Tangle Teezer

Ár:   4899 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NikolettaP, Módosítva: 2018. október 24.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök

Tökéletes vizes és száraz haj kifésülésére, balzsam felvitelére. Mindez fájdalom- és töredezésmentesen.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Benedetta88

2020. február 22.

Update
2020. febr. 22
Sajnos változott a véleményem róla, több mint 1 év használat után, már csak hajmosásnál vagyok hajlandó utána nyúlni, hogy a balzsamot illetve a pakolást szépen egyenletesen tudjam felvinni. Erre viszont tökéletes, még nem találtam más terméket erre a célra. Viszont egyáltalán nem tesz jót a hajnak, sem vízes, sem száraz állapotban, hogy "műanyag" kefével fésüljük. Nekem sajnos ez lett a tapasztalatom vele, mert óvom, ápolom, rendszeresen vágatom a hajvégem, vitamin kúrát tartok évente 2x, mégis mindig azt kellett észrevennem, hogy megint törik a hajvégem. Pedig egészséges hajkoronám van.
Levágattam az ebből kifolyólag károsult hajvégeimet, váltottam kombinált sörtéjű hajkefére és megszűnni látszik a problémám. Úgyhogy így le kell pontoznom.

2019. márc. 3. Megérte :) Sikerült ennél a feltüntetett árnál olcsóbban és kék/fehér színben beszerezni. Pedig nem voltam oda a TT fésűkért, sőt ..ez az első szerzeményem, de lehet nem az utolsó?:) Jelentősen megkönnyíti a vízes hajam kifésülését, minden hajmosásnál a kezem ügyében van, mert még a pakolást vagy balzsamot is ezzel viszem fel. Száraz hajra is szeretem használni és nagyon egyszerű tisztán tartani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 22.

Update
2020. febr. 22

ppetruc

2020. január 29.

Közel két éve hű társam az original verziója, gondoltam ideje beszerezni őt is. Szuper, hogy van nyele, könnyebb vele kifésülni a hosszú hajam még vizesen is. Egyetlen problémám van vele, mégpedig hogy hihetetlenül elektromosság teszi a hajam 😐🙄 ennek ellenére megy az 5 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 29.

crazy724

2020. január 28.

Régóta szemeztem vele, legfőképp az ára tarott vissza, de úgy gondolom, hogy sok évig jóban leszünk, és nem kell más fésűbe beruházni. Bár most nagyon rövid a hajam, de ez a legjobb valaha volt fésűm. A nyele miatt könnyű a használata, és imádom, hogy élmény vele a vizes haj fésülése is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 28.

Andii017

2020. január 24.

Nagyon jó hajkefe. Könnyen ki lehet a hajat fésülni vele, legyen akár vizes vagy száraz. Én főként hajvégápoló eloszlatására használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 24.

blairwaldorf

2020. január 19.

Csak ezzel gubancolok, mióta megvettem!
Az ígéretét betartja, könnyen és gyorsan szép eredményt lehet elérni vele.
A fogása is tökéletes.
Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

Csak ezzel gubancolok, mióta megvettem!
Az ígéretét betartja, könnyen és gyorsan szép eredményt lehet elérni vele.
A fogása is tökéletes.
Csak ajánlani tudom.

Sztellus

2020. január 18.

Kb. 1 éve van meg, azóta cseréltem az összes fésűmet tangle teezerre. Ő volt az első a kollekcióban, imádom, nem tépi a hajam, nagyon szépen gyorsan kilehet vele fésülni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 18.

kisbobitas

2020. január 15.

Életem fésűje!! Sűrű, vastagszálú, göndör hajam van amit nem mindegy mivel fésül az ember. Régen küzdelem volt a vizes hajamat kifésülni, de mióta ez megvan sokkal könnyebb a fésülködés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 15.

HKriszti

2020. január 14.

Elsőként az utazó változat volt meg és be kellett szereznem ezt a fajtát is. Könnyebben fésülhető vele a hajam és utána sem 'száll'.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

doraspill

2020. január 8.

Egyszeruen szuper! Sokàig szemeztem vele mig vègul beruhàztam az èn kèk-fehèr csodàmra. Arban nyilvàn vannak olcsobb kefèk, de a Rossmann-ban ki lehet fogni nagyon akciosan. Azt gondolom mindenki megèrdemel egyszer egy jo hajkefet, nekem o lett az! <3 Persze nem orulok neki hogy muanyag mert ugye tènyleg itt az ido hogy kezdjunk ismèt a termèszetben megtalàlhato anyagokat hasznàlni a sok plasztik eloàllitàs mellett, de szerintem nagyon sokàig hasznàlni fogom, igy talàn megbocsàthato. Egyèbkènt szàmomra plusz pont hogy Angliàban gyàrtjàk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 8.

Mantra

2020. január 4.

Van marokfésűm is, de ez jobb, számomra kényelmesebb használni a nyele miatt. A vizes hajat szépen kibontja, nem tépi, a száraz hajat is csoda vele fésülni. Könnyen tisztán tartható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 4.