Tangle Teezer

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online, Avon tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2015. november 19.

Kiszerelés:
Lelőhely:   online, Avon tanácsadónők
Kategória:   Szépítő eszközök

Specifikusan elhelyezett és dizájnolt fésű fogai vannak, melyek kifésülik a gubancokat és nem húzzák vagy tépik a hajat.

• zabadalmaztatott sörtékkel a fájdalommentes hajkifésülésért
  • minden hajtípusra
  • ergonómikus, kézreálló kefe rugalmas sörtékkel
  • még a kócos, gubancos hajat is kifésülheted vele anélkül, hogy azt húznád vagy tépnéd
  • nedves vagy száraz hajon egyaránt használhatod
  • gyerekek haján ugyanolyan remekül használható, mint póthajon vagy hosszabbított hajon

Angol piac legkeresettebb keféje, mely már meghódította a világot is. Percenként 12 Tangle Teezert adnak el világszerte!

Aussie hajkefe
Ár: 990.- , Eladó: Rékam
Állapot: új, Helyszín: Budapest, Oktogon, fizetés: csak személyesen
Nyimuska

2014. február 4.

Köldökig érő, göndör hajam van. A tangle teezer óta 15 perc helyett 2 perc kikefélni a hajamat mosás után. Régen beborította az eltépett és kitépett hajszálaimból összeállt fészek a fürdőszobát ilyenkor, most alig marad a kefében valami.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 4.

Esther

2013. december 27.

Nem bírtam ellenállni a kísértésnek, megvettem. :) Elég hosszú, vékony szálú hajam van, ami úgy össze tud gubancolódni, hogy néha napján a fodrászomnak is kihívás kifésülni, ráadásul bármennyire is próbálom finoman, tincsenként fésülni, a legtöbbször kitépek egy csomó hajat. Ma éppen a Müllerben nézelődtem, amikor rábukkantam és a 4790 Ft-os ára ellenére a kosaramban landolt, tekintettel a rengeteg pozitív véleményre. Hát nekem ezzel egy álom a fésülködés, nem töri, nem tépi a hajam és pillanatok alatt végzek. Számomra ennyit bőven megért, a vaddisznó sörte hajkefém sem volt sokkal olcsóbb és bár azt is szeretem, ezzel a kefével nem veszi fel a versenyt. Csak az Original változatból volt a polcon. Egyébként tudja valaki mi a különbség az Original és a Salon Elite között?

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 27.

Pöti

2013. december 2.

Végre megérkezett az én kis drágám is. Fekete színben pompázik, olyan mint egy kis süni. Pár hónapja én is leálltam a szilikonról, ezt fésülésnél igencsak megérzi a hajam. Amúgy is lidérces hajkoronával bírok, évekig szőke voltam, most meg festett barna, a töve zsírosodik, a vége száraz és erősen hullámos. Ráadásul utálok fésülködni, mert a göndörsége miatt kócolódik is és ha ezt kifésülöm, akkor casting nélkül megkapom az Oroszlánykirály szerepét. Emiatt inkább a maga zabolátlan valójában szoktam hagyni száradni... Ennek természetes következménye, hogy egy idő után komoly raszta fürtöket növesztettem tarkótájékra, amit csak iszonyú kínok között tudtam kifésülni. Eddig... Ez a kis süni valami csoda. Imádom. Azóta reggel és este is megy a fésülködés, nem húz, igazán kíméletes. Vizesen is működik, de én jobban szeretem szárazon használni... :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 2.

Moncica

2013. szeptember 10.

Akkor itt most én leszek a "mumus" megvettem mondván a brutálisan sok mennyiségű hajamra csak jobb lesz mint egy sima kefe. Hát nem. Lehet, hogy az én hajammal van a baj de olyan sok hajam van ,hogy egyszeruen nem tudja "befogni" ez a kefe. Fésulkodés után mindíg úgy érzem mintha nem fésulte volna ki rendesen a hajam. Néhány foga a szélen már egy kicsit ki is görbűlt :S . Es nem hamisítvány mivel itt vettem az U.K. ban márkaboltban. Egyetlen pozitívuma, Hogy talán nem huzza annyira a hajam mint a tobbi kefe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 10.

Lidu

2013. július 2.

