Tangle Teezer

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online, Avon tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2015. november 19.

Kiszerelés:
Lelőhely:   online, Avon tanácsadónők
Kategória:   Szépítő eszközök

Specifikusan elhelyezett és dizájnolt fésű fogai vannak, melyek kifésülik a gubancokat és nem húzzák vagy tépik a hajat.

• zabadalmaztatott sörtékkel a fájdalommentes hajkifésülésért
  • minden hajtípusra
  • ergonómikus, kézreálló kefe rugalmas sörtékkel
  • még a kócos, gubancos hajat is kifésülheted vele anélkül, hogy azt húznád vagy tépnéd
  • nedves vagy száraz hajon egyaránt használhatod
  • gyerekek haján ugyanolyan remekül használható, mint póthajon vagy hosszabbított hajon

Angol piac legkeresettebb keféje, mely már meghódította a világot is. Percenként 12 Tangle Teezert adnak el világszerte!

pannab

2017. június 30.

Tökéletes. Csak azt bánom, hogy nem az utazós verzióz vettem meg, mert így mindig fáj a szívem amikor berakom a bőröndbe.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 30.

gogtina

2017. június 28.

Egyszerűen tökéletes! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 28.

Egyszerűen tökéletes! :)

PinkPrincess

2017. június 17.

Fésülködés függő lettem tőle. :D Nem számítottam rá, hogy tényleg ilyen jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 17.

Fésülködés függő lettem tőle. :D Nem számítottam rá, hogy tényleg ilyen jó.

hdori23

2017. május 23.

Régóta szerettem volna már venni egyet,de az ára nagyon vissza tartott.A Müllerben majdnem 5ezer ft,míg a Notinon fele ennyibe kerül,de gondoltam már mindegy ha ott vagyok a boltban,megveszem. Nem bántam meg egyáltalán,jó minőségű,nem húzza a hajam és kicsi úgyhogy a kis táskámba is elfér :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 23.

Fabi95

2017. május 9.

Már régóta szemeztem vele, de tartottam is tőle, hogy ennyi pénzért nem azt kapnám amire az ember lánya számít. A májusi Avon katalógusban le van árazva, asszem 3700 Ft körül van akciósan. Na megvettem, és jelentem nem bántam meg!! Döbbenten álltam a tükör előtt, mert nem akartam elhinni, hogy TÉNYLEG létezik a hajhúzásmentes bontókefe. Egy csoda! Teljes áron is megéri az árát, nem ám akciósan!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 9.

SophieS

2017. április 30.

Imádom! Azt nyújtja, amit ígér. Kb 3 éve van meg, és nem csalódtam benne. Nem roncsolja a hajam, nem húzza amikor fésülködök, kicsi, ezért könnyebb tárolni is, és jobban kézre áll, és ezek mellett könnyű tisztán tartani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 30.

szabozsani94

2017. április 27.

Számomra ez " A HAJKEFE ", kb. 2,5 éve vásároltam meg, azóta csak ezt használom. Nem tudok nélküle élni. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 27.

diafazekas

2017. április 26.

Nagyon régen szerettem volna venni, aztán a szülinapom előtt párszor megemlítettem a páromnak, hátha kapcsol. És igen, és rózsaszín, és imádom, és kidobtam a hajkefém. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 26.

Dominika1025

2017. április 23.

Sokkal könnyebben lehet fésülni a hajam, mint a hagyományossal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. április 23.

Sokkal könnyebben lehet fésülni a hajam, mint a hagyományossal.

Betty8626

2017. április 19.

Nekem felszedte a fejbőrömet annyira élesek a fogai! tele volt bőrdarabkákkal a hajam. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 19.