Tangle Teezer

Ár:   4899 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NikolettaP, Módosítva: 2018. október 24.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök

Tökéletes vizes és száraz haj kifésülésére, balzsam felvitelére. Mindez fájdalom- és töredezésmentesen.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

nocika113

2021. június 29.

Maximálisan imádom
Göndör hajamat csak nedvesen fésülöm ki, ezzel a termékkel már lassan egy éve. Még mindig semmi baja a fésűnek, nagyon egyszerűen megszünteti a gubancokat, és nem egy kínszenvedés mint ezelőtt.
Csak ajánlani tudom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 29.

Maximálisan imádom
Csak ajánlani tudom

lv00

2021. június 29.

Imádom ezt a kefét! Nagyon jó, hogy van nyele, így könnyebb fogni, a gubancokat meg seperc alatt kiszedi. Hajmosás után is a vizes hajjal nagyon könnyen elbán, nem húz, nem fáj végre a fésülködés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 29.

KoosAlexandra

2021. június 12.

A legszuperebb hajkefe, amit hajmosás után vizes hajhoz használok. Sűrű, hullámos, gubancolódásra hajlamos hajam van, és ez az egyetlen fésű amivel fájdalommentesen tudok fésülködni vizes hajon.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 12.

Haracsimoncsi

2021. június 8.

A minden szempontból tökéletes hajkefe!

Sem vizesen, sem szárazon nem tépi a hajam és imádom, hogy könnyen tisztán tartható!! Abszolút megéri az árát!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 8.

A minden szempontból tökéletes hajkefe!

hcsil98

2021. május 25.

Fantasztikus! Mióta megvan, más fésűvel nem is fésülködöm. Ha mégis rákényszerülök, zongorázható a különbség. 5000 forint húzós ár egy fésűért, de az enyém megvan 3 éve és kutya baja, számomra így megérős a buli. Csak hajmosás előtt és után fésülködök, esetleg ha a pár napos hajamat copfba kötöm akkor. Soha nem húzta a hajam ez a fésű, nagyon könnyen kifésüli, pedig elég gubancos tud lenni. Egyszóval csoda, én nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 25.

d.anett89

2021. május 24.

Én személy szerint nem vagyok elragadtatva tőle. Ugyan úgy húzza a hajam,mint a rendes fésűm,meg az utánzatok. Jah nem, az aliexpress-ről rendelt tangle teezer-em sem húzza ennyire. Nálam nem lett szerelem

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 24.

kutyataar

2021. május 14.

Nagyon örülök, hogy rátaláltam, mert ez számomra a tökéletes hajkefe! Mivel kizárólag hajmosás közben, balzsammal a hajamban fésülködök a göndör hajam miatt, pont egy ilyen kvalitású hajkefe kellett nekem. Elképesztő gyorsan kifésüli a hajamat és nem tépi, töri a végeket sem a puha sörték miatt. Pár hónapja használom, de már most nagyon elégedett vagyok vele, szebb a hajam ezzel a fésülési módszerrel és tuti újraveszem, ha majd egyszer nagyon-nagyon elhasználódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 14.

lolkabolka

2021. május 4.

Nagyon jó ez a hajkefe, már több éve használom ugyan azt az egy darabot. Nagyon megéri az árát, de féltem megvenni annak idején. Sokkal könnyebben ki tudom fésülni a hajamat, kevésbé húzza és roncsolja, a kefe könnyen tisztítható. Örök darab körülbelül.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 4.

takacszsofi70

2021. május 4.

Imadom. Egyszeruen sokkal kevesebb hajam jon ki mint mas altalanos fesuknel. Egyszeruen egy csoda. Nem tudom minaz ami miatt ilyen jo de nem lehet nelkule elni

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 4.

Cosette

2021. április 28.

Valamikor hónapokkal ezelőtt volt rá akció a Rossmannban, talán 600 forinttal volt olcsóbb így engedtem a hypenak és megvettem. Szárazon és nedvesen is használom, teljesen elégedett vagyok vele. Ami miatt sokkalta jobb, mint az olcsóbb társai, hogy nem törik bele a vizes hajamba. Több saját márkás bontókefém is beletört a balzsamos kifésülésbe, de ez nem. Van, hogy a hajam másfél-két hétig kibírja mosás nélkül, általában ekkor nem is fésülöm ki, így elég komoly gubancokkal kell megküzdenie, de eddig jól teljesít. Előnye a sima verzióval szemben, hogy van nyele, így nem repül ki a kezemből.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 28.