L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: komzsuska, az összetevőket feltöltötte: Csilluska, Módosítva: 2012. augusztus 21.

Ár: 2000 , Eladó: snezi
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Vásárosnamény, fizetés: --

IdaLupino

2013. február 19.

Yasmine! De honnan szerezted???? Sehol nem lehet már kapni :(( és az új változat se akar megérkezni a magyar boltokba, amiről CocoSunrise írt. Miért? Miért? Miért?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. február 19.

Annette

2013. február 10.

Tudni kell használni, barátkozzatok vele és akkor biztosan a maximumot hozza:) előttem már leírták mit tud..:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 10.

yasmine1122

2013. február 10.

Nekem ez a spirál borzalmas!! Kevés pillám van, így inkább a nagy keféjű, dúsító spirálok a jók számomra. Ezt mikor felkentem, semmi sem látszott, mint ha ki sem kentem volna a szempillámat.
Szívesen tovább adom valakinek, mert én nem használom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 10.

Szívesen tovább adom valakinek, mert én nem használom...

bbubi00

2013. január 17.

Sajnálattal hallom hogy már nem lehet kapni, nekem is a kedvencem volt. A másik ami bejött nekem a Maybelline Define-A-Lash-je, ő tudta még kb azt a szintet hozni mint a Telescopic.

Update: Ma a Tescoban a sminkes részre tévedtem és lám, a Maybelline állványon a többi szempillaspirál mögött ott árválkodott egy Telescopic Carbon Black. Jött is haza velem és amint kispiráloztam vele magam tudtam, hogy mi hiányzott...Egyszerűen verhetetlen!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 17.

IdaLupino

2012. december 29.

Ez volt minden idok legszuperebb szempillaspiralja! En kizarolag ezzel tudtam eddig hosszu, de nagyon-nagyon vekony es gyenge szempillaimat kifesteni. Vigasztalhatatlan vagyok, hogy nincs tobbe. Remelem, hogy az uj valtozat kefeje hasonlo lesz, mint ez volt, mert semmi hasonlot nem talaltam mas markakban. Vajon mikor lehet majd kapni nalunk?

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 29.

fagas

2012. december 23.

Abszolúte egyetértek az előttem szólóval, nagyon jó spirál - volt, sajnos. Én sem látom manapság a polcokon, mindenhol csak a 3 és 4D-s továbbfejlesztett csodákat lehet/ne megvenni. Pedig ez egy megbízható termék volt, nagyon szerettem, az én rövid, de dús pilláimra tökéletes volt!:-(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. december 23.

beatamatla

2012. december 8.

Imádtam ezt a szempillaspirált. Nagyok voltak a pilláim :D pont olyanok amilyeneket szerettem volna. Egy bánatom van: már nem látok sehol sem :S Valaki esetleg nem tudja hol lehetne még beszerezni..Annyira szeretnék még venni

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 8.

Guerlain Fangirl

2012. október 17.

Előrebocsátom, hogy amit írok, az mind a Telescopic Clear Definitionre vonatkozik, és azt is, hogy hazugságnak tartok minden hosszabbító, göndörítő, dúsító blablát, így nem is várok mást egy szempillaspiráltól, mint színt és hangsúlyozást. (Aki mást akar, forduljon a műszempillához - ez az egyéni véleményem, de tiszteletben tartok minden ettől eltérő véleményt.)

Nálam ez kenterbe vert mindent, még a luxusmárkákat is. Szépen terül, nem tapasztja össze a pillákat, a keféje jól kezelhető, nem mászik bele az ember szemébe, mint a hüvelykujj vastagságú, össze-vissza kunkorodó kefék, és megfelelően tárolva nem sűrűsödik, nem szárad be néhány hét alatt. Néha elkalandozok egy-két újdonság felé, de mindig visszatérek ehhez.

Az elkalandozásnak viszont megvan az oka:
Egyetlen hibájaként azt hoznám fel, ami szinte minden L'Oréal dekorkozmetikai termékre igaz: napi használat mellett a csomagolás 2 hét alatt gagyira kopik. Lekopik a felirat, lepattogzik a festék, és úgy néz ki, mintha a kukából rángattam volna elő.

Bár már nem gyártják, még sok helyen láttam, remélem, még sokáig lehet majd kapni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 17.

Az elkalandozásnak viszont megvan az oka:

Emmeline

2012. október 3.

Update: egy piroshoz sikerült komoly 500 pénzért hozzájutnom, az aztán tényleg totál pénzkidobás, már ami a keféjét illeti, viszont a kifogyott feketém keféje költözött a piros festékébe, szóval boldog vagyok, hogy ismét van ilyen spirálom. :)

Ajándékba kaptam, és azt kell mondjam, életem legjobb szempillaspirálja - eddig. Nem lesz póklábszerű, szépen egyesével kiemeli a szempilláimat. Nem pereg le, könnyű felvinni, és már egy rétegben is látványos. Ami hátrány volt a fekete csomagolású esetén, hogy a festék a külsején gyorsan lekopott, és mindent megfogott a táskámban, de ezért a tartalom miatt nem vagyok hajlandó csillagot levonni. Akinek ajánlom: dús, de rövid szempillák kiemelése - garantáltan drámai tekintet az eredmény.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 3.

Krix

2012. augusztus 16.

Szerintem nagyon rossz, nekem teljesen összeragasztotta a szempilláimat...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 16.

Szerintem nagyon rossz, nekem teljesen összeragasztotta a szempilláimat...

Antioxidánsok: BHT
Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.