L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: komzsuska, az összetevőket feltöltötte: Csilluska, Módosítva: 2012. augusztus 21.

Ár: 2000 , Eladó: snezi
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Vásárosnamény, fizetés: --

daphne

2015. január 14.

Korábban évekig használtam, mígnem rátaláltam a Clinique High Lengths-re. Nekem nagyon bevált, nagyon sajnáltam, mikor megszűnt. Egy ideje Bristolban élek, ahol szerencsére még lehet kapni. Ha kicsit szűkös a havi büdzsé, a Carbon Blackjét használom, mert véleményem szerint rendkívül hasonló a kialakítása, és számomra ez a spirál a Clinique árban kedvezőbb hasonmása. Nekem egyáltalán nem csomósodik, körülbelül 2 hónapig tart ki napi szinten használva, és mivel kisebb szemem és rövidebb pilláim vannak, csak ezzel a spirállal vagyok képes a tövétől kifesteni és hosszúvá varázsolni őket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 14.

ostin

2014. július 31.

Rettenet :( Csomósodik, összeragaszt, a spirálról meg nem is akarok beszéln, olyan vacak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 31.

Lory

2014. július 19.

Azon kevesek közé tartozom én is,akik nagy eséllyel túl fogják élni,hogy nem gyártják már :D Nekem is összeragasztotta a pilláimat,egyáltalán nem dúsított,az ívelés meg a hosszabbítás ami megvolt de nekem alapjáraton hosszú a szempillám,nem ezért vettem meg.Nem tetszett a kissé "szögletes kis tüskés" spirálja sem,nekem inkább a nagyobb henger alakú,sűrű tüskés spirálvégek jönnek be,ezért már használat előtt voltak kételyeim.Mindegy,megvettem,magamra vessek de ha gyártanák sem kéne többet fele áron sem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. július 19.

Réka89

2014. július 12.

Nekem ez A SZEMPILLASPIRÁL! Gyönyörű szép csomómentes(!!) hosszú, dús és nagyon szépen elválasztott szempillákat lehet(ett) vele csinálni. Mindenki azt hitte, hogy műszempillám van. Az ára elég borsos, de minden fillért megért főleg, hogy egy félévig elég volt. Rengeteg szempillaspirált kipróbáltam már, de egyikkel sem tudtam ilyen eredményt elérni. Az elhasznált spirálokat nem dobtam ki, a keféjét megtartottam, néha használom úgy, hogy más szempillaspirálba ezt mártom bele, de sajnos így sem az igazi. Persze, hogy már nem gyártják.... Mindig a jó dolgokat vonják ki a forgalomból..... -.-

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 12.

Ingi

2014. január 14.

Elég sok spirált használtam már, de ez eddig az egyik kedvencem :) A carbon blacket használtam. (Naná hogy már nem lehet kapni....) Nekem elég extrát kell teljesítenie egy spirálnak, mivel alapból hosszúak a pilláim. De ez gyönyörűen íveli, szétválasztja és kellemesen feketévé teszi! És ami még nekem fontos, hogy ne maradjon ilyen kis puha vékony, mert akkor el fog deformálódni egy idő után, nem marad szép íves. Na ezzel pontosan úgy marad, ahogy felvittem! :) Állandóan megkérdezik, hogy igaziak-e :D (mondjuk nem csak ezzel a spirállal)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 14.

lauran

2013. szeptember 14.

Vásároltam egy telescopicot, ultra black néven. Nagyon tetszik, ahogyan hosszabbítja a pillákat, számomra az első vékony kefe és szkeptikus voltam. Könnyű vele dolgozni, a hatás fenomenális, bár kissé zavar, hogy nem szeparálja szépen a pillákat. Ennek ellenére, jó false lash hatást kölcsönöz. Az ultrafekete letisztítása elég sok idő, de megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. szeptember 14.

melanie500

2013. augusztus 4.

Fúúúú, emlékszem először Spanyolországban láttam a reklámját egy nyaralás alkalmával, itthon még nem is lehetett kapni. Aztán amikor igen, könyörögtem anyukámnak, hogy vegye meg. Nem is tudom miért voltam úgy odáig tőle, de nagyon akartam. Biztos tetszett a reklámjában Penelopé Cruz szemfestése. :) Aztán megkaptam, szerettem. Szép pillákat csinált nagyon. A keféjét is és a festéket is imádtam. Aztán kipróbáltam mást, hogy tudjak különbséget tenni. Mire visszatértem ehhez, már változtathattak valamit rajta az okosok, mert ez is elkezdett maszatolódni, és peregni, és összeragasztani a pillákat. Megint csak kár érte. Emiatt 3.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 4.

Vikcike

2013. május 7.

A Carbon Black van meg, ma kipróbáltam. Hát, kövezzetek meg, de nem ájultam el tőle. Tény, hogy gyönyörűen hosszabbít és szépen ível, a pilláim a szemöldökömet verdesik!!! Könnyű használni a kefét, lehetetlen összemaszatolni a szemhéjat!!! Viszont! Nem dúsít, sőt, a szépen hosszított szempilláim úgy tűnnek, mintha kb 5 szál lenne belőlük össz-visssz... Nekem ilyen szempontból az Illegal Lenght jobban bevált, mert az dúsít is, és kb ugyanennyire hosszít, az viszont sajna nem ível ennyire, de ez a kisebbik gond szerintem, mert inkább legyen a szempillám kevésbé ívelt, de ne tűnjön kevésnek, mert hála az égnek és a szüleimnek, nincs kevés!!! Tényleg elképesztően hosszít és ível, viszont dúsíthatna! Ezért csak 4 csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 7.

Szandy

2013. május 6.

Az Ázsia centerben még lehet kapni ;) én ott vettem kb 3 hete, ez az egyik legjobb szempillaspirál amit használtam szép hosszú pillákat csinál, néha egy kicsit összeragad de azt egy szempilla fésűvel könnyen meg lehet oldani :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 6.

misstee

2013. február 28.

Ez volt a spirálok spirálja! A borsos ára ellenére ez volt az egyedüli, ami hosszú, látványos szempillákat varázsolt rövid és kevés kis sajátjaimból. Sajnálom, hogy már nem kapható, nem találtam méltó utódot, így most 3D szempillázok - nyárra pedig talán ideér a boltokba az említett utód.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 28.

Antioxidánsok: BHT
Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.