L'Oreal Paris

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre

A krémet feltöltötte: komzsuska, az összetevőket feltöltötte: Csilluska, Módosítva: 2012. augusztus 21.

Ár: 2000 , Eladó