L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: komzsuska, az összetevőket feltöltötte: Csilluska, Módosítva: 2012. augusztus 21.

Ár: 2000 , Eladó: snezi
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Vásárosnamény, fizetés: --

veraveravera

2012. február 19.

Nagyon szerettem amíg használtam, a keféjével nagyon precízen lehet dolgozni és szép fekete színe van. Az ár/érték aránnyal már nem vagyok annyira elégedett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 19.

Csilluska

2012. február 18.

Nekem is ez a kedvenc szempillaspirálom! Én is 2007 áprilisában vettem meg először (pontosabban apukámtól kaptam a névnapomra:) Azóta, ha csak tehetem, mindig ezt veszem meg. Sajnos, csak ritkán tehetem meg, mert tényleg elég drága, de ha elfogy a festék, addig amíg nem tudok újat venni, megtartom a keféjét és egy olcsóbb spirál festékébe mártva használom, mert nem tudok lemondani erről a keféről! A keféje tetszik a legjobban, nekem tényleg nagyon szép, hosszú, fekete szempillákat varázsol. A szempilláim dússágával sosem volt problémám, ezért mindig csak hosszabbító spirálokat veszek, és ez teljes mértékben teljesíti, amit ígér, vagyis a hosszú-hosszú szempillákat! Biztos, hogy újra és újra meg fogom vásárolni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 18.

babyface

2012. február 17.

glamour 50%-os dm kuponokat szinte mindig valamilyen drágább szempillaspirálra költöm, mert nem szeretnék több ezer ft-ot kiadni egy esetleg rossz minőségű drága spirálra. így nem bukok annyit akkor sem ha csalódok :) ősszel erre esett a választásom pontosabban a 3 közül a clean definitonre. szépen szétválaszt, egyáltalán nem csomósodik, viszont nekem órákig kell vakolnom a szempilláimat, mire elérem a kívánt hatást. :/ bár lehet hogy csak én választottam rosszul, a többi biztos pigmentáltabb. :) vigyázat, mert táskában hordva szép lassan lemorzsolódik róla a felirat és fekete darabkákat hagy mindenen! :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 17.

DIAMONDXOXO51

2012. február 12.

Ez a kedvenc szempillaspirálom. 2007 áprilisában vettem meg először, azóta sajnos jó sokat drágult. Általában az áprilisi és októberi 50%-os Glamour-kuponnal veszek egyet-egyet tavasszal is ősszel így 4000 HUF helyett "csak" 2000.

Dúsít, hosszabbít, ráadásul imádom a szénfekete színét, igazi macskaszemeket varázsol, túlzás nélkül igéző tekintetet, a pillákat szétválasztja. Mivel nekem amúgy is dús, hosszú pilláim vannak, ezzel a spirállal gyakorlatilag műszempilla-hatást tudok elérni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 12.

Sephira

2012. január 25.

Nekem nagyon nem volt jó ez a spirál. Nagy csalódás volt, többet vártam volna a reklámja alapján. Semmit nem csinált, mintha sima festéket vittem volna fel. Borzalmas.
Viszont az ezüst csomagolású Clean Definition tényleg hosszított, az jó volt. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 25.

Fama

2012. január 6.

Nekem sem vált be, sajnos. Nekem sem nem dúsított, se nem hosszabbított....Sőt..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 6.

Ancsi78

2011. december 18.

Hát nekem nagyon nem vált be. Lehet én csináltam rosszul valamit, de nekem nem dúsított és nem is hosszabbított. Egyszerűen csak feketére festette a pilláimat. El se fogyott, úgy dobtam ki. Azért örülök hogy másoknak bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 18.

Odil

2011. december 12.

A göndörítő eredményét elég szépen megtartja, és komolyan barbiszemeket csinál. Legfeljebb két réteget ajánlok, utána már összetapad, csomósodik. Abszolút kedvenc egyelőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. december 12.

Aida89

2011. október 15.

L'Oreal Telescopic = szép, hosszú pillák, csábító tekintet : )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. október 15.

L'Oreal Telescopic = szép, hosszú pillák, csábító tekintet : )

hopihecske

2011. október 2.

Nagyon tudom ajánlani:)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2011. október 2.

Nagyon tudom ajánlani:)

Antioxidánsok: BHT
Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.