Tangle Teezer

Ár:   4899 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NikolettaP, Módosítva: 2018. október 24.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök

Tökéletes vizes és száraz haj kifésülésére, balzsam felvitelére. Mindez fájdalom- és töredezésmentesen.

Vivus94

2020. május 20.

Compact társa után ő volt a második Tangle Teezer hajfekém. És igen, ez valóban szépen, probléma nélkül birkózik meg a sűrű, hullámos, kócos hajammal hajmosás után (hozzáteszem, én minden alkalommal minimum sampon-balzsam-kifésülőspray kombinációt használok). Nem tépi, nem fáj, egyszerűen csak átsiklik rajta. Örülök, hogy megvettem, szerves része lett a hajápolási rutinomnak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 20.

pont

2020. május 2.

őszintén én nem sok különbséget érzek e között meg a sima változata között, annyi, hogy ez jobban kézre áll a nyele miatt. tényleg kevésbé tépi a hajat, de azért csodát nem kell várni tőle, ez is tud akadni, ha olyan állapotban van a haj. egyszerűen csak jobb mint a hagyományos, olcsó, gagyi fésűk, amiket elve soha le se kellett volna gyártani, de attól még ez nem lesz csodaszer számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 2.

csillag

2020. április 28.

Csak Tangle kefével lehet normálisan, fájdalommentesen fésülködni. Ezt a nyelest jobban szeretem, az ovális mindig kiesik a kezemből és òriasit koppan a földön, a családra a frászt hozva.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 28.

Sztellaaaaa

2020. április 23.

Ultában volt szerencsém hozzájutni, kint nem olyan túlárazott mint Magyarországon az itteni keresetekhez képest.
Rugalmas, kíméletes sörték, nem tépi a hajamat, hajmosás után szépen kibontja a nedves, összegubancolódott tincseket. Kialakítása is kézenfekvő.
Nem bántam meg, indokoltan népszerű nem csak ez, hanem valamennyi tangle teezer fésű.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 23.

onozobarbi

2020. április 17.

Hosszú szőke festett hajam van, ami festés után nagyon gubancolódik, nehezen kezelhető lett. Ezzel a fésűvel viszont nagyon könnyen ki tudom fésülni a vizes és a száraz hajamat is egyaránt. Egyáltalán nem húzza, nagyon kíméletes. Sokkal kevesebb hajam hullik ki fésülés közben ezzel a fésűvel mint eddig bármelyikkel.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 17.

Judy1

2020. április 15.

Kötelező darab mnden hpsszú hajú nőnek! :D Hihetetlen, mennyire kíméletes a hajjal! Nem húzza, nem fáj, és iszonyatosan könnyen eltüntet minden gubancot. Mióta megvettem ezt használom száraz hajamra is, úgy is tökéletesen teljesít. Csoda! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 15.

mariib

2020. április 6.

Istenem, bárcsak létezett volna gyerekkoromban! Mennyi kellemetlenségtől megmentett volna. A vastagszálú göndör hajam kibontásához ez csodaszer. Egy perc alatt kibontom a gubancokat és cseppet sem tépi a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 6.

maedusa

2020. április 2.

Első fésűm a márkától. Nem hittem el, hogy milyen szépen kifésüli a nedves hajamat (szőkített). Csak ajánlani tudom, kiváló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 2.

PaNel95

2020. március 16.

Decemberben írtam az előző hozzászólásomat. Azóta próbálgattam hajmosás után használni, de sajnos nem tudtam vele kibontani a hajamat. Alulról felfelé haladok, ahogy kell. Ameddig a hajam logó részét fésülöm, nincs is baj, bár ezt a részét bármilyen fésű, még az ujjaim is ki tudják bontani. Viszont hátul a tarkómtól kezdve a fejem tetejéig nem tudok vele fésülködni, mert csak a felső rétegét simogatja a kefe, semmit nem bont rajta. Kis tincsenként, feltűzve a hajam sem vagyok előrébb vele. Nagyon rövidek és gyengék a sörtéi. Az én hajamon gyakorlatilag nem hatol át.
Sűrű/vastagszálú hajra nem való.
Sokkal jobban fáj és több hajszálam tépi ki, mint az egysoros fa fésűm, amit eddig is használtam. Annyira hajlékonyak a fogai, hogy igazából csak a hajam felszínét kapargássza a fésű, ha jobban rányomom, akkor sem hatol mélyebbre. Ráadásul nem is tesz jót a hajnak, hogyha csak a felszínét éri el a fésű, mert felsérti a hajszálakat.
Feltűzve a hajamat, kis tincsenként úgy ahogy ki tudja fésülni, amivel a max 10 perces fésülködésem alsó hangon fél óra. Nem haladok sehova vele.
Egy másik fésűvel már kifésült hajamon sem tud áthatolni. Csak simogatja.
1 csillag és kuka.

