Tangle Teezer

Ár:   4899 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NikolettaP, Módosítva: 2018. október 24.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök

Tökéletes vizes és száraz haj kifésülésére, balzsam felvitelére. Mindez fájdalom- és töredezésmentesen.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Berill23

2021. január 6.

Salon Elit-em van a "kezdetek óta". Most megvettem ezt a nyele miatt 😀 Imádom,sokkal kényelmesebb így használni. Nagyon szeretem ezt a hajkefét,már több mint 10 éve csak ezeket használom!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 6.

szabocinti93

2020. december 19.

Festett, szőke hajamat nagyon nehezen tudtam kifésülni főleg vizesen. Ezzel a fésűvel fájdalommentesen és gyorsan kitudom. Nagyon szeretem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 19.

szaboandii97

2020. szeptember 19.

Göndör hajam van, csak hajmosáskor vizesen fésülködök, hetente 1x ... sorstársak szerintem tudják milyen helyzet alakul ki a tarkónál :D nem túlzok szerintem, ha azt mondom csomoszor könnyek között fésültem ki a hajam, vagy kiabáltam mérgemben, hogy nem hiszem el, hogy nem bírom kibontani. Régóta nézegettem, de hat az ára na... meg ez a nagy influenszer hype meg nagyobb ellenérzést váltott ki belolem....aztán láttam a fodrászomnal, mondta hogy ő imádja, otthon is van neki. Ez győzött meg.
Hát gyerekek..... mint kés a vajban!!!! Komolyan mondom nem hittem el. Hiába a nagy csomó, persze dolgozni kell rajta, de nem visitok a fájdalomtól, hanem szépen, gyönyörűen kibontja ❤️ Imádom ❤️❤️

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 19.

Yarijana

2020. szeptember 19.

Nemrég vettem. A lassan hátközépig érő gubancolódásra hajlamos vékonyszálú ámde baromi sok hajamnak nem tett jót az új lakóhelyünk vize. Töredezett és akármennyi cuccot fújkáltam rá ugyanúgy téptem magam.
Nemtudom megmondani mikor volt utoljára kifésülve gubanc mentesre (vagy legalabb pár órára gubancmentesre) fésülve a hajam...de ez a csoda 30 perc alatt szárazon is kifésülte. Meg is lepődtem. Nekem egy picit húzta (mondjuk amiket kiszedett a hajamból nem csodálom...) de a vége felé csak úgy siklott a hajamban.
A tüskéire azt hittem, hogy majd jól meghajlik és ott törik szét (mint sok fésű már) de nem.
A hangjára nemtudom mi ez a sok negatív megjegyzés, szimplán műanyag fésű hangja van :D de asszem ez a legelhanyagolhatóbb dolog.
Az ára (én drogériaban vettem) nekem egyszerre sok(k) volt. De ahogy kivettem most a fiókból, és megláttam mennyit költöttem hajápolókra, fésülés segítő cuccokra....már nem bántam ígyse meg. Ha történik vele valami a következőt biztos rendelem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 19.

Meszti

2020. szeptember 13.

Nagyon sokat hezitáltam, vegyem vagy sem. Hype vagy tényleg használ.
Végül születésnapomra megvettem. Borzasztóan gubancos a hajam, közepesen vastag szálú, és extra sűrű.Szenvedés vizesen kibontani.
Töménytelen mennyiségű kifésülést könnyítő spray, krém van itthon. Nyilván nem rontanak a helyzeten, de nem volt 100%..
Mindig hosszú hajat szerettem volna, mostmár majdnem elértem azt a hosszúságot amit mindig is akartam, de hatalmas küszködések árán kb 1,5 óra alatt mostam,FÉSÜLTEM, szárítottam meg a hajam.. Azon gondolkoztam levágatom...

Majd elmentem fodrászhoz aki kicsit megritkította és közben megérkezett a fésű. (cosmetion-on volt akció) Alig vártam, hogy kipróbálhassam, és azt kell mondjam FANTASZTIKUS.

Körülbelül 15 perc alatt készen lettem a kibontással és szárítással. Ehhez kellett, hogy kicsit kevesebb is legyen(egy kiváló fodrász!) ás ez a fésű... Ami....csúcsszuper.

Bátran ajánlom mindenkinek,mert valóban hasznos termék!

Mindenkinek ajánlom, aki szenved a vizes haja kibontásával, tudom drága, de az a termék ami megéri. Kevésbé sérül a haj, sokkal könnyebben kezelhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 13.

Nagyon sokat hezitáltam, vegyem vagy sem. Hype vagy tényleg használ.

Bátran ajánlom mindenkinek,mert valóban hasznos termék!

pankalany

2020. augusztus 27.

Kb. 1 éve használom és maximálisan meg vagyok vele elégedve. A nedves hajamat korábban elég nehéz volt kifésülni, sokat szenvedtem vele. Most szuper könnyen, sérülés és fájdalom nélkül "oldódnak" a gubancok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 27.

Yolandaa

2020. augusztus 27.

Életem első normális hajkeféje, előtte csak fésűket használtam. Hosszú, festett szőke hajam van, különösebben nem gubancolódik, de hogy kevésbé töredezzen beszereztem egy ilyen csodát! Sikerült jóval kedvezőbb áron hozzájutnom, de ha eredeti árban vásároltam volna meg, akkor sem bánnám! Száraz és nedves hajon is kitűnő, amire leginkább rácsodálkoztam, hogy nedves hajon, egyszerűen, két húzással kifésülte a gubancokat! Kényelmes a fogása, nagyon könnyű, elég hosszúak a sörték, kellemesen masszírozza a fejbőrt. I M Á D O M

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 27.

csill87

2020. július 23.

Ez minden pénzt megért! Csak Tangle Teezereket használok már vagy 6-7 éve és imádom őket. Erre nagyon sokáig vágytam, de nem akartam a meglévőek közzé még egyet pluszban venni.
Aztán a Rossmannban, úgy negyed éve megláttam akciósan és úgy voltam vele, hogy ennyi igenis jár :D Azóta IMÁDOM! Sokkal kényelmesebb, mint a többi mert ennek van nyele, és a többi nyél nélküli gyakran kiesik a kezemből és a földön landol. Ez kényelmes nagyon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 23.

kugloaf

2020. július 3.

Egy hónapja vettem, mert az egyik drogériában nagy kedvezménnyel volt kapható.
Nem tudom eddig hogyan éltem nélküle...:D Nagyon nagyon szuper!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 3.

Egy hónapja vettem, mert az egyik drogériában nagy kedvezménnyel volt kapható.
Nem tudom eddig hogyan éltem nélküle...:D Nagyon nagyon szuper!!!

evelinmajor

2020. július 1.

Első használattól kezdve szerelem. Hosszú, vékonyszálú, átlagos mértékben gubancolódó, vizes és/vagy száraz állapotú hajamat is ezzel fésülöm. Gyors és tényleg fájdalommentes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.