Tangle Teezer

Ár:   4899 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NikolettaP, Módosítva: 2018. október 24.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök

Tökéletes vizes és száraz haj kifésülésére, balzsam felvitelére. Mindez fájdalom- és töredezésmentesen.

evelinmajor

2020. július 1.

Első használattól kezdve szerelem. Hosszú, vékonyszálú, átlagos mértékben gubancolódó, vizes és/vagy száraz állapotú hajamat is ezzel fésülöm. Gyors és tényleg fájdalommentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Virág-os

2020. június 16.

Csak hajmosáskor használom, már megmosott hajamra. Nekem így is tudja húzni a nagyon enyhén hullámos, vékony szálú helyenként könnyen gubancolódó hajamat.
Bár olyankor mindegyik Tangle vagy utánzat is húzná, de azokkal vizes hajon szárítás előtt nem machinálok.
Jó, de nem váltottuk meg a világot együtt a tarkómnál. Kicsit reméltem, hogy csoda lesz.

4/5 *

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

4/5 *

Bius05

2020. június 16.

Hátközépig érő, viszonylag egyenes, egészséges hajam van, de egy kínszenvedés volt kifésülni reggelente, illetve hajmosás után.
Kb. 1 hónapja döntöttem el, hogy beruházok egy ilyen kefére és egyáltalán nem bántam meg! Nem azt mondom, hogy soha nem húzta a hajam, de összehasonlíthatatlan az eddig használt keféimmel (Kétféle használtam felváltva : vaddisznó szőr - kíméletes, de nagyon zsírosodik és feltölti a hajam, valamint egy fa fogas kefét, amivel nehéz volt csomókat bontani és még a kifésült hajamba is bele tudott néha kapaszkodni). A Tangle Teezer pillanatok alatt, kíméletesen tesz rendet a kusza szálak között, nem tölti fel őket.
Két dolgot tudnék negatívként említeni, de ezek is eltörpülnek az előnyeihez képest:
1. : Szerintem kifejezetten nehéz tisztítani a sűrű fogacskái miatt (nem a haj kiszedésére gondolok, hanem a zsírra és a hajápoló maradványokra)
2. : Félek, hogy hamar el fognak hajlani a sörtéi, 1 hónap használat után már van 1-2 másfelé álló.
Összességében megéri az árát (akkor is, ha nem olcsó), egészen biztosan újra fogom venni, ha egyszer tönkremegy.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 16.

anetta.filip

2020. június 13.

Upd: Meg kell követnem magam, mert nagyon is megszerettem, és mindig ehhez nyúlok, amikor hajmosás után fésülködni kell. A legkedvesebb hajkefémmè nőtte ki magát, csak meg kellett találnom mellé a megfelelő hajápoló termékeket. Vettem belőle azóta más színben is, sőt, másik fajta Teezert is vettem, de nekem a nyele miatt ez jön igazán be. Annyi, hogy nem ajánlom a haj szárítását vele, mert elgörbülhetnek a fogai (de ez rajta is van a csomagoláson).
2019.március 12.
Én szívem szerint fogom osztályozni ezt a terméket, nekem ez 4 csillag. Először azért, mert agyon hype-olt márka és mégsem vett le a lábamról, mivel frissen szőkített balayage hajamat nedvesen alig lehetett írtózatos tépés nélkül kifésülni vele, ami miatt kishíján kihajítottam többször. Másodszor azért, mert így túl drágának is találom. Pozitívuma, hogy nyele van, és az, hogy a hidratàlt, jobb állapotban lévő hajat vizes állapotában már tényleg könnyebb kifésülni vele, mint egyéb hajkefèkkel. Na meg szép igényes rózsaszín, és valószínűleg sokáig megtartja majd a minőségèt, de itt kb most meg is àllok.
Ezen a kefèn felbuzdulva legalàbb nem fogok több Teezert venni.
Száraz hajon ugyan kezdettől jobban teszegette a dolgát, viszont kíváncsiságból szeretnék beszerezni egy eredeti vaddisznó sörte hajkefét, mert felkeltette az érdeklődèsem, ezt pedig hajszárításhoz elhasznàlgatom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. június 13.

2019.március 12.
Ezen a kefèn felbuzdulva legalàbb nem fogok több Teezert venni.

