Tangle Teezer

Ár:   4899 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NikolettaP, Módosítva: 2018. október 24.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök

Tökéletes vizes és száraz haj kifésülésére, balzsam felvitelére. Mindez fájdalom- és töredezésmentesen.

betty23

2022. március 2.

A Large verzió tulajdonosa vagyok, és egyszerűen imádom. Úgy több, mint 5 éve vehettem meg az első Tangle Teezeremet. Még mindig azt a darabot nyúzom, így gondoltam kipróbálom a nedves hajra készült változatot is, mivel elég gubancos tud lenni a derékig érő hajam hajmosás után. Gyönyörűen, bármilyen szenvedés, tépés vagy fájdalom nélkül kitudom fésülni a hajam vele, kb. fél perc az egész. Evvel szoktam a hajmaszkokat is belefésülni a hajamba. Száraz hajon is működik, de én arra inkább az original-t szoktam elővenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 2.

javi

2022. február 12.

Egy hajkefével sem tudtam még ilyen könnyen megfésülködni. Viszonylag hosszú, szőkített, könnyen gubancolódó hajam van, próbálok minél jobban vigyázni rá. Ezelőtt vizes hajon egy ritka fogú fésűt használtam, amivel kb. 10-15 percig tartott a gubancok kibontása. Amióta ezt használom, ez az egész művelet max. 3 percet vesz igénybe. Csak úgy siklik a hajon. Azóta kifésülő spray-t sem használok, csak hajolajat a hajvégekre. Eleinte úgy éreztem, hogy kaparja a fejbőrömet, de csak hozzá kellett szoknom. Mivel nem párnás, könnyű tisztítani, és a sörtéi sem hullanak. Drága, de nekem abszolút megérte, és (remélhetőleg) csak egyszer kell beruházni rá. Száraz hajon is ugyanolyan jól működik, nem tölti fel a hajat. Megkönnyítette az egész hajmosási folyamatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 12.

justfanny7

2022. február 10.

Göndör, gubancolódásra hajlamos, száraz hajnál egy áldás :D én heti 1x fésülködöm, amikor hajat mosok, hét közben csak annyira, amennyire a felkötéséhez kell. Amióta használom kb 10perc alatt végzek a hátközépig érő nem kevés hajammal a korábbi fél óra helyett + a fésüléskönnyítő csodákat is elhagyhattam (nekem zsírosította a hajtöveim mindegyik..) megéri az árát rossmannban -10%os kuponnal :)

UPDATE: még mindig imádom, hennát is hősiesen állja és fésüli szépen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 10.

UPDATE: még mindig imádom, hennát is hősiesen állja és fésüli szépen.

fairynorah

2022. február 5.

Évek óta a kompakt változatát használom, kis kezembe tökéletes az a méret, de sokszor hiányzott egy nyél a vizes fésülködéshez, főleg, hogy hullámos-göndör hajúként rengeteg balzsam mellett szoktam fésülködni, nem árt mellé valami kapaszkodó. Egy fokkal még könnyebb ezzel fésülködni, mert szélesebb, és a fogai is hosszabbak, ami az én dús hajamnál nem utolsó szempont. A nyelével nem vagyok teljesen kibékülve, tudva, hogy ezt direktbe vizes hajhoz tervezték, nem annyira praktikus a teljesen sima nyél...az említett sok maroknyi balzsam mellett sokszor majdnem kiejtettem már a kezemből. 4,5*

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 5.

Scara

2022. január 31.

Évek óta használom, csak ezzel szeretem kifésülni a hajam hajszárítás előtt. A vékonyszálú hajamat nem tépi, kíméletesen lehet vele dolgozni és könnyen tisztítható, ami nálam hatalmas plusz pont.
Ma fedeztem fel az egyik drogériaban, hogy kapható mini változatban is, igazi táskabarát méret, ami ráadásul csillámos rózsaszín. :) (Igen, 30 felett is fontos tényező a színválasztásban :D ) A nyél nélküli verziókkal sosem jutottam dűlőre, bármennyire is praktikusan utazáshoz, de végre megvan a tökéletes fésűm a táskámba.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 31.

marnella

2022. január 23.

Akciósan sikerült hozzájutnom, életem egyik legjobb vására volt. Gliss Kur 7sec után csak úgy siklik a hajamon, sokkal kevésbé gubancolódik a hajam és extra könnyű kifésülni. Száraz hajon is ezt használom. Végre tényleg nem szenvedés és alig várom a fésülködést :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 23.

kovacsrekaa

2022. január 16.

Miota kaphato drogeriaban, en azota szemezek vele. Nagyon sokaltam erte az arat, aztan valahogy el is felejtettem. Egy reklam jott fel a makep oldalatol, miszerint csodas fekete szinben 3600 az enyem lehet. Azonnal megrendeltem :D a nagy tenyeremnek es a zongorista ujjaimnak kenyelmes, jol foghato. A hajamat vizesen es szarazon is egyszeru kibontani ezzel a fesuvel. Nem bantam meg hogy megvettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 16.

fanni200005

2022. január 15.

Ez valami csodás😍Nagyon jó érzés vele fésülködni, abszolút nem tépi a hajam. Csak azt bánom, hogy nem vettem meg előbb😍

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 15.

SweetLikeMee

2021. december 19.

Már több éve használom ezt a hajkefét, és egyszerűen imádnivaló!
Akciósan szereztem be, de a teljes árát is megéri szerintem.
Nedves és száraz hajamon is csak ezt használom, könnyű és gyors vele a fésülködés, nem tépi a hajam. Hosszú hajúaknak szerintem musthave. :D
Eleinte féltem attól, hogy sok használat után el fognak ferdülni a sörtéi, de ha jól tárolja az ember akkor egyáltalán nem. :) Én a "hátára fektetve" tárolom egy fiókban, a sörtéi mindig felfelé néznek.
Tisztítani is rendkívül egyszerű. Minden használat után könnyedén el lehet távolítani belőle a hajakat, de én hetente egyszer samponnal és egy hosszabb sőrtéjű körömkefével is át szoktam sikálni, így a további használatok során nem fogja "visszazsírozni" a hajam. A kefe ezután hamar megszárad, a belsejébe sem fog belefolyni a víz, mint a legtöbb hajkefénél.
Az évek alatt a hajkefe színe sem fakult ki, mert annyira jó minőségű.
Ez a nyeles verzió sokkal jobb szerintem, mint az Original. Az Original mindig kiesett fésülködés közben az kezemből, ez nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 19.

Már több éve használom ezt a hajkefét, és egyszerűen imádnivaló!
Akciósan szereztem be, de a teljes árát is megéri szerintem.
Az évek alatt a hajkefe színe sem fakult ki, mert annyira jó minőségű.

tzrn7u67

2021. december 14.

Jó kis fésű, az ára miatt sokáig nem akartam megvenni, de végül mégiscsak beruháztam egyre és kb. 1 éve használom minden hajmosás alkalmával. Biztos a hajbalzsam, pakolás és hajolaj is segít a helyzeten, de tényleg szépen és könnyen ki tudom vele fésülni a vizes/nedves hajam anélkül, hogy tépné, bár elég sok hajszálat ki szokott húzni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 14.