Tangle Teezer

Ár:   2300 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online, Avon tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: agi.greendaygirl, Módosítva: 2015. november 19.

Kiszerelés:
Lelőhely:   online, Avon tanácsadónők
Kategória:   Szépítő eszközök

Specifikusan elhelyezett és dizájnolt fésű fogai vannak, melyek kifésülik a gubancokat és nem húzzák vagy tépik a hajat.

• zabadalmaztatott sörtékkel a fájdalommentes hajkifésülésért
  • minden hajtípusra
  • ergonómikus, kézreálló kefe rugalmas sörtékkel
  • még a kócos, gubancos hajat is kifésülheted vele anélkül, hogy azt húznád vagy tépnéd
  • nedves vagy száraz hajon egyaránt használhatod
  • gyerekek haján ugyanolyan remekül használható, mint póthajon vagy hosszabbított hajon

Angol piac legkeresettebb keféje, mely már meghódította a világot is. Percenként 12 Tangle Teezert adnak el világszerte!

Aussie hajkefe
Ár: 990.- , Eladó: Rékam
Állapot: új, Helyszín: Budapest, Oktogon, fizetés: csak személyesen
Dana1983

2013. március 9.

Azért vettem meg ezt a kefét, mert sok jót hallottam róla. Én egy Müllerben vettem, ott csak fekete Original volt 4900-ért.
Eddig nem tudtam, hogy ekkora különbség lehet a kefék között. Ez tényleg nem tépi a hajamat, és vizesen is nagyon könnyű kifésülni, pedig azt sima fésűvel/kefével meg se próbáltam. Kicsit drága, de megéri megvenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 9.

szaniblue

2013. február 28.

Nagyon-nagyon-nagyon jó! :) Nekem először a Salon Elite volt meg, de utána muszáj volt vennem egy ilyet. Én nagyon szeretem! Szegény fésűim azóta száműzetve lettek a szekrény aljába, mert már csak ezt használom. Nem tépi a hajamat, nem töri a hajszálakat vizesen sem és szárazon sem. Mással nem is tudtam a hajamat kifésülni vizesen, csak ezzel. Pedig amikor megláttam német Youtube videókon nem akartam hinni neki, de tényleg működik! :) Egyenes, puha és fényes lesz a hajam tőle. Én azért is szeretem, mert műanyag az egész és így ki lehet mosni, szerintem higiénikusabb mint egy normál fésű. Szegény párszor már lecsattant a földre, mert hajolajos volt a kezem és kicsúszott belőle, de még azt is túlélte. :D Én mindenkinek csak ajánlani tudom, szerintem szuperjó termék! :) (Ja és persze a színéért is plusz pont jár. Szép rózsaszííín :D )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 28.

Carmenessque

2013. február 27.

Szerintem szuper ez a fésű, nekem minden fillért megért. A vékonyszálú, szálló hajamat egész jól kordában tartja. Ha pl hajszárítás után borzas a hajam, csak átsuhanok (szó szerint!) a Tangle Teezerrel a hajszálakon, és máris frizurám van. A kisebb gubancokat könnyedén kibontja, nem tépi a hajat. Itthon a Müllerben is kapható már!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 27.