Tangle Teezer

Ár:   4899 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NikolettaP, Módosítva: 2018. október 24.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök

Tökéletes vizes és száraz haj kifésülésére, balzsam felvitelére. Mindez fájdalom- és töredezésmentesen.

Zsofi321

2019. augusztus 14.

Nagyon szeretem! Egyszer egy budapesti Rossmannban volt leakciózva majdnem féláron, így úgy döntöttem megveszem. Nekem a zuhanyzóban van és a balzsamozás során szoktam átfésülni vele a hajam. Nagyon szépen eloszlatja rajta a terméket, hajmosás után soha nem már fésűvel tépni szegény hajamat. Nekem szárazon annyira nem jött be, de a vizes és nedves hajra nagyon szuper. Szivesen ajánlanám főleg akiknek nagyon tud gubancolódni a haja. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

pottpanni

2019. augusztus 13.

Imádom! Az ára miatt erősen gondolkodtam, hogy megvegyem-e, de a legjobb döntés volt. A klasszikus testvére nekem nem jött be (folyton kiesett a kezemből), ennek viszont tökéletes a kialakítása. Nem húzza a hajat, könnyű vele kifésülni szárazon és nedvesen is, ajánlom mindenkinek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

aalexaa

2019. augusztus 6.

Imádom! Nem szokott meggyűlni a bajom a hajam kifésülésével, nem is ezért vettem. A páromnak viszont nagyon göndör, gubancolódós haja van, azt sokkal egyszerűbb vele kifésülni. Én a magam részéről nem voltam annyira lenyűgözve tőle, egészen addig, amíg el nem utaztunk három hétre, ahová nem vittem magammal. Most érzem igazán, hogy mennyire egyszerű és kellemes vele fésülködni, sokkal kevésbé tépi a hajam, kevesebb hullik ki, mintha fényesebb is lenne tőle a hajam és kevésbé szállna. Tisztítani is nagyon könnyű. örülök, hogy megvettem, abszolút megérte az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

Dia9609

2019. augusztus 6.

Nagyon szeretem. Tökéletes választás vékony szálú, csomósodásra hajlamos hajra. Nekem több tangle teezerem is van, kifejezetten jó gondolatnak tartom hogy ennek végre van nyele, mert a sima verzió nekem a nagy bontogatás közben már többször kiesett a kezemből. Szárazon és vizesen is szépen bontja a hajat, fájdalommentes és nem mellesleg nem egy marék hajat kell kiszednem minden fésülködés után belőle. Az ára kicsit borsos, de szerintem megéri, tekintve hogy nagyon hosszú ideig használhatók ezek fésűk, a legelső amit vettem már 5 éves és tulajdonképpen még mindig hibátlan állapotban van. Bízom benne hogy ez is hasonlóan jó minőség és sokáig jó szolgálatot tesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 6.

pacsalia

2019. augusztus 5.

Nagyon bevált :) Újat nem nagyon tudok írni. Jó döntés volt megvenni! Amit külön imádok benne, hogy a hajaimat egy mozdulattal kiszedem belőle (azt a keveset ami van benne. Kb heti 1x elég kitisztítani, mert egyáltalán nem tépi/nyúzza az agyonszőkített, borzalmas állagú hajamat.)
Nagyon nagy 5-ös 👌

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

Nagyon nagy 5-ös 👌

Laraa

2019. augusztus 5.

Egyszerűen imádom ezt a hajkefét. Mióta megvan csak ezt használom, nem tépi ki a hajam, szeretem ahogy masszírozza a fejbőröm. Használom vizes és száraz hajon is. Egyszerű a tisztítása.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

S.K

2019. július 27.

A létező összes pontomat felhasználva a dm-ben, megvettem ezt a hajkefét. ☺ Voltak fenntartásaim, mert mégis mi kerül egy fésűn 5000 Forintba!? De csak nem hagyott nyugodni és mivel kellett egy új csak megvettem. És most látom igazán a fésű és fésű között a különbséget. Ahogy előttem írták tényleg új dimenziót nyit. ☺ Nem tépked (hullámos-göndör hajam van), nagyon egyszerű a kibontás vele. Jó kis fésű 😊

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 27.

Saranhuone

2019. július 23.

Mostanában érett meg egy új hajkefe, eddig egy utánzatot használtam. Már korábban olvasgattam ezekről a teezerekről, csak drágállottam 5k-ért, viszont amikor megláttam hogy a rossmannban 3000 körül van akciósan, nem volt kérdés hogy hazajön velem, hiszen az utánzatok is hasonló árban vannak már. Azt kell mondanom, hogy jó vétel volt, vizesen és szárazon is pillanatok alatt bontja ki az egyébként rengeteg, derékig érő hajamat, plusz pont hogy nyele is van mert a nyél nélküli verzió gyakran kiesik a kezemből. Remélem sokáig fog tartani.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 23.

LolitaLolly

2019. július 23.

Abszolut nem vált be, törte a hajam sajnos, nem is értem, az itteni vélemények alapján vettem meg és sajnálom hogy le kell húznom, de mindössze párszor használtam és az után a pár alkalom után szabályosan tönkretette a hajam, ahogy visszatértem a régi fésűmre, rögtön szebb lett a végeredmény. Eladó nálam, ha bárkit érdekel!

Moniko

2019. július 21.

A legjobb vétel volt! Tényleg nagyon kíméletes, imádok vele fésülködni. Volt már párszor, hogy elutaztam és otthonfelejtettem, és ráébresztett hogy mennyire kellemes ezzel fésülködni :) notino-n szereztem be kedvezményes áron.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 21.