Tangle Teezer

Ár:   4899 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NikolettaP, Módosítva: 2018. október 24.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök

Tökéletes vizes és száraz haj kifésülésére, balzsam felvitelére. Mindez fájdalom- és töredezésmentesen.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

hedgehog

(!)
2018. október 19.

Nekem vastagszálú és nagyon sok hátközépig érő hajam van, némi kezelhetetlen hullámos-göndör-egyenes beütéssel, így hagyományos fésűvel visítanék, amikor próbálnám kibontani hajmosás után ezért nagyon örülök, hogy rátaláltam a márkára. Évekig használt az original verzióját ennek a hajkefének, így leginkább azzal tudom összehasonlítani. Sajnos pár héttel a korábbi kefe vásárlását követően elakadt a hajamban és leejtettem, és rögtön ketté nyílt a felső és alsó része. Próbáltam megragasztani, de továbbra is ott tátong egy lyuk, mert a pillanatragasztót is leküzdötte a sérülés. Így is használtam, de ronda volt nagyon.
Nagyon örültem, hogy ennek van nyele, mert sokkal stabilabban lehet megfogni, kisebb az esélye, hogy leejtem. Ráadásul a felső és alsó fésű rész ennél a vizesnél sokkal jobban van csatlakoztatva egymáshoz. Viszont annak nem látom értelmét, hogy miért hajlított a nyél vége. Akkor lenne így igazán kényelmes, ha rátámasztanám a hüvelykujjam a fésű nyelének elejére, mert akkor belesimul az ujjam ívébe, de így meg képtelenség fésülködni, szóval nem sok értemét látom. Ennek a teezernek a fogai hosszabbak mint az original verziónak, mondjuk nem sokkal, de így jobban el tudom érni a fejbőröm, a teljes tincsek vastagságán át tudom húzni. Vizesen is könnyű kibontani vele a hajam, szárazon meg pláne, bár én először az alsó 10 centin megyek át, amikor vizes még a hajam és csak utána az alsó 20 centin és így tovább. Szárazon nem játszom ezzel akkor "rendesen" fésülködök. Bár a csomagolás valószínűleg a legkevésbé mérvadó, de nekem tetszik, hogy igényesek annyira a gyártók, hogy van csomagolása ( a legtöbb hajkefének nincs) és nem is rossz a designja, bár lehetne rajta több magyar info is, mert vannak akiknek ez fontos lenne. Amit nem szeretek benne az egyértelműen a színe. Nekem halvány rózsaszín van, de elnézegettem a neten a többi színt is és egyik sem fogott meg igazán.
Összességében én azt mondanám, hogy remek kis hajkefe ez, és hozza, amit ígér. Szerintem jobb az original verziónál. Tény, hogy magas az ára, de ha valaki sokat küzd a gubancokkal akkor érdemes beinvesztálni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 19.

Katie

2018. október 7.

Már régóta gondolkodtam rajta, hogy veszek egyet, de aztán mielőtt rászántam volna magam, véletlenül pont kaptam egyet ajándékba. Van már egy másik kefém ettől a márkától, az utazós verzió, és azt is szeretem, de mindig hiányoltam róla a nyelet. Ezt kicsit kényelmesebb használni, mint a régit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 7.

dezsixeniiia

2018. október 5.

Először úgy véltem sok ennyi pénzt adnom egy fésűért, de pár használat után sajnálom , hogy nem hamarább szereztem be!🙂
Nagyon könnyen megy vele a fésűlködés, nem tépi a hajam egyáltalán.
Szerintem megéri 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 5.

Nagyon könnyen megy vele a fésűlködés, nem tépi a hajam egyáltalán.
Szerintem megéri 🙂

Picieri

2018. október 2.

Ahh, ez egy álom kefe!! Már régebben megvettem a kis kompakt verziót, de hiába az ergonómia, valahogy nekem nagyon nem áll kézre, többször kiesett a kezemből, szét is esett... :(
Amint megláttam, hogy van nyeles verzió, jöttem fel ide, néztem, hogy van-e vélemény, utána meg mint a veszett egér mentem a rossmanba és az utolsót emeltem le a polcról. Nem néztem az árát, mert tudtam, hogy szuperjó!! A kicsi marad utazáshoz és ez meg jó lesz a mindennapokra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 2.

Vica75

2018. szeptember 15.

Jó-jó, de nem nélkülözhetetlen. A fejbőrömön nem érzem tökéletesnek, a régi fésűmmel át kell menni rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 15.

kicsihugee85

2018. szeptember 9.

Életem legjobb fésűje!Imádom!Minden pénzt megért,a gubancos hajam seperc alatt kifésülöm vele fájdalom nélkül!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 9.

szilvike94

2018. augusztus 24.

Ez a fésű tényleg egy álom. Fél perc alatt sikerült úgy kibontanom a hajam, úgy hogy csak samponnal mostam meg, semmilyen balzsamot nem tettem rá. Most akciós egyébként a Rossmannba, érdemes lecsapni rá. Nekem a kis kompaktnál sokszor előfordul, hogy kihullik a kezemből, ez egészen más így, hogy van nyele. Magasabb szintre emelte nálam a fésülködés élményét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

zorica85

2018. augusztus 24.

Tegnap megvettem, bár húztam a szám az árára, de azt kell mondjam minden forint megérte, mert szuper! Este kipróbáltam a zuhany alatt balzsam eloszlatására, aztán vizes hajon, egyszerűen tökéletes. Nem tép, nem húz, rugalmasak a sörtéi, van nyele, erre várok évek óta! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 24.

kiskata933

2018. augusztus 11.

Nagyon szeretem! Könnyedén tudom kifesülni a hajam mosás után,ami hullámos és gubancos, és eddig csak szenvedtem vele. Plusz pont azért amiért a hajpakolást is könnyen és alaposan bele tudtam felülni a hajamba! 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 11.

NikolettaP

2018. augusztus 9.

Nekem is és a páromnak is nagyon tetszik ez a fésű. :) Nagyon könnyedén kifésüli vizesen és szárazon is a hajamat, a fogai rugalmasak és kellemesen masszírozzák a fejbőrt. A formája kézreálló és a korábbi hajkeféimnek gyakran kijött a nyele a helyéről, ez ennél elképzelhetetlen, mert egybe van öntve. Ez az első Tangle Teezer hajkefém, 5* :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 9.