Tangle Teezer

Ár:   4899 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Rossmann   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: NikolettaP, Módosítva: 2018. október 24.

Kiszerelés:
Lelőhely:   Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök

Tökéletes vizes és száraz haj kifésülésére, balzsam felvitelére. Mindez fájdalom- és töredezésmentesen.

Boriskajuliska

2019. július 18.

Olyan kefét kerestem amit tökéletesen tisztán tudok tartani, és ez olyan. Szépen bontja a hajat vizesen szárazon egyaránt, sőt még a férjemnek is tetszik a színe ellenére (a notinon 4 szín van), a rózsaszín nem pont az Ő színe. Csak azért nem 5 csillag mert picit szúrja a fejbőrömet, talán az extra dús hajhoz a leg tökéletesebb.

UP: Lent felejtettem Balcsin és azóta kínszenvedés a fésülködés vizesen szárazon egyaránt, nem is gondoltam hogy ennyire kímélő a használata!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 18.

nagyerika28

2019. július 18.

Rossmannban múltkor, mindenféle kedvezménnyel 3000 párszáz forintért vettem! Egy nyél nélküli tesója már volt, de ez sokkal jobb. Végre nem repül ki a kezemből!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 18.

Lizz07

2019. július 17.

Végre egy fésű, ami nem tépi ki csomókban a hajam! Száraz és vizes hajon is jól teljesít, kinézetre és tapintásra is jobb lett a loboncom. A fésű tisztítása sem macera. Ráadásul akciósan vettem, úgyhogy most örül a fejem. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 17.

missy89

2019. július 17.

Imádom, ez a fésű új szintre emelte a fésülködést. Igaz, hogy drága, de abszolút megéri az árát, soha nem fésültem még ki ilyen gyorsan és könnyen a vizes hajam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 17.

Plusskutya

2019. július 17.

Nagyon hullott a hajam, már a fodrász is megjegyezte, sürgős megoldást kerestem.
Drogériás kedvezménykupont akartam levásárolni, amikor szembejött.
Gyorsan meglestem a KM véleményeket (egy ideje már csak így vásárolok beauty termékeket - ami nincs itt, nem is létezik :-). ), szóval a dícséretek miatt lecsaptam rá.
Egyáltalán nem bántam meg. Még friss a dolog, de már 2 hajmosáson túl vagyok. Tényleg nem tépi vizesen sem a hajamat, és olyan hajat szárítottam vele, hogy elájultam. Sima, fényes, dús(nak látszó, mert nem az...) és nem lapul le egyáltalán. Eddig a braun satin hair elemes hajkeféjét használtam, az is bevált, de ez a kefe még azt is veri. Az a kefe bizony tépi a vizes hajat. Ez egyáltalán nem.
Egyetlen hátránya, hogy mintha gyorsabban zsírosodna a hajam, mint eddig.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. július 17.

Drogériás kedvezménykupont akartam levásárolni, amikor szembejött.
Egyetlen hátránya, hogy mintha gyorsabban zsírosodna a hajam, mint eddig.

papramona

2019. július 11.

Azért ezt választottam hosszas hezitálás után, mert szeretem ha van nyele a fésűnek. Hajmosás után mindig több marékkal jött ki a hajam korábban. Nem hittem volna, hogy tényleg nem tépi ki a hajat, de összeszámoltam, tíz hajszálam jött ki a hajmosás után amikor fésültem vele a hajam. Hihetetlen! Azt mondta a párom, a körmösöm és a főnököm is!, hogy milyen szép, selymes a hajam, pedig ugyanúgy nem találtam még meg a tökéletes sampont, nem tudom mit csinál ez a fésű, de tényleg szebb a hajam tőle és kevésbé hullik. Megéri a befektetést. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

Vicuska918

2019. július 11.

Nagyon jó kis hajlefe. Kényelmes a fogása és tépés nélkül bontja a kócos hajat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 11.

Nagyon jó kis hajlefe. Kényelmes a fogása és tépés nélkül bontja a kócos hajat.

Holdsarlo

2019. július 3.

Nem hiába zengenek erről ódákat, ez a fésű tényleg szuper. Vékonyszálú, könnyen gubancolódó hajam van és hajmosás után utálom kifésülni, mert jóformán csak tépni lehet. Gondoltam beruházok egy ilyenre, és nagyon megérte. Nem húzza a hajam, és vizesen is könnyű kifésülni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 3.

relaj

2019. július 3.

A legjobb hajkefe, ami tökéletes a vizes haj kíméletes kibontására! Főleg, ha vékony szálú és gubancos, mint az enyém. Nagyon megérte!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 3.

f.eniko

2019. július 2.

Megérte az árát. Sajnos nekem hajmosás után mindegy mennyi balzsamot / kifèsülést segítő sprayt teszek, nagyon nehéz kifésülni a hajam. Ez a fésű nagyon sokat segít ebben, nem tépi a hajam. Szárazon is csak ezt, illetve a nyél nélküli testvérèt használom. Ha valaha tönkre megy biztosan újra fogom venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 2.