L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: komzsuska, az összetevőket feltöltötte: Csilluska, Módosítva: 2012. augusztus 21.

Ár: 2000 , Eladó: snezi
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Vásárosnamény, fizetés: --

marshmallow

2012. július 21.

Számomra nagyon kicsi a keféje, nehéz és időigényes szépen felvinni. Ha az ember vállalja a macerát - többször végig kell vele menni a pillákon - akkor egész jó: szétválasztja a pillákat és jól tart, nem kenődik szét sportolás közben sem. Viszont nem hosszít és nem is dúsít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 21.

liele

2012. június 25.

Birtokoltam régebben. Nem tudom azóta változtattak-e rajta valamit, de az akkori finoman szólva sem jött be. Rugalmas vége volt, de nagyon pici volt a fésűs része. Ráadásul összesen 4 sor volt belőle. Számomra teljesen természetes hatást nyújtott, alig látszott h használtam. Azóta nem vettem, nem tudom most milyen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 25.

CocoSunrise

2012. június 21.

Ez volt életem legjobb szempillaspirálja eddig nekem is. 3x vettem és biztos még visszatérek rá. Gyönyörű hosszú pilláim lettek tőle, természetesen elég rövidek.. Nem ragasztja össze a pillákat és soha nem folyik le a szem alá, pedig nem vízálló. Próbáltam a többi Telsecopic verziót is, de ez az eredeti a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 21.

Sophia

2012. június 16.

Jó spirál.Szépen szétválasztja a pillákat,de nekem egy kicsit túl természetes hatású.Ezenfelül ajánlani tudom csak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 16.

matsek

2012. április 28.

Ez sem vált be sajnos, pedig jó drága volt. Nem tudom minek próbálkozom még ilyen merev kefés spirálokkal, ezzel is összekenem a szemhéjam, és a dúsító hatás sem az igazi. De legalább hosszabbít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. április 28.

herMajesty

2012. április 18.

Nekem nagyon nem jött be anno, mikor ezt használtam. Totális ráfizetés volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 18.

Nekem nagyon nem jött be anno, mikor ezt használtam. Totális ráfizetés volt.

beatamatla

2012. március 28.

Az egyik kedvencem. Sajnos az ára nem valami baráti. Így csak akkor szoktam venni ha van rá valami tuti kuponom. Az én mini pillámból csinál egy elég elfogadható verziót. Valamiért ez nem csak akkor működik amikor megbontom hanem végig kitart. Én csak ajánlani tudom mindenkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 28.

Lolita

2012. március 18.

Nekem sajnos nem vált be. Befestette a pilláim és kész. Nem fogom újra venni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 18.

Nekem sajnos nem vált be. Befestette a pilláim és kész. Nem fogom újra venni.

esztycske

2012. március 12.

Az egyik kedvencem! Szuper a keféje, két rétegben olyan szempillákat csinál, hogy hűűű, nem potyog, nem maszatolódik. Ha még egy fokkal jobban dúsítana is, hozzámennék feleségül :)
Ráadásul kb egy évig használtam, szóval sokáig elég és a kiszáradásnak jelét sem mutatta a végsőkig.
(Ja, és mindezt 500 forintért sikerült egyszer levadásznom a Rossmannban :D)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 12.

(Ja, és mindezt 500 forintért sikerült egyszer levadásznom a Rossmannban :D)

csirsz

2012. február 26.

Eszméletlenül tartós, nem kenődik. Nagyon kevés kell belőle. Szó szerint egy éven át használom napi szinten. Jobb, mint a Lancome, Estee Lauder, Clinique, May Factor

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. február 26.

Antioxidánsok: BHT
Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.