Tangle Teezer

Ár:   4899 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NikolettaP, Módosítva: 2018. október 24.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök

Tökéletes vizes és száraz haj kifésülésére, balzsam felvitelére. Mindez fájdalom- és töredezésmentesen.

sildi

2022. június 9.

Nem gondoltam volna, hogy ennyire jó lehet egy hajkefe. Tényleg simán lehet vele vizes hajat is fésülni, picit sem bántja, de én szárazra is csak ezt használom, amióta megvan. Fél perc alatt kifésülöm vele gyönyörű simára, hajtörés és tépés nélkül. Nagyon megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. június 9.

jubileum

2022. június 8.

Igazából ha valaki csak egy fésűt vesz a márkától, akkor ez az. Eredetileg ezt szerettem volna venni, de csak egy compact maradt a boltban, de azt kipróbálva egyértelmű volt hogy mindkét lakhelyemre egy ilyen hajkefét szeretnék, és jöhet egy csomag, amiben volt ez a beszárítókefe és a fejmasszírózo is. Így van fésűm a mindennapokra, utazáshoz, szárításhoz, és a fejbőrápoló cuccok boostolására is. Függetlenül attól hogy ki kit szeret, az influencerlányok csomagjai nagyon megérősek, mert így egybe sokkal jobban jött ki a dolog.

Viszont ha valaki egyet akar, ami tud mindent akkor egyértelműen ez a választás. Kényelmes, mert a fogai sokkal hosszabbak mint a kompakté, és van nyele, nincs benne belső tér, amiből kiszedhetetlen a víz, jól tisztítható, jól használható.
Sima hajkeféről váltva, bár én se hittem el, de olyan volt mint valami bűvésztrükk. Húzom végig és hiába gubancos, nem fáj, nem rángatja, nem tépi. Ellenben két húzás elég, hogy kibontsa gyönyörűen. Amúgy kb úgy írnám le a működését, hogy a fogai puhák és hajlékonyak, és így inkább megadják magukat a gubancnak és finoman elhajolnak előle ahelyett, hogy tépnék azt. Igaz, elsőre, és néha sokadszorra is picit hegyesnek hatnak ezek a fogak, nincs a vágükön golyó, ha sietek azért be tudok vinni magamnak egy remek kis végigkarmolást...
A világos színe miatt látszik rajta a kosz, ami azért jó, mert így legalább tuti elmossa az ember.
Igazából elég drágának tűnik egy hajkeféhez képest, én is vaciláltam rajta, mert nem gondoltam hogy lehet ebben a műfajban akkora különbség, és azt gondoltam csak hype van, és megint veszek egy sima hajkefét, észrevehetetlen különbséggel, de messze nincs erről szó, és ahogy olvasgattam nem mennek szét fél év alatt, szóvala teljes hajkefe készletet cseréltem erre a márkára.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 8.

Tesz.Szi

2022. június 1.

Én már évek óta szemeztem egy ilyen hajkefével, de tudtam az árát és mintha a fogamat húzták volna... Aztán elegem lett a sok hajtépős vacakból és megrendeltem ebből a feketét. Mit ne mondjak, nem bántam meg. Az én hajam minden húzta, főleg vizesen, na, ez nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 1.

Anna84

2022. május 28.

Az utolsó fillérig megéri az árát, hihetetlenül jó. Csak azt sajnálom, hogy nem korábban botlottam bele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. május 28.

Viktoria1990

2022. április 30.

Régóta használom, vizes és száraz hajra is.Hátközépig érő vékony szálú, de sűrű és gubancolódós hajam van, így mindig szenvedtem a kifésüléssel.Ezzel a hajkefével viszont könnyen és egyszerűen megy, egyáltalán nem tépi a hajam.Plusz pont hogy nagyon könnyen tisztitható!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 30.

nellik

2022. április 25.

Ez a legeslegjobb hajkefe! Az eredeti Tangle Teezer is jó, de ez még azt is felülmúlta. Nem csak vizes, de száraz hason is nagyon jó. Beszereztem utazó méretben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 25.

Agnes91P

2022. április 20.

Gyorsan és fájdalommentesen ki lehet vele fésülni a hajat, és a nyelének köszönhetően ki sem ugrik a kezemből, mint a másik :D Tisztítani is könnyű. Kicsit drága, de megérte, imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 20.

Tmr111

2022. április 14.

Imádom, imádom, imádom! Minden pénzt megér, előtte minden fésű tépte a hajam és hajmosás után fél nap volt kifésülni (fésülés könnyítő sprayel is). Nem gondoltam, hogy ekkora különbségek vannak fésű és fésű között, de ha létezik tökéletes, akkor ez bizony az!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 14.

luna.nova

2022. április 13.

Már évek óta ódákat zengett róla mindenki, most, hogy tudatosabban kezdtem ápolni a hajamat, beruháztam egyre én is. Kellemes csalódás volt, egyáltalán nem tépi, húzza a hajamat, vizesen sem(!!!), ami brutál nagy meglepetés volt. Ég és föld a többi fésümhöz képest. Az árát viszont sokallom kicsit.:/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 13.

rosa.love

2022. április 9.

Bár rossz tapasztalataim is voltak a TT termékekkel, ezt mégis megvettem a kislányomnak. Nedves hajat sosem fésülök, de a száraz hajra tényleg tökéletes, jól bontja a gubancokat. Viszont egy kicsit szkeptikus vagyok, eddig keratinos hajkefét használtunk, ez meg full műanyag...remélem, nem lesz káros hatasa a hajra hosszú távon. Az árát inkább nem kommentálom, 5 ezer ft, de mondjuk a jobb minőségű keratinos fésük sem voltak olcsóbbak. Egyelőre legyen 5 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2022. április 9.