Tangle Teezer

Ár:   4899 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NikolettaP, Módosítva: 2018. október 24.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök

Tökéletes vizes és száraz haj kifésülésére, balzsam felvitelére. Mindez fájdalom- és töredezésmentesen.

Aleca89

2020. március 8.

Imádom!!!!!!!!! Amióta megvan csak ezzel fésülködök, utazásnál is elviszem. Én ennél sokkal olcsóbban vettem. Figyelni kell, hogy mikor akciós a Rossmannban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 8.

patrisha

2020. március 5.

Kedvenc fésűm. Száraz hajra is tokeletes, felszarazon meg egy álom. Ha nincs nalam nem is szivesen fesulkodom, inkább felkotom a hajam es ha hazaerek kifesulom ezzel.
Volt mar hasonlo 'utanzat' fésűm az a tenyerbe illő,de ez jobb. Tetszik,hogy van nyele, könnyű, nagy felületű, könnyen tisztítható, ami nalam plusz pont.
Pro tipp: frissen mosott kabat szőrméjének kifesulesere is tökéletes, regebbi hibatlan kabatom szőrméjén latszott ,hogy nem új, de így újra szép lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 5.

Fruzsika941210

2020. március 4.

Mivel az original már régóta hu társam így gondoltam be szerzem a szaritashoz valót és öt is :) továbbra se csalódtam a tangle teezerben csak haj mosas után használom ezt előtte fújom rá kevin murphy kifesulo sprayt és tökéletesen teljesít :) 100%ig meg vagyok vele elegedve :) !

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 4.

lexx

2020. február 22.

Az itt olvasott vélemények alapján vettem meg bár kicsit húztam a szám az árán, de gondoltam egyszer veszi meg az ember, ennyit megér ha megmarad a hajam. Eddig kifogástalanul teljesít, tényleg jóval kevesebb jön ki a fésülködésnél.
Remélem ez hosszútávon meg is fog látszani és sokáig barátok leszünk 🤩

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 22.

Remélem ez hosszútávon meg is fog látszani és sokáig barátok leszünk 🤩

Panni21

2020. február 22.

Volt ilyenem nekem is, szerettem, ameddig el nem hagytam sajnos. Viszont száraz haj fésülésére a sima TT fésűk sokkal jobbak, ezzel inkább vizesen jobb kibontani. Nem vettem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 22.

CsinCsilla

2020. február 22.

Én is ugyanezt tapasztaltam, mint az előttem hozzászóló, majdnem derékig érő hajamból decemberben vágattam a hajvégekből, mert annyira el volt törve, hogy hiába szedtem a sörélesztőt, ápoltam, kíméltem, mégis letört, akkor is már ezt a fésűt használtam, de nem gyanakodtam rá. Miután megvolt a frissítő vágás, hajvasalót nem is használtam, mégis másfél hónap után megint észrevettem hogy törik, és a fésű takarításánál tűnt fel h pici, két centis hajmaradványokkal van teli a fésű, nem hosszú hajszálakkal. Én is le fogom cserélni, mert nem tesz jót a hajnak sajnos, pedig az első pár alkalmaknál meg voltam vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 22.

Benedetta88

Update
2020. febr. 22
Sajnos változott a véleményem róla, több mint 1 év használat után, már csak hajmosásnál vagyok hajlandó utána nyúlni, hogy a balzsamot illetve a pakolást szépen egyenletesen tudjam felvinni. Erre viszont tökéletes, még nem találtam más terméket erre a célra. Viszont egyáltalán nem tesz jót a hajnak, sem vízes, sem száraz állapotban, hogy "műanyag" kefével fésüljük. Nekem sajnos ez lett a tapasztalatom vele, mert óvom, ápolom, rendszeresen vágatom a hajvégem, vitamin kúrát tartok évente 2x, mégis mindig azt kellett észrevennem, hogy megint törik a hajvégem. Pedig egészséges hajkoronám van.
Levágattam az ebből kifolyólag károsult hajvégeimet, váltottam kombinált sörtéjű hajkefére és megszűnni látszik a problémám. Úgyhogy így le kell pontoznom.

2019. márc. 3. Megérte :) Sikerült ennél a feltüntetett árnál olcsóbban és kék/fehér színben beszerezni. Pedig nem voltam oda a TT fésűkért, sőt ..ez az első szerzeményem, de lehet nem az utolsó?:) Jelentősen megkönnyíti a vízes hajam kifésülését, minden hajmosásnál a kezem ügyében van, mert még a pakolást vagy balzsamot is ezzel viszem fel. Száraz hajra is szeretem használni és nagyon egyszerű tisztán tartani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 22.

Update
2020. febr. 22

ppetruc

2020. január 29.

Közel két éve hű társam az original verziója, gondoltam ideje beszerezni őt is. Szuper, hogy van nyele, könnyebb vele kifésülni a hosszú hajam még vizesen is. Egyetlen problémám van vele, mégpedig hogy hihetetlenül elektromosság teszi a hajam 😐🙄 ennek ellenére megy az 5 csillag.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 29.

crazy724

2020. január 28.

Régóta szemeztem vele, legfőképp az ára tarott vissza, de úgy gondolom, hogy sok évig jóban leszünk, és nem kell más fésűbe beruházni. Bár most nagyon rövid a hajam, de ez a legjobb valaha volt fésűm. A nyele miatt könnyű a használata, és imádom, hogy élmény vele a vizes haj fésülése is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 28.

Andii017

2020. január 24.

Nagyon jó hajkefe. Könnyen ki lehet a hajat fésülni vele, legyen akár vizes vagy száraz. Én főként hajvégápoló eloszlatására használom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 24.