Tangle Teezer

Ár:   4899 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NikolettaP, Módosítva: 2018. október 24.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök

Tökéletes vizes és száraz haj kifésülésére, balzsam felvitelére. Mindez fájdalom- és töredezésmentesen.

bettinata

2019. október 24.

Pár hónapja használom a The Wet Detangler-t, nagyon bevált. Nem húzza se ha száraz, se ha vizes hajjal fésülködök, a sörte hossza is pont jó. (Compact Styler-nek kicsit rövid volt számomra a sörtéje.) A tetejénél viszont már kicsit meghajlottak a sörték, de ez nem okoz gondot.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

judvid

2019. október 15.

Ez az első Tangle Teezer-em. Mindenképpen olyat szerettem volna aminek van nyele(? :D). Hajmosás során is használom, mikor bebalzsamozom a hajam ezzel szoktam átfésülni. Nagyon meg vagyok elégedve vele, nem tépi a hajam, könnyen ki tudom fésülni vele a hajam vizesen és szárazon egyaránt! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 15.

Babooca

2019. október 15.

Volt már egy Compact Stylerem tavalyról, nagyon szeretem azt is, de az folyton kifordult a kezemből használat közben. Ezt sokkal kényelmesebb használni, hamarabb ki tudom vele fésülni a derékig érő hajamat. Nem húz, nem tépi a szálakat, egyszerű de nagyszerű. Tökéletes, könnyű tisztítani, jó a fogása. Mindenkinek ajánlom, akinek vékony szálú, hosszú, könnyen gubancolódó, nehezen kezelhető haja van. Én szerelmes lettem ebbe a fésűbe, már nem kínnak élem meg a fésülködést. Amióta Tangle Teezert használok, a hajam kevésbé töredezik, sokkal ellenállóbb, nem törik le fésülés közben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 15.

sera6

2019. október 6.

Rácseréltem le a Tangle Teezer The Original hajkefét, nem volt semmi baja, de azért több éves használat után, úgy gondoltam beruházok egy új fésűre és ráesett a választás.
Azt kell mondjam, hogy számomra a tökéletes
Hiányoltam a nyelet az előzővel, amit vele megkaptam, nagyobb is valamivel, szóval én imádom, nem tudok róla rosszat mondani.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 6.

Azt kell mondjam, hogy számomra a tökéletes

annasara82

Korcsoport: < 18
2019. október 3.

Mivel a hajam nagyon könnyen sérül és rettentően száraz ezért megválogatom mit kenek fel rá. Youtube-on az egyik kedvenc youtuberem kezdett el mesélni, hogy a tangle teezer milyen jó és hogy mennyire ajánlja. Először nem ezt vettük meg, de ez sokkal jobban szeretem. A nyele miatt sokkal könnyebben tudom kifésülni a hajamat és nem bántja a hajszámaimat. Egyszerűen imádom. Mindenkinek ajánlom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. október 3.

peachyglow

2019. október 3.

Eddig is tangle teezert használtam, de az eredetit. Gubanckibontasra tökéletes volt, de állandóan eldobaltam. Vekonyszalu, hosszú és kocosodasra nagyon hajlamos hajam van. Nagyon megorultem, hogy van olyan verzió, aminek van nyele. De egyrészt azért elég borsos az ára, másrészt hő nem érheti, harmadrészt nem nagyon szoktam vizesen fesulni a hajam, tehát mondhatjuk, hogy nem épp racionális döntés volt megvenni,de a másik tuskei 4 év után elkezdtek megadni magukat, úgyhogy elcsabultam! Ez egy csodálatos fésű, kézre áll, vizesen és szárazon is használom, sokkal kevesebb hajszal marad a fésű fejében használat utan és nem húzza, tépi a hajam. Ha ez is minimum 4 évig kitart, akkor abszolút megerte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 3.

justfanny7

2019. augusztus 26.

Göndör, gubancolódásra hajlamos, száraz hajnál egy áldás :D én heti 1x fésülködöm, amikor hajat mosok, hét közben csak annyira, amennyire a felkötéséhez kell. Amióta használom kb 10perc alatt végzek a hátközépig érő nem kevés hajammal a korábbi fél óra helyett + a fésüléskönnyítő csodákat is elhagyhattam (nekem zsírosította a hajtöveim mindegyik..) megéri az árát rossmannban -10%os kuponnal :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 26.

sixunderground

2019. augusztus 25.

Evek ota csak tangle teezerrel fesulkodom, es oszinten hiszem, hogy ennek koszonhetoen nott meg vegre a hajam.
Amiota ezt hasznalom, nem toredezik annyira a hajam, nem cibalom fesulkodeskor, es nem is gubancolodik olyan konnyen napkozben sem. Sokkal jobb ez a verzio, mint az original, mivel ezt nem tudom elejteni a nyele miatt. Nedvesen es szarazon is nagyon jo vele fesulkodni, illetve en hajszaritashoz es hajvasalashoz is hasznalom, csak vigyazni kell, mert a sortei elhajlanak, ha kozvetlenul eri oket a meleg levego. Kicsit maceras tisztitani, de a hatasaert megeri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 25.

hertelendy79

2019. augusztus 24.

Egyszerűen imádom. Sokat gondolkodtam, hogy megvegyem, mert nem olcsó, de nem bántam meg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 24.

Lencseee

2019. augusztus 17.

Nekem ez A HAJKEFE! Meg tavasszal vettem akcioban a Rossmannban, igy meg kevesbe fajtvaz ara. Vekonyszalu, hosszu hajam megvaltoja a mosast kovetoen. Nem valtom le, max. ennek a tovabbfejlesztett valtozatara, ha lesz😉

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 17.