Tangle Teezer

Ár:   4899 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NikolettaP, Módosítva: 2018. október 24.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök

Tökéletes vizes és száraz haj kifésülésére, balzsam felvitelére. Mindez fájdalom- és töredezésmentesen.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Mia0602

2021. április 12.

Mivel én még soha nem láttam akciósan és régóta gondolkodom T.T. vásárláson Glamour kuponnal Rossmannban 25% kedvezménnyel megvettem. Első használatnál már bizonyított is. Kb. 1/3 mennyiségű hajam hullott ki mint eddig. Azért ezt választottam, mert elkezdtem követni a CGM-et. Közepesen hullámos(2b) hajamat balzsamozás közben fésültem vele. Az eddigi fésüimhez-keféimhez képest szúrta a fejbőrömet, de pár húzás után ez már nem volt gond. Kényelmes használni, kézreálló a fogása. Nem bántam meg a beruházást, így több haj maradt a fejemen.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. április 12.

Buklika

2021. április 7.

UPDATE: Teejóóééég, hogy ez mennyire király!! nem tudom hogyan, de egy éjszaka kiengedett hajjal aludtam, és reggelre egy csomóba állt össze az egész... már 10 perce tésütem, de inkább téptem a hajam egy bevizezett fa hajkefével, aztán gondoltam, átváltok erre, pedig csak frissenmosott hajhoz szoktam ezt használni. Kb 1.5 perc alatt szétszedte azt a bazinagy gubancot. Nem húzta és nem fájt, bezzeg előtte... Mostmár értem a hype-ot. Hosszú hajú lányoknak (és fiúknak) egy igaz must have, szerintem. +2 csillag.

Hátközépig érő hullámos, dús hajam van, és az elmúlt 10 év bőséges hajápolási tapasztalata alapján írom a véleményem. Összességében meggyőződésem, hogy a "fájdalom- és töredezésmentesség" nem eszköz, hanem fésülési technika kérdése, mert ha óvatosan bánunk a hajunkkal közben, jóval kisebb az esélye, hogy kárt okozunk.
Ajándékba kaptam egy ilyen hajkefét, amit Tengli-nek becézek. :D Csak és kizárólag a frissen mosott, nedves hajamra használom, hogy ne szennyezzem vissza a tincseimet, pl szárazsamponos sörtékkel. Első alkalommal, mikor próbáltam, kisebb passzékat fésültem át a végektől a tövekig szépen lassan, de előfordult, hogy sietnem kellett a kibontással, így nagy tincsekben, gyorsan "téptem" a hajam, nem kis sérülést okozva - és akkor azért húzta is rendesen.
1-1 nagyobb gubanc esetén nekem az vált be a legjobban, ha kvázi ráhúzom a csomót a kefére, és apránként lehúzogatom, újra és újra isméyelve a műveletet, mert ha gyorsan csinálom a bontást, akkor csak a gubanc felszínét érem, miközben a gumiszerű sörték elhajlanak.
Öröm használni, luxusérze van, de nem ez a kedvenc hajkefém. Kíváncsi vagyok, h mennyi ideig lesz még használható, "mikor kellene újravenni".

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 7.

bdori98

2021. március 23.

Nekem sajnos tépi a hajam, nem igazán kellemes vele a fésülködés, néha nem is fésüli ki jól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 23.

Norcsi83

2021. március 17.

Egyszerűen imádom, az eddigi legjobb fésűm. Nagyon könnyen kibontja a hajat, nem húz, fantasztikus. Már ajándékba is vettem belőle barátnőmnek. Mindenkinek ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 17.

Kiso123

2021. március 14.

SOHA nem hittem volna, hogy 30 után én egy hajkeféről fogok áradozni, de minden forintot megért! Szőke, vékonyszálú, nagyon durván gubancolódó hajam van, ezzel a kefével mégis 2 perc volt kibontani. Kényelmes, hogy van nyele, a kistesója mindig kiesett a kezemből. Minőségi darab, nem érdemes az utánzatokra költeni. Én akciósan vettem PinkPandán, abszolút megérte! <3 Viszont kizárólag vizes hajon működik, ahogy írják is, nekem szárazon húzza a hajam de nem is száraz hajra való.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 14.

Glorcika

2021. március 9.

A vizes haj megmentője. Legalábbis nekem. Annyiszor láttam már instán is, hirdetésben is de nagyon sokáig nem vettem meg. A Lovebrands rendelésemhez volt kupon, és sokkal olcsóbban megtudtam venni és nem bántam meg. Azért szükségesnek érzem a balzsam vagy kifésülő spray használatát előtte, de megkönnyíti a fésülködést az biztos. Nálam 5*

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

kovacsgretii

2021. március 9.

Szárazon és vizesen is szuper vele fésülködni, kevésbé húzódik vele a hajam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 9.

Szárazon és vizesen is szuper vele fésülködni, kevésbé húzódik vele a hajam.

kisenci

2021. március 9.

Csatlakozom a negatív véleményezőkhöz.Talán 2 évig használtam hajmosás után(szárazon csak a felszint kapargatta és valahogy rossz érzés volt vele fésülködni) A gubancokat szépen kibontotta. .Azt vettem észre hogy rossz minőségü,szálkás lett a hajam .Ritka fogú fésüt kezdtem használn,a sampon ,balzsam ugyanaz maradt,és levágattam a hajamból kb.15 centit.4 hónap eltelt,szép egészséges a hajam,úgyhogy tuti ő volt a ludas. Kuka

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. március 9.

rrituss

2021. február 10.

Megváltás! Ez jutott eszembe róla, az első használatnál. Sosem szerettem a vizes hajamat kifésülni, inkább nagyjából az ujjaimmal szétbontottam a fürtöket és megszűrítottam, majd azután fésültem. De ezzel a kefével tényleg sokkal egyszerűbb, és nem fáj! Ami miatt imádom! Nem is értem, miért vártam ezzel eddig. Száraz hajat is sokkal jobb vele fésülni egyébként, nem tép, nem töredeznek a hajvégeim miatta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 10.

Cukorbogyii

2021. január 11.

Karácsonyra kaptam a hugomtól, egyszerűen IMÁDOM! Vékonyszálú hajam van a régebbi szőkítések miatt eléggé roncsolódott hajamat fájdalommentesen ki tudja fésülni. Csak ajánlani tudom!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 11.