,,ezért csak 4 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. január 13.

Tisztítani viszont nem olyan egyszerű,,ezért csak 4 csillag.

rammy717

2017. január 13.

Én a lila-rózsaszín kombinációba szerettem bele. Az Originalt szerettem volna beszerezni, de karácsonyra megkaptam páromtól, csak Elitben. Eleinte bénáztam vele, kiesett a kezemből, aztán utánanéztem, hogy a sima kisebb is (jobb lett volna a kicsi kezemhez), de szerencsére megtanultam használni! :)
Az utóbbi időben nagyon száraz a hajam, összegubancolódik, nehezen fésülhető, főleg hajmosás után. Meglepődtem az első használat után, mert tényleg nem húzza a hajat (esetleg minimálisan). A kíméletességéről még nem tudok nyilatkozni, még csak kb. 3 hete van meg. Viszont egyszer kezembe került a régi hajkefém - ég és föld. Nagyon rossz volt újra használni a Tangle után. Én kifejezettem szeretem, hogy ilyen íves a kialakítása, mert eszméletlen jó érzés a fejbőrömnek (végig felfekszik rá), nagyon jó kis masszírozó is szerintem. Gyakrabban fésülködök mióta ez van, beleszerettem. Maximálisan elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 13.

kvcsevi

2017. január 8.

Borzasztóan szeretem,hajmosás után a fésülködés rémálom volt de ezzel a fésűvel egy álom a fésülködés. Nagyon könnyen siklik a hajon,lassan már két és fél éve van meg a sörtéi viszont meghajlottak valószínűleg újat kell vennem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 8.

buzavirag

2017. január 3.

Egy éve kaptam páromtól karácsonyra. Nekem nagyon bevált, a hajamat nem húzza, nem tépi, vizes hajon is könnyen végig megy. Egyszer szükségből a hagyományos hajkefémmel kellett fésülködnöm, akkor nagyon megéreztem a különbséget. Tisztítása egyszerű, szappannal és régi fogkefével megoldható, semmi baja nem lesz tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 3.

barbimariposa

2016. december 15.

Nagyon göndör, dús, gubancolódós hajam van, amit heti egyszer szoktam megfésülni hajmosás után és igen, nagyon jól teszi a dolgát ez a kis csodakefe :)
Cuki babarózsaszín- fehér változatban van meg, iparfümériáról rendeltem egy éve és azóta a heti 1 fésülködésnél, amit eddig utáltam, nagyon kellemessé teszi, mert nem tépi a sörényemet.Nálam az sem utolsó szempont, hogy nagyon könnyű ebből kiszedni a hajszálakat.Szerintem jobb, mint egy szőrkefe, hatékony vastag szálú,göndör hajnál is :) Nem utolsó sorban szép is, nekem jobban tetszik, mint egy átlagos fésű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 15.

egyedszilvi

2016. december 3.

Megrendeltem,nagyon kivancsi voltam rá.Megmondom őszintén féltem,hogy persze,majd az én göndör hajam(mely gubancos és csak mosás utan fésülök)pont 😊.Hát!Hatalmas!Aki kitalálta le a kalappal!Kétszer olyan gyorsan,mint az eddigi dima fésümmel,kíméletesen,kevesebb hajat kitepve.Mindenk vegyen,nagyon tuti

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 3.