3 napig gondolkoztam (az ára miatt) ,hogy megvegyem-e a Müllerben, de aztán megvettem, és nem bántam meg! Derékig érő hosszú hajam van és csak hajmosás után próbálkozom a kifésüléssel. Egyébként a beachy hair nagy barátja vagyok pont a kócolódás miatt. Ezzel a fésűvel viszont szárazon is pikk-pakk kifésültem a hajamat, és olyan megkönnyebbülést okozott a hajamnak, fejbőrömnek mint fodrász után. Vizesen meg egy álom, nem is értem eddig miért nem találták ezt ki!
Komolyan mondom ha látok valahol hasonló kutyakefét olcsóbban megveszem, de nem láttam semmi hasonlót...:( Ami volt az meg ilyen gumis mint a lóápoló kefék.
Mindenesetre utánzatokat sem láttam sehol, érdekes erre még nem kattantak rá szerintem, pedig a legjobb dolog amivel valaha a hajamnak dolga volt!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 2.

hedgehog

2013. június 1.

Ez egy nagyon jó fésű. Vizesen és szárazon is bevált, kiszed minden csomót gond és fájdalom nélkül. Pedig most kezdtem a szilikonmentes életet még sincs gond a kifésülésnél. Én bal kezes vagyok de még nekem is nagyon kézre áll, féltem emiatt mert fura az alakja egy kicsit, de nem volt gond. Külön imádom benne, hogy nagyon könnyű takarítani, így soha nem kerül vissza a hajamra semmilyen szösz. Sajnos a régi fésűm fogai tövében gyakran megültek a szöszök hiába mostam és takarítottam. Tetszik, hogy tiszta műanyag, nincs benne fém vagy más ami káros a hajnak vagy amitől szállhatna ezer felé. Az igaz, hogy fésülködés közben ilyen fura "műanyag kefe" hangja van, de ez engem egyáltalán nem zavar. Az is tény, hogy pofátlanul megkérik az árát, mert hát nem aranyból és ez is" csak" egy fésű. A youtubeon lehet talán videókat róla, én egy nagyon érdekeset láttam múltkor a neten. Arról szólt, hogy a sima kutya kefe, pont ugyan ilyen csak pár száz forintba kerül pár ezer helyett... Van benne igazság, de valahogy egy vadiúj kutya kefével sem szívesen fésülködnék, de hátha valakinek kedve támad kipróbálni. Összeségében kiváló termék, csak kicsit elszálltak az árazásnál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 1.

vivuss87

2013. május 20.

Nem bírtam ellenállni, én is megvettem. Természetesen pink színben:D de az mindegy. Eleinte nem nagyon voltam oda érte, ám egyik nap nagyon összekócolódott a hajam a pulóver, kabát sál.. akinek hosszú a haja tudja.. Neki álltam ezzel Nem húzott, nem tépett, csak szépen bontogatta a gubancot. Vizes hajra én jobban szeretem használni, hamar át lehet vele fésülni még a makacs gubancokat is:) Azóta szinte naponta használom, nem bántam meg, hogy megvettem. Még a táskámba el tudnék képzelni egy virág formájút:)

Mióta nőtt a hajam, tarkó részen jobban gubancolódik. De semmi gond, mert ez a csodakefe szárazon is kíméletesen távolítja el a gubancokat. 2-3 húzás, és már el is tűnt a csombék:) nagyon, nagyon szeretem, ha utazunk akkor is velem jön. Mellette csak egy tupírfésű kap helyet:) Gubancmanók reszkessetek!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 20.

annapanni

2013. április 27.

Müllerben vettem, az utolsó darabot hoztam el, feketében. Még mindig szívom a fogam a kb. 5000forintos árán, amit elhamarkodottan kiadtam ott rá. De működik! Utálok fésülködni amióta szilikonmentes cuccokat használok, de ezzel vizesen simán megy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. április 27.

gabo

2013. március 19.

Nekem is jó véleményem van erről a termékről, bár eleinte meg kell szokni a használatát és hogy hogyan fogja kézbe az ember, de ha rááll a kéz a helyes tartásra, akkor már minden rendben. Tényleg sokkal kevésbé tép vizesen és szárazon is, valamint valóban kevésbé lesz elektromos tőle a haj.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 19.

t.flora

2013. március 18.

Nagyon bántam, hogy megvettem 3500 Ft-ért a vaddisznósörtés kefémet, és utána akadtam rá erre a fésűre. Így a 3500 Ft repült a szekrény legmélyebb zugába, mert egy fésű sem hasonlítható a Tangle Teezerhez :) Sajnos a sok szép design helyett sima feketét sikerült csak vennem, de kárpótol a használata :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 18.