Tangle Teezer

Ár:   4899 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NikolettaP, Módosítva: 2018. október 24.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök

Tökéletes vizes és száraz haj kifésülésére, balzsam felvitelére. Mindez fájdalom- és töredezésmentesen.

lianex

2019. július 2.

Igen, nagyon drága, de csak egyetlen dolgot bántam meg: hogy nem vettem meg hamarabb. Vékony szálú, középhosszú, gubancolódó hajam van, ami ráadásul hullik is. Egy-egy hajmosás után mire a fésülés végére értem, annyi haj maradt a hajkefémben, hogy sírni tudtam volna. Ezzel a hajkefével viszont pár mozdulattal ki tudom fésülni a hajamat, kevesebb hullik ki. Először csak nedves hajra használtam, most már szárazon is csak ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 2.

arcoiris

2019. július 2.

Nem tudom hogy miatta-e de javult a hajam állapota! Az biztos hogy nem szeretném nélkülözni a jövőben! :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.

Edo949

2019. június 27.

Bevált! Kínszenvedés volt a vizes hajam kifésülése, de ezzel a fésűvel gyorsan és kíméletesen fésülöm ki. Nem kell használnom hozzá semmit, nem tépi és nem szaggatja a hajamat. Könnyen tisztítható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 27.

Naftalin

2019. június 22.

UPDATE: Egy kétoldalú szemöldökkefe (az egyik fele műanyag fogacskás, a másik egy pici kefe) kefe részével és egy kis samponnal/szappannal szépen ki lehet tisztítani a benne maradt elérhetetlen hajszálakat is, hátha valakinek segítség :) Továbbra is imádom! :)

Közel egy éve kerülgettem a Rossmannban, mert nagyon drágának találtam, ezalatt pedig az ebelines dupe-ját használtam, ami nem rossz, de nekem rengeteg és göndör hajam van, vizes hajon sem érte át a hajtömeget rendesen, így azért találkoztam gubancokkal. Kb. egy hónapja rászántam magam, mert meguntam, hogy folyton kirepül a másik a kezemből és azt kell mondjam, hogy nekem abszolút megérte ezt az 5000 Ft-ot! Nagyon jól kézre áll, pedig kis kezem van és mindent kibont fájdalom nélkül, átéri a hajam nedvesen, szárazon én csak nagyon vészhelyzetben használom, de akkor is tökéletesen boldogul a hajammal. A kis tüskék kellemesen rugalmasak, nem karistolják össze a fejbőrt és nem utolsó szempont, hogy kb. fél perc alatt ki lehet tisztítani, nagyon higiénikus. Ha egyszer netán tönkremegy (bár ezt nem igazán tudom elképzelni), biztosan újra fogom venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 22.

Nikici05

2019. május 28.

Könnyen kifésüli a vizes és száraz hajam egyaránt. Nem húz, nem szaggat!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 28.

Könnyen kifésüli a vizes és száraz hajam egyaránt. Nem húz, nem szaggat!

blckrainbow

(!)
2019. május 12.

Update: megnéztem pár göndörhajas YT videót, azóta minden mosáskor használom - először balzsam, hagyom hatni, aztán szétfésülöm ezzel, hidegvizes öblítés, és még egyszer átfésülöm, nagyon szép tincsekre bontja a hajam, ami utána csigásra szárad. Ajj de jó!!!

Tesztelésre kaptam. Göndör (2c akinek ez mond valamit), hátközépig érő hajam van, emiatt persze szárazon sosem fésülködöm mert a fésű szétszedi a loknikat. Előtte néha, de még havi gyakorisággal sem, szoktam a vizes, balzsamozott hajamat kifésülni, mert akkor nem tépi annyira és hát a gubancokat ki kell szedni valahogy, amikor már sok van. Ez a fésű iszonyat gyorsan és szinte fájdalommentesen siklik át a hajamon (alulról kezdem és haladok felfelé), a szokásos 15 perc helyett kb 5 perc alatt varázsolja szupersimává a (vizes, balzsamos) hajamat. Amióta megvan, kb heti gyakorisággal használom, és így persze már nincs is benne annyi gubanc, mint régebben. Ajánlom azoknak, akik szenvednek a fésülködéstől és kuszálódik, csomósodik meg gubancolódik a hajuk. Száraz hajon nem mertem kipróbálni, azt meghagyom az enegyes hajúaknak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 12.

Maze

2019. április 14.

Az új kedvenc hajkefém vizes hajra. Jó a fogása, nem csúszik ki a kezemből, isteni érzés vele a vizes hajam kifésülése. A balzsamot is ezzel a kefével oszlatom el. Zseniális, imádom! Csak vizes hajra használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 14.

odrey

2019. április 13.

Vizes haj kifesulesere semmi mást nem tudok elkepzelni, ez valami csodálatos. Imadom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 13.

kittiszimonetta

2019. április 12.

Ez valami zseniális!! Vizesen, szárazon, akárhogy, ez a legjobb fésű, amit valaha használtam. Úgy bont ki minden gubancot, hogy nem tépi, húzza a hajat. Másik, amit imádok benne, hogy elég leöblíteni, és a kihullot haj távozik belőle, nem kell vele kínlódni. TÖKÉLETES.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 12.

hennith

2019. április 10.

Hamarabb is beszerezhettem volna, mert egy csoda!! Nem bántó a fésülködés, hosszú haj nagyon könnyen kezelhető vele, simább és puhább a hajam tőle. 10 pontot adnék rá!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.