Tangle Teezer

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: szaniblue, Módosítva: 2013. június 20.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

Shaun P brit fodrász által kifejlesztett fésű, amely kibogozza a hajat, puhává és fényessé teszi és nem töri a hajszálakat. A Tangle Teezer egésze műanyagból van és több színben is kapható.

szabinka90

2016. november 1.

A legeslegjobb fésű, amit valaha használtam. Több, mint két éve van, semmiért nem cserélném le! Póthajam van és gyönyörűen ki lehet vele fésülni, nem töri, nem húzza. Mindig nálam van, imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 1.

sarkanyjulia

2016. október 29.

Iparfümériáról rendeltem, 2590 Ft-ért és még kiszállítással együtt sem fizettem annyit mintha a Müllerben vásároltam volna meg.
Vastagszálú festett hajam van és sokszor kínlódás volt a fésülködés de kipróbáltam mikor megkaptam és nagyon jó, masszírozza a fejbőrömet. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 29.

godgirl86

2016. október 26.

Verhetetlen, már 2 éve használom, és a legjobb fésű, amit valaha használtam!
Sűrű, vastagszálú, festett szőke hajam van, ami könnyen gubancolodik és soha nem egyenes. A régi műanyag fésűimnek mindig letörött a vége pár hónap után, és karcolta a fejbőrömet. Ennek nincs ilyen, és nagyon kíméletes.
A természetes szőrű fésűknél mindig úgy éreztem, hogy nem fésülködtem meg rendesen, a sok hajammal már nem bánt el.
Nedves hajon használva pár pillanat alatt sima a hajam, és szárítás után is simább és egyenesebb a hajam. Minden utazás során velem jön! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

Verhetetlen, már 2 éve használom, és a legjobb fésű, amit valaha használtam!

kismacska00

2016. október 25.

Kíméli a hajamat, tényleg ki tudja bontani (nagy kihívás), és mivel atomcuki, szívesebben nyúlok hozzá, még amikor egyáltalán nincs is kedvem fésülködni, akkor is :) Könnyű és kis helyen is elfér, ezért magammal is tudom vinni bárhová, és ezt meg is teszem, minden nap. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 25.

liv17

2016. október 25.

Régóta használom, nagyon kíméli a hajam. Olyan mint a lókefék egyébként :D Néha elejtem mert pici a kezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 25.

Monic

2016. október 25.

Nekem első pillanattól bevált! Csak ezt használom. Hosszú, festett szőke hajam van, nem törik így a vége fésülködésnél. Könnyű tisztítani, és nekem azonnal kézre állt :) Mielőtt megvettem nem gondoltam, hogy ez tényleg ennyire jó, de működik :) Neki és az originalnak is jár az 5*!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. október 25.

Szandus

Iparfümériáról rendeltem kb 2700 Ft-ért
elsőnek nagyon nem tetszett, mert nem volt kézreálló és a fejbőrömnek nagyon rossz érzés volt a fésülködés(olyan mintha kaparta volna a fejem)
a the wet brush-sal rendeltem meg, ami mindjárt nagyon megtetszett és jobbnak is tartottam
aztán adtam ennek még egy esélyt és mikor már párszor fésülködtem vele nem volt az a kellemetlen érzés, sőt olyan volt mintha masszírozta volna a fejem és a formáját is megszoktam
szeretem, hogy könnyen tisztítható és nem húzza a hajam fésülködés közben, azért vizes hajra még mindig jobban ajánlanám a the wet brush-t mert sokkal kíméletesebben fésül, mivel a szálai hajlékonyabbak
5* azért mert nagyon hozzám nőtt már és olyan jó az a masszírozó érzés amikor fésülködök

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 25.

Iparfümériáról rendeltem kb 2700 Ft-ért

Ysu

2016. október 5.

Imádom! Mióta megvettem azóta nem is használok más hajkefét. Szerintem könnyü tisztítani is, nekem külön tetszik hogy mem ragad bele a haj. A fogasa kicsit volt csak furcsa, elsore bénáztam vele, nem nagyon éreztem, de néhány nap után megszoktam. Tenyleg szuper!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 5.

Hajni22

2016. szeptember 23.

Egy fodrász ajánlotta és már régóta szerettem volna kipróbálni, de az ára miatt halogattam...viszont most mégis megvettem és egyáltalán nem bántam meg mert megéri az árát! Nem hittem volna, hogy ennyire jó, azt gondoltam reklámszöveg és mit tudhat egy műanyag kefe? Viszont azt kell hogy mondjam, hogy még a vaddisznó sörte kefénél is sokkal-sokkal jobb! A sörte kefétől mindig úgy állt a hajam mint valami seprű...a régi műanyag kefék pedig tépték és mindig tele ment hajjal...aztán letörtek a műanyag pöckök a végéről és karcolt...nehezen voltak tisztíthatóak. Az, hogy ebbe nem ragad bele a haj, számomra nagy pozitívum, mert így mindig tiszta, nem érzem cikinek a fürdőszobában elöl hagyva. Vizesen is érezhetően kíméletesen fésül és sokkal símábbra lehet vele szárítani a hajat. Egyszóval, szerintem érdemes megvenni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 23.

szilva1987

2016. szeptember 6.

Kicsit kettős érzéseim vannak vele kapcsolatban. Tényleg szuper, mert nem tépi és roncsolja a hajat, hamar kifésüli, de! mivel nincs nyele, így gyakran eldobálom hajszárításkor és puff akkorát csattan, mindig azt hiszem el is tört... Tudom én bajom, vegyek nyeleset. A másik bajom, hogy a kihullott hajakat nem tartja magában, hanem hajszőnyeget csinálok a fürdőben magam körül, ami nem túl praktikus, mert utána még takarítani is kell. A 2 problémám miatt levonok egy csillagot, de amúgy szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 6.