Tangle Teezer

Ár:   4899 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NikolettaP, Módosítva: 2018. október 24.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök

Tökéletes vizes és száraz haj kifésülésére, balzsam felvitelére. Mindez fájdalom- és töredezésmentesen.

SweetLikeMee

2021. december 19.

Már több éve használom ezt a hajkefét, és egyszerűen imádnivaló!
Akciósan szereztem be, de a teljes árát is megéri szerintem.
Nedves és száraz hajamon is csak ezt használom, könnyű és gyors vele a fésülködés, nem tépi a hajam. Hosszú hajúaknak szerintem musthave. :D
Eleinte féltem attól, hogy sok használat után el fognak ferdülni a sörtéi, de ha jól tárolja az ember akkor egyáltalán nem. :) Én a "hátára fektetve" tárolom egy fiókban, a sörtéi mindig felfelé néznek.
Tisztítani is rendkívül egyszerű. Minden használat után könnyedén el lehet távolítani belőle a hajakat, de én hetente egyszer samponnal és egy hosszabb sőrtéjű körömkefével is át szoktam sikálni, így a további használatok során nem fogja "visszazsírozni" a hajam. A kefe ezután hamar megszárad, a belsejébe sem fog belefolyni a víz, mint a legtöbb hajkefénél.
Az évek alatt a hajkefe színe sem fakult ki, mert annyira jó minőségű.
Ez a nyeles verzió sokkal jobb szerintem, mint az Original. Az Original mindig kiesett fésülködés közben az kezemből, ez nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. december 19.

Már több éve használom ezt a hajkefét, és egyszerűen imádnivaló!
Akciósan szereztem be, de a teljes árát is megéri szerintem.
Az évek alatt a hajkefe színe sem fakult ki, mert annyira jó minőségű.

tzrn7u67

2021. december 14.

Jó kis fésű, az ára miatt sokáig nem akartam megvenni, de végül mégiscsak beruháztam egyre és kb. 1 éve használom minden hajmosás alkalmával. Biztos a hajbalzsam, pakolás és hajolaj is segít a helyzeten, de tényleg szépen és könnyen ki tudom vele fésülni a vizes/nedves hajam anélkül, hogy tépné, bár elég sok hajszálat ki szokott húzni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 14.

Vichy

2021. december 13.

Nagyon szeretem, a mini verzióját is megvettem, az utazáshoz tökéletes. Nem húzza a hajamat, és gyorsabban bontom ki vele a gubancokat. Elsőre én is húztam a számat az ára miatt, de már úgy vagyok vele, hogy 100% megérte.
Ahogy mások is írták, ki kell néha tisztítani, mert mindenféle maradvány (kosz) rajta marad, de utána olyan mintha újonnan vettem volna. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 13.

biaszabo1

2021. december 13.

A könnyem kicsordult az ára láttán, kiugróan magas az utánzatokhoz és még a professzionális kefékhez képest is.
Az itteni vélemények alapján végül megvettem. Mostmár van egy ilyen is a sörtés és a gombtüskés keféim mellett. Az én hajam bármilyen fésülés után már közvetlen elkezd gubancolódni, dehát ezt nem is vártam, hogy majd megoldja.
Nem bántam meg, jó érzés vele fésülködni, fényt ad a hajnak. Nem töri el a hajvégeket sem, könnyű mozgatni. Vizesen még nem próbáltam, de ezentúl ezt fogom használni hajmosás után is.

Update: Azóta is használom, viszont levontam egy pontot, mivel nagyon sérülékenyek a fogai. Továbbra is jó vele fésülködni, de mostanában már átáltam rá, hogy csak vizes hajra használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. december 13.

aloha1234

2021. november 26.

A nagybetűs hajkefe! Nagyon szeretem, csodásan kifésüli a hajam, én nedves és száraz hajon is használom. Rengeteg hajam van és azzal is elbánik. A kialakítása olyan, hogy könnyű tisztítani, elmosni. Ezt egyébként mindenkinek javaslom
is bizonyos időközönként elmosni, hajdarabkák, por, kosz, termékmaradványok is tudnak fejbőrproblémákat okozni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 26.

amandalear

2021. november 6.

Nagyon király hajkefe. Nem bántam meg, hogy megvettem. Nekem egy kínlódás volt a fesülködes mindig is (göndör sűrű haj). Hát már nem az. Vizesen használom balzsammal.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. november 6.

Herzsofi

2021. október 6.

GLAMOUR kuponnal végre ravettem magam hogy megvegyem, bár így is dragalltam kicsit 😀 Azonban tényleg egy csoda, egyszerűen imádom. Lehet hogy csak képzelem, de komolyan mondom amióta ezzel fesulkodom alig kocolodik össze a hajam napközben, az a pici kocmoc ami keletkezik pedig fel perc fesulkodessel orvosolható. Biztosa nem fogom semmi másra cserélni 😀

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. október 6.

Candyz89

2021. október 6.

Huh hol is kezdjem.Egyszerűen szuper termêk.
Használtam már a nyél nèlküli verziót,de valahogy idegesített,hogyha megakad a hajamba kiveri a kezemből.De ennek vègre van nyele ès így már maximálisan tökèletes.Selymes,gubancmentes lesz a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. október 6.

Huh hol is kezdjem.Egyszerűen szuper termêk.

simonszandi

2021. szeptember 26.

Nem gondoltam volna, hogy fésű és fésű között is van különbség. Azt gondoltam, hogy csak nagy a reklám körülötte, 5200 Forintot biztos nem adok ki érte.
Elhatároztam, hogy lerakom a hajvasalót a hajam egészsége miatt, és megtanulom beszárítani a hajamat. Vettem egy sima körkefét, meg gondoltam kéne egy vizes hajra való fésű is előtte.
Aztán annyi jó, pozitív visszajelzést olvastam róla, mondom akkor csak tud valamit. Megvettem, és nem bántam meg. Hajmosas után mindig össze vissza áll a hajam, össze van gubancolódva, de ez a fésű simán megbirkózott vele.
Szerintem ki fogok próbálni más fajtát is, imadom! 5*

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 26.

Szerintem ki fogok próbálni más fajtát is, imadom! 5*

eszterella_p

2021. szeptember 10.

Ezt a fajtát nemrég vettem meg, de bizakodó voltam, mert az originalt már 2018 óta használom. 😀 Nem csalódtam, ez a fésű is maga a csoda. Mivel van nyele, számomra kényelmesebb ez a verzió.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 10.