Kremcica

2020. június 5.

Imádom, pont. Másfél évig húztam hogy megvegyem, de sikerült kifognom egy 25%-os akciót és megvettem (főleg hogy a másik kefém kezd szétesni). Ég és föld a korábbi keféimhez képest, pedig elégedett voltam a mülleres Tangle koppincs Betty Brush kefémmel. Nem húz, nem tép, szépen siklik a hajamban. Könnyű tisztítani, jó a fogása. Van egy Compact Stylerem ahhoz képest sokkal jobb, nemcsak a fogása kellemesebb de a sörtéi is finomabbak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

vocy

2020. június 2.

Hát ez egy csoda. Vékony szálú szögegyenes hajam van, ami minden hamosás után úgy összegubancolódik, hogy egészen kisoroszlánra hajazok. Egy rémálom kifésülni, mert gyorsan is szárad, így rendszeresen kitépés lett a vége. Egészen eddig. Ez nagyon szépen, könnyedén és ami a legfontosabb fájdalom mentesen kigubancolja a hajam. Sokkal kevesebbet vesztek így el, ami nekem óriási pozitívum. Amit egyedül sajnálok, hogy mivel drága, így nehezen vettem rá magam, hogy megvegyem, mert évekkel ezelőtt kellett volna.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 2.

Orsi114

2020. május 28.

"A" vizes hajra való fésű. Hajmosás előtt és közben folyamatosan kifésülöm a hajam, ami ezzel a kefével egy álom. Soha nem tépi, könnyen siklik és stabilan lehet tartani a nyéllel. Nem kifejezetten vastag szálú a hajam,viszont rengeteg és lapockáig ér. Teljesen át lehet fésülni vele a hajtömeget egy mozdulattal, nem karcolja a fejbőrt. A kislányom szinte selyem puhaságú, kócolódó és nagyon vékony szálú hajára is tökéletes. Neki ezzel is szárítom meg. Kicsit száll utána, de akinél már lehet használni valamilyen antisztatikus szert annál szárazon is jól teljesít. Csak száraz használatra is tudnék adni egy erős 4 csillagot. Közel egy éve használjuk, semmi nem látszik rajta. A sörték egyenesek, nem kopnak el. Minden részlete műanyag, tökéletesen tisztítható és fertőtleníthető. Az ára ennek fényében nem annyira vészes, a két nagyobb drogériában (D., R....) rendszeresen akciós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 28.

csdorii

2020. május 27.

Nekem ez a tökéletes fésű, és nem csak vizes hajra. Szinte derékig érő, gubancolódásra hajlamos hajam van, eddig soha nem mertem vizesen fésülni, mert minden fésű iszonyatosan tépte. Ezzel gond nélkül, mindenféle fésüléskönynítő spary nélkül fésülöm ki a csomókat. Mindenkinek csak ajánlani tudom, minden hatípusra. A húgom göndör, vastagszálú haját is gond nélkül kifésülöm vele. A nyél sokat segít, örülök, hogy vannak végre "nyeles" fésűk is a portfóliójukban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 27.

lenochka

2020. május 21.

Rugalmas, kíméletes sörték, nem tépi a hajamat, hajmosás után szépen kibontja a nedves, összegubancolódott tincseket.
Vizesen, szárazon, akárhogy, ez a legjobb fésű, amit valaha használtam.
Egyetlen utánzat sem ér a nyomába.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 21.

Vizesen, szárazon, akárhogy, ez a legjobb fésű, amit valaha használtam.
Egyetlen utánzat sem ér a nyomába.

Editpiaf

2020. május 20.

Ez az első Tangle Teezer hajkefém. Több hozzászólásban olvastam, hogy megszünteti a kreppesedést, és nem is tudják hogyan éltek korábban nélküle. Kicsit értetlenül állok most ezek előtt, mert bár tényleg jól bont, és szépen ki tudom fésülni a vastagszálú hajamat, de nem egy csodaszer. Azt külön megemlíteném, hogy nekem szárításkor feltölti a hajamat, ami aztán szépen követi a fésű irányát. :) Összeségében a funkcióját ellátja, de 1000 Ft-nál többet nem ér.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 20.