Tangle Teezer

Ár:   4899 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NikolettaP, Módosítva: 2018. október 24.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök

Tökéletes vizes és száraz haj kifésülésére, balzsam felvitelére. Mindez fájdalom- és töredezésmentesen.

blairwaldorf

2020. január 19.

Csak ezzel gubancolok, mióta megvettem!
Az ígéretét betartja, könnyen és gyorsan szép eredményt lehet elérni vele.
A fogása is tökéletes.
Csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 19.

Csak ezzel gubancolok, mióta megvettem!
Az ígéretét betartja, könnyen és gyorsan szép eredményt lehet elérni vele.
A fogása is tökéletes.
Csak ajánlani tudom.

Sztellus

2020. január 18.

Kb. 1 éve van meg, azóta cseréltem az összes fésűmet tangle teezerre. Ő volt az első a kollekcióban, imádom, nem tépi a hajam, nagyon szépen gyorsan kilehet vele fésülni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 18.

kisbobitas

2020. január 15.

Életem fésűje!! Sűrű, vastagszálú, göndör hajam van amit nem mindegy mivel fésül az ember. Régen küzdelem volt a vizes hajamat kifésülni, de mióta ez megvan sokkal könnyebb a fésülködés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 15.

HKriszti

2020. január 14.

Elsőként az utazó változat volt meg és be kellett szereznem ezt a fajtát is. Könnyebben fésülhető vele a hajam és utána sem 'száll'.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

doraspill

2020. január 8.

Egyszeruen szuper! Sokàig szemeztem vele mig vègul beruhàztam az èn kèk-fehèr csodàmra. Arban nyilvàn vannak olcsobb kefèk, de a Rossmann-ban ki lehet fogni nagyon akciosan. Azt gondolom mindenki megèrdemel egyszer egy jo hajkefet, nekem o lett az! <3 Persze nem orulok neki hogy muanyag mert ugye tènyleg itt az ido hogy kezdjunk ismèt a termèszetben megtalàlhato anyagokat hasznàlni a sok plasztik eloàllitàs mellett, de szerintem nagyon sokàig hasznàlni fogom, igy talàn megbocsàthato. Egyèbkènt szàmomra plusz pont hogy Angliàban gyàrtjàk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 8.

Mantra

2020. január 4.

Van marokfésűm is, de ez jobb, számomra kényelmesebb használni a nyele miatt. A vizes hajat szépen kibontja, nem tépi, a száraz hajat is csoda vele fésülni. Könnyen tisztán tartható.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 4.

tara95

2019. december 22.

A rossmannban most 3600 :) le is csaptam rá. Ahogy elkezdett nőni a hajam (már bőven mell alá ér) egyre nehezebb kezelni, pláne a göndörségből adódó gubancok miatt, nem egyszer olló volt a vége....az ebayes utánzatom kevés volt már. A WD viszont szuper, minőségi, kellemesen masszíroz és könnyedén bontom vele a hajam akár vizesen akár szárazon. Érdemes rá beruházni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 22.

silence

2019. december 4.

Itt, a Krémmánián figyeltem fel erre a hajkefére.... kíváncsivá tett a sok pozitív vélemény, amit itt olvastam róla, bár őszintén szólva nem hittem benne, hogy valóban ennyire jó lehet!
A Müllerben nézegettem már egy ideje, de a húzós ára még sokáig visszatartott a vásárlástól.....
Aztán csak rászántam magam, és mostmár azt mondom, hogy ez a hajkefe tényleg megérte az árát!
Ha valakinek a haja borzasztóan kezelhetetlen, akkor az én vagyok!!!!
Minden szempontból nehéz vele bánni, mert 1. szőkített, 2. hosszú, hátközepéig érő, 3. mindezek tetejébe még göndör is! - na, az ilyen haj a fodrászok rémálma!!!! 🤦‍♀️
Itthon is szenvedtem mindig a fésülködéssel, mert sima bontófésűvel esély sem volt a kifésülésére, természetes fából készült hajkefével kisebb - nagyobb szenvedés árán sikerült ugyan, de iszonyatosan húzta, tépte és minden fésülködés során egy csomó hajamat kitépte.
Amióta megvan ez a kefe (nyár végén vettem), ilyen gondom nincs!
Vizesen és szárazon is szuperül teljesít, abszolút nem húzza a hajam, nem kaparja a fejbőrömet, a fésülködés olyan vele, mintha finoman masszírozná valami a fejbőröm!
Nem beszélve arról, hogy szemmel láthatóan javult a hajam állapota, amióta ezt a hajkefét használom! Kevésbé törik, alig hullik ki pár szál, egyszerűen tényleg csoda ez a kefe!!!
Bármikor (akár dupla ennyi pénzért is) újravásárolnám, és biztosan fogom is, ha ez kezdi majd esetleg megadni magát....
Viszont tuti ezt a nyeles változatát fogom újra venni, szerintem ennek könnyebb a fogása.....

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 4.

Ha valakinek a haja borzasztóan kezelhetetlen, akkor az én vagyok!!!!
Amióta megvan ez a kefe (nyár végén vettem), ilyen gondom nincs!

itsjucus

2019. november 26.

A fodrászom használta a salon típust és nagyon tetszett hogy nem húzza vele a hajam.
Ezt megvettem, mert hogy vizes hajat is lehet vele fésülni és nem bántam meg. Tényleg jól ki tudom fésülni a vizes hajamat is meg a száraz gubancosat is és nincs utána a kefében egy kg haj. Úgy érzem beruházok egy Compakt-ra is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. november 26.

Kitty0629

2019. november 15.

Nehezen szántam rá maga,hogy megvásároljam, ugyan nagyon tetszett de drágának gondoltam.
Aztán úgy voltam vele, egye fene egyszer élünk.
Mióta ezzel fésülködöm öröm a fésülködés, nem húz, nem tép.
Hajmosás után rettenetesen gubancos a hajam, de ezzel a fésüvel végre kitudom bontani a legnagyobb csomókat is.
Ami nekem még plusz pont,hogy könnyedén ki lehet szedni a fésüből a hajszálakat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 15.

Aztán úgy voltam vele, egye fene egyszer élünk.
Mióta ezzel fésülködöm öröm a fésülködés, nem húz, nem tép.