Mikor láttam, hogy van kifejezetten vizes hajra való, úgy döntöttem, mégis beszerzek egy Tangle Teezert.
A fodrászom a sima változatát próbálgatta többször is a hajamon, de mindig lecserélte, mert az én hajamhoz annak nem voltak elég hosszúak a fogai. Annak ellenére sem tudta vele a hajtövem közelében sem normálisan kifésülni a hajam, hogy kisebb tincsekre feltűzte a hajam, és azokat egyesével kibontogatva próbálta átfésülni.
Sajnos nem hasonlítottam össze ennek a fogainak a hosszát az eredetiével, mert gyanítom ugyanakkorák. Ugyanis otthon döbbentem rá, hogy bizony a hajtöveimtől ezzel sem tudok fésülködni, és sokkal tovább tart a tincsekre feltűzdélés miatt a fésülködés. Viszont talán mintha picit könnyebb lett volna a fésülködés vele azokon a részeken, ahol nem volt túl sok dolga, de fésülést könnyítő spray használatával is néhol igencsak húzta a hajamat és volt olyan gubanc, amihez inkább a régebbi, egysoros fogazatú fésűmet vettem elő, mert ez csak mégjobban összekuszálta a hajamat. Pedig nem olyan hű de hosszú a hajam, és alighogy van benne néhol egy kis hullám, ami hajmosáskor gubancolódik.
Még próbálgatom, de nem fűzök ennl több reményt hozzá, mint amit eddig produkált.
Én eddig természetes fa fésűt, és igazi disznósőrtés hajkefét használtam a hajamra. Mivel egyik fésű sem kifejezettem vizes/nedves hajra van kitalálva, ezért is gondoltam, hogy kipróbálom ezt, ha már annyian ódákat zengenek róla, de engem nem győzött meg. Mondjuk mivel nekem az eredeti sem jött be, nem is értem, miért gondoltam, hogy ez mad be fog. Ennyi pénzért többet vártam volna. Mert a fa fésűm ennek a negyedébe került körülbelül, és az még ráadásul antisztatikus hatású is, a disznósörtés kefém pedig meg van már vagy 8 éve, de az már akkor 6000+ forint volt, és az valóban igazi, minőségi, még mindig jó állapotban lévő hajkefe. És mindkét fésűm szépen bontja a hajam, és nem roncsolja, nem húzza egyik sem a hajamat. És ez is ennyi pénzért azért egy felső(bb) kategóriás terméknek számít, de én azt a hatást mégsem kaptam meg tőle, amit vártam, amiért azt mondjam, hogy igen, megérte az árát. Mondjuk lehet én vártam tőle túl sokat, ezért is ért csalódás.
Nálam ez 3 csillag, mert még egyelőre mindig vegyes érzéseim vannak vele kapcsolatban, és nem tudok még hova tenni ezt a hajkefét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 16.

Sűrű/vastagszálú hajra nem való.
Egy másik fésűvel már kifésült hajamon sem tud áthatolni. Csak simogatja.
1 csillag és kuka.

Jucccc

2020. március 9.

Áradozni jöttem! :) Az Original, és a Compact styler nagyjából 6-7 éve biztosan az életem szerves részét képezik,gondoltam veszek egy ilyet is. Sajnos ugyanis szétégette a hajamat a legutóbbi szőkítés, de nem szeretném levágatni, viszont irtózatosan begubancolódik így a hajam minden mosásnál. Az Original volt eddig az egyetlen, amivel ki lehetett fésülni, de érezhetően nehezebb dolga lett a hajfestés óta. Viszont a Wet - mint ahogy pont erre való -, sokkal simábban, kevesebb idő alatt kifésüli a hajamat vizesen. Én mondjuk szárazon is jobbnak érzem, mint az Originalt, pedig azzal sincs semmi problémám. Szerintem ezeket a különbségeket - meg magát azt, hogy a Tangle Teezer mennyire jó - azok veszik észre igazán, akiknek károsodott, vagy valamilyen okból problémás hajuk van. Az árát teljes mértékben megéri, mert azon kívül, hogy megmenti a hajunkat, az élettartama is kiváló (eredeti, makulátlan állapotban van a legelsőm is, pedig min. 6-7 éves, és naponta többször használom - és a gyerekeim is). Ennek a változatnak a fogása, az ergonómiája a nyele miatt jobb, bár teljesen megszoktam a korábbi változatokat is. Most, hogy még nagyon új a Wet detanglerem, biztosan többször fogom őt levenni a polcról, mint a társait, de mindegyik nagyon jó. Több csillagot érdemelne az 5-nél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 9.