Tangle Teezer

Ár:   4899 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NikolettaP, Módosítva: 2018. október 24.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök

Tökéletes vizes és száraz haj kifésülésére, balzsam felvitelére. Mindez fájdalom- és töredezésmentesen.

edinaa225

2019. november 14.

Imádom, pillekönnyű. Mindenkinek ajánlom, kíméletesen bánik a hajjal. Alap darab , szerintem jó pár évig nem fogok fésűt vásárolni :).

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 14.

Eperkelany

2019. november 11.

Nem húz, nem tép, finoman masszírozza a fejbőröm. Szívem szerint egész nap hajat fésülnék, amióta megvan. Drága, de a legjobb döntés volt, hogy megvettem. Picit mintha az oldalsó sörtéi meghajoltak volna.. De egyébként tökéletes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

melike_0817

2019. november 11.

Egy közel 5 éves, klasszikus Tangle Teezer hajkefét cseréltem le erre, mert a szálai már erősen el voltak hajolva. Külön örültem, hogy ennek van nyele, végre nem ejtem ki a kezemből. Csak úgy siklik át a nedves hajon, nagyon szuper :) Én a száraz hajamra is ezt használom, és nagyon meg vagyok vele elégedve. Arra kell csak vigyázni, hogy a gyártó külön kihangsúlyozta, nem hőálló, hajformázásnál elhajolhatnak a sörték a hő hatására. Nekem ez nem hátrány, mert nem használok fésűt a göndörítéshez/vasaláshoz, de lehet, hogy van akinek fontos szempont lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 11.

okroseva

2019. november 7.

Szupi ez a kefe, a családban birtokol egyet egy Rapunzel, az övére járok rá néha. Most a hajbaci-és keresztfertőzés hívők felhorkantottak, hallottam. :D
Egy copyt vettem, egy német márkától, az is jó, de nem tökéletes. Na ez az. Könnyen használható, nem nyúlnak a hajszálaim vizes fésülködéskor.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 7.

seen

2019. november 6.

Nekem szarazon es vizesen is jol mukodik, jol kezre all, jo meret, jo suly, konnyu tisztitas (es nalam ez miatt nyero).
Meg tupirozni is lehet vele, meglepoen jol.

Negativ: 1 honap utan a kulso also sortek elkezdtek kifele hajolni, es nem tud tobbet mint mas luxus neves hajkefe amit hasznalok, igy nem volt wow elmeny, illetve az árát kicsit barokkos tulzasnak talalom (mint minden luxus hajkefenel)...

De mivel jo a termek ezert 5 csillag...bar elgondolkoztato, hogy lehet kapni olyan hajkefeket amik mindenre jok, csak fesulkodesre nem :-D..ez lenne az alap...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 6.

Meg tupirozni is lehet vele, meglepoen jol.

labanczlaura0502

2019. november 5.

Az eredeti változatát már a kezdetektől fogva használom és nagyon meg vagyok vele elégedve, most pedig beszereztem ezt a kifejezetten vizes hajra valót is, amiben szintén nem kellett csalódnom. Rengeteget segítenek a hajam ápolásában, szuper termékek :) Egy dolgot furcsálltam, hogy száraz hajon tényleg nem működik, nagyon húzza a sima változattal ellentétben, ezzel persze semmi baj, vizes hajra való, de ha valaki csak egy tangle teezert akar beszerezni akkor szerintem inkább az originált vegye, az száraz és vizes hajon is működik :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 5.

Milli88

2019. november 5.

A segítségével szoktam egyenletesen eloszlatni a balzsamot a hajamon. Nagyon jó a kialakítása, pont tenyérbe illik, elég nagy a fésű részének felülete. A fogai kellően hosszúak. Hozza a szokásos Tangle Teezer szuper minőségét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 5.

Aryaa

2019. november 3.

Két napja vettem az eredeti, kis pici mellé, hogy a páromnál is legyen egy meg otthon is. Imádom. Az eredetit is, de ez talán mintha még jobb lenne. Az meg, hogy meg tudom fogni (és milyen jó a kialakítása, nagyon kézre esik!) csak plusz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 3.

starlight

2019. november 3.

Az eredetinél szàmomra kényelmesebb a hasznàlata, sokkal jobban kézreàll és ezért szinte mindig ezt hasznàlom hajmosàs utàn (nedves vagy szàraz hajon). A hajamat kategoriàkkal konnyebb vele kibontani, mint egy hagyomànyos fésuvel, az egyetlen negativum, hogy ha tul sokàig tart a fésulkodés akkor a hajamat tulsàgosan "feltolti elektromossàggal" ugyanugy, mint az eredeti. Ezen segit ha a még nedves hajat fésulom ki vele, de teljesen nem lehet kikuszobolni. Osszességében nekem nagyon bevàlt ez a fésu és csak azt sajnàlom, hogy nem talàltam rà koràbban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 3.

Gina77

2019. november 2.

Nekem a fekete változata van meg, alapvetően egy olyan fésűt kerestem amit könnyen tudok tisztítani, nem kell szenvedni a beleragadt szöszökkel és hajjal.
Nagyon fontosnak tartom a fésűt is tisztán tartani, mert hiába mosok én hajat, samponozok 2x, ha a koszos fésűvel szárítom be a hajam, ami tele van a hajformázóim/olajaim maradványaival...a többit meg inkább nem is említem.
Valóban kevésbé tépi a hajam, mint a korábbi fésűim, de azért ezzel is óvatosan kell a vizes hajat fésülni.
Lányos anyukáknak jó pár hisztit spórolhat, ha valaha lesz kislányom, biztosan veszek neki, mert még élénken él bennem az emlék, mikor édesanyám cibálta a derékig érő hajam hajmosás után.
Hiába próbálta óvatosan kibontani mindenféle spray segítségével, nem volt jó élmény. A szépségért szenvedni kell, de azért ha lehet inkább kevesebbet. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 2.