Tangle Teezer

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: szaniblue, Módosítva: 2013. június 20.

Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő eszközök

Shaun P brit fodrász által kifejlesztett fésű, amely kibogozza a hajat, puhává és fényessé teszi és nem töri a hajszálakat. A Tangle Teezer egésze műanyagból van és több színben is kapható.

Lexy96

2016. május 15.

Másfél éve használom, vélemények alapján rendeltem meg, utáltam fésülködni és teljesen bevállt aminek nagyon örülök mert reménykedtem benne... amióta megvan másik fésűt nem is használtam, külön tetszik, hogy könnyű tisztán tartani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 15.

orsii9521

2016. május 5.

Már kb 3 éve használom az enyémet és imádom, azóta rá se néztem más fésűre. Iparfümériáról rendeltem, onnan valamivel olcsóbb mint a Müllerbe, és szerintem több színben is kapható. Fájdalom és erőlködés nélkül kitudom fésülni a középhosszú hajam, nemrég odaadtam egy nagyon-nagyon hosszú hajú barátnőmnek, hogy próbálja ki és ő is azt mondta hogy isteni :) Ráadásul nekem folyamatosan a táskámba van (igen több értem lett volna a compacot megvenni már én is belátom) és semmi baja nincs pedig nem kímélem. Nem tört le róla semmi, mintha új lenne. Azt is nagyon szeretem benne, hogy könnyen ki lehet tisztítani, egyszerűen ki lehet venni belőle a beleragadt hajakat. Imádom, ha esetleg valami történik a mostanival mindenképp újra veszem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 5.

Rencs

2016. május 1.

Szerintem az egyik legnagyobb kincs a hosszú hajúaknál... :) kb 1 éve van meg... semmi probléma nincs vele. Ha elhasználódik nem kérdéses az azonnali pótlása..
Derékig érő, hosszú dús hajam van... soha nem tudtam normálisan kifésülni, amíg nem szereztem be egy ilyet :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 1.

GKira96

2016. április 28.

Több, mint egy éve vásároltam és azóta csak ezt használom. Az én hosszú, vékony szálú hajamnak ez valami csoda. Végre egy hajkefe, ami nem tépi a hajamat, csak ajánlani tudom mindenkinek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 28.

bdori

2016. március 19.

Lassan egy éve használom, nagyon megszerettem. Még az egyik webshop oldalán láttam kb 2000Ft-ért, ennyiért már hajlandó voltam megvenni. Rózsaszínűt választottam, levett a lábamról :D Eddig vaddisznó sörtés kefével fésülködtem, de az nem bontja ki a csomókat és hosszabb ideig is tart vele a fésülködés. Ezzel nagyon hamar végzek, a csomókat is kibontja. Kicsit félve használom vizes hajon, mert félek, hogy megtöri, de annyira gyorsan ki tudom fésülni vele a gubancos hajamat, hogy legtöbbször ezért nyúlok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 19.

Tekla96

2016. február 22.

Használtam egy ideig, de a sima kis bontófésűm is körülbelül így bontja ki a hajamat.. Nem tudom, hogy emiatt vagy ettől függetlenül, de úgy vettem észre, hogy könnyebben törnek a hajvégeim, így abbahagytam a használatát, majd pár hónap múlva teszek még egy próbát, mert szeretném szeretni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 22.

veronicaaaaaa

2016. február 2.

IMÁDOM! Nagyon nehezen kifésülhető hajam volt, mindig egy szenvedéssel járt a fésülködés. Annyi problémám van vele, hogy bal kezes vagyok és úgy gondolom jobb kezeseknek lett kialakítva a fogása, de emiatt nem vonok le pontot, mivel a hajam tökéletesen, fájdalom mentesen van kifésülve és ez volt a cél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 2.

kicsiliba

2016. január 31.

Nekem egyáltalán nem bogozza ki a hajamat,csak átfut a csomókon.Egyetlen pozitívuma,hogy könnyen lehet tisztítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 31.

Tearsong

2016. január 18.

Sokkal könnyebben, gyorsabban ki tudom fésülni a hajamat vele. Kevésbé húz, mint az előző kefém, és könnyebb tisztítani is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 18.

boglarkaaaaa

2016. január 16.

Göndör, száraz, nagyon gubancolódó hajam van. Iparfümériáról rendeltem, sokkal kedvezőbb áron, mint amennyiért pl. a Müllerben be lehet szerezni. Vizes hajra használom, szárazon még csak párszor fésülködtem vele, amikor éppen kivasaltam a hajam. Nem mondanám rá, hogy csodafésű, nem húzza, nem tépi annyira a hajamat, a gubancokat gyorsabban ki tudom fésülni vele, mint a régi hajkefémmel, de annyira nem vagyok tőle elragadtatva, a körülötte kialakult hype miatt én többet vártam ettől a fésűtől.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 16.