Tangle Teezer

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: szaniblue, Módosítva: 2013. június 20.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

Shaun P brit fodrász által kifejlesztett fésű, amely kibogozza a hajat, puhává és fényessé teszi és nem töri a hajszálakat. A Tangle Teezer egésze műanyagból van és több színben is kapható.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

szilva1987

2016. szeptember 6.

Kicsit kettős érzéseim vannak vele kapcsolatban. Tényleg szuper, mert nem tépi és roncsolja a hajat, hamar kifésüli, de! mivel nincs nyele, így gyakran eldobálom hajszárításkor és puff akkorát csattan, mindig azt hiszem el is tört... Tudom én bajom, vegyek nyeleset. A másik bajom, hogy a kihullott hajakat nem tartja magában, hanem hajszőnyeget csinálok a fürdőben magam körül, ami nem túl praktikus, mert utána még takarítani is kell. A 2 problémám miatt levonok egy csillagot, de amúgy szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

Kyngu

2016. augusztus 27.

A fésűt használni egyszerű, a fogai hajlíthatóak, kicsik és nagyok is vannak. Akárhogy cibálom a hajam, nem fáj és nem húz ki annyit.
Megérte.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. augusztus 27.

Megérte.

rayeri

2016. augusztus 15.

Vékony szálú, vállig érő, göndör hajam van, kizárólag hajmosást követően, vizesen szoktam kifésülni. Ez a mutatvány eddig egy 10 perces rémálom volt. Natúr sampont és balzsamot használok, semmi szilikonosat, ami kicsit "megolajozná". Teljesen véletlenül találtam rá erre a kefére, de 2 használat után érzem, hogy ez egy hosszú távú kapcsolat lesz :) Kb.fele annyi hajam hullik ki mint korábban a normál bontófésűk használatakor. Ha nem szorítom le a hajamat a hajtőnél fésülködés közben, akkor sem húz EGYÁLTALÁN! Nekem csodaszámba megy!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

eniko04

2016. augusztus 3.

Több mint egy évig használtam folyamatosan. Nem rég cseréltem le, de csak az original változatára, mert ez többször kiesett már a kezemből fésülködés közben. Egyébként tökéletesen működik, a világ legjobb hajkeféje számomra csak nem áll annyira kézre.

Tisztításra tipp: Yves Rocher tisztító csalán samponja és zuhanyrózsa
(Többféleképpen próbáltam már tisztítani, de ilyen szépen még semmivel sem sikerült kitisztítanom)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

Tisztításra tipp: Yves Rocher tisztító csalán samponja és zuhanyrózsa

Anne74

2016. augusztus 3.

Imádom ezt a kis csodámat. Nyaralás alkalmából tesztelem mivel ekkor nem igazán érdemes szépségszalonban ülni reggel és este, hogy tökéletes összhatás legyen.
Hosszú hajam csodásan bontja, nagyon megvagyok vele elégedve.
Mindenkinek csak ajánlani tudom :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. augusztus 3.

Hosszú hajam csodásan bontja, nagyon megvagyok vele elégedve.
Mindenkinek csak ajánlani tudom :)

edsze

2016. július 25.

Már nagyon régóta szerettem volna egyet...és most kaptam egyet ajándékba. Nagyon jó, derékig érő, vastagszálú hajam van és tökéletesen kibontja anélkül, hogy húzná. 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 25.

sweetmedusa

2016. július 23.

Nem is értem, hogy tudtam eddig élni nélküle! Sírva tudnék fakadni, ha valahova elmegyek, és nincs nálam, és neadjisten mással kell fésülködjek... Öt csillag, mert tényleg csodaszer! Néha azonban sikerül kiejteni a kezemből, és olyankor hatalmas hanggal végigpattog a szobán, egyszer szét is esett, de csak össze kellett pattintani, szóval tartósnak bizonyul. Azt is imádom, hogy könnyű kiszedni belőle a hajat, ha elteszem a táskámba, nem ágaskodik mindenhol egy-egy hajszál.. Hosszú hajúaknak kötelező darab.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 23.

CamomilleRose

2016. július 14.

Évek óta használom, azóta rendes hajkeféhez nem nyúltam. Vékonyszálú, gubancosodásra erősen hajlamos a hajam. Ez az én megmentőm a sokévi kínszenvedéstől, amit a hajtípusumom miatt elszenvedtem. Soha nem fogok mást használni. Egyszer kivételt tettem és vettem egy Ebelin utánzatot, az eredetinek nyomába sem ér sajnos. Tervezem a kisebb, utazós változatának is a beszerzését, de ez a Salon Elite az biztos. hogy csillagos ötös!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 14.

Bellebibu

2016. július 8.

Imádom! Vékonyszálú a hajam és minden fésűtől szállt plusz kitépte azt a kevés hajamat is ami van de végre egy fésű amivel ezek a problémák megszűntek!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. július 8.

Lillababa

2016. június 25.

Verem a fejem a falba, hogy nem korábban rendeltem meg.Nagyon vékony szálú, hihetetlenül gubancos a hajam és kismillió hajkefét meg kifésülő sprayt próbáltam, de egyikkel sem tudtam kiiktatni a hajmosás utáni drámát.Na ezzel vééégre sikerült!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 25.