Tangle Teezer

Ár:   4899 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NikolettaP, Módosítva: 2018. október 24.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök

Tökéletes vizes és száraz haj kifésülésére, balzsam felvitelére. Mindez fájdalom- és töredezésmentesen.

Picieri

2018. október 2.

Ahh, ez egy álom kefe!! Már régebben megvettem a kis kompakt verziót, de hiába az ergonómia, valahogy nekem nagyon nem áll kézre, többször kiesett a kezemből, szét is esett... :(
Amint megláttam, hogy van nyeles verzió, jöttem fel ide, néztem, hogy van-e vélemény, utána meg mint a veszett egér mentem a rossmanba és az utolsót emeltem le a polcról. Nem néztem az árát, mert tudtam, hogy szuperjó!! A kicsi marad utazáshoz és ez meg jó lesz a mindennapokra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 2.

Vica75

2018. szeptember 15.

Jó-jó, de nem nélkülözhetetlen. A fejbőrömön nem érzem tökéletesnek, a régi fésűmmel át kell menni rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

kicsihugee85

2018. szeptember 9.

Életem legjobb fésűje!Imádom!Minden pénzt megért,a gubancos hajam seperc alatt kifésülöm vele fájdalom nélkül!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

szilvike94

2018. augusztus 24.

Ez a fésű tényleg egy álom. Fél perc alatt sikerült úgy kibontanom a hajam, úgy hogy csak samponnal mostam meg, semmilyen balzsamot nem tettem rá. Most akciós egyébként a Rossmannba, érdemes lecsapni rá. Nekem a kis kompaktnál sokszor előfordul, hogy kihullik a kezemből, ez egészen más így, hogy van nyele. Magasabb szintre emelte nálam a fésülködés élményét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

zorica85

2018. augusztus 24.

Tegnap megvettem, bár húztam a szám az árára, de azt kell mondjam minden forint megérte, mert szuper! Este kipróbáltam a zuhany alatt balzsam eloszlatására, aztán vizes hajon, egyszerűen tökéletes. Nem tép, nem húz, rugalmasak a sörtéi, van nyele, erre várok évek óta! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

kiskata933

2018. augusztus 11.

Nagyon szeretem! Könnyedén tudom kifesülni a hajam mosás után,ami hullámos és gubancos, és eddig csak szenvedtem vele. Plusz pont azért amiért a hajpakolást is könnyen és alaposan bele tudtam felülni a hajamba! 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

NikolettaP

2018. augusztus 9.

Nekem is és a páromnak is nagyon tetszik ez a fésű. :) Nagyon könnyedén kifésüli vizesen és szárazon is a hajamat, a fogai rugalmasak és kellemesen masszírozzák a fejbőrt. A formája kézreálló és a korábbi hajkeféimnek gyakran kijött a nyele a helyéről, ez ennél elképzelhetetlen, mert egybe van öntve. Ez az első Tangle Teezer hajkefém, 5* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.

Detti90

2018. augusztus 8.

Ajándékba kaptam, és nagyon-nagyon szeretem. :) Nagyon jó a nyél fogása, és a sörték kialakítása is. Vizes hajra jobb használni, mint szárazra. Teljesen máshogy fésüli a hajam vizesen, mint a többi hasonló Tangle teezer. Akármilyen gubancos a hajam, szó szerint úgy siklik benne ez a fésű, mint kés a vajban. Nagyon ajánlom!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. augusztus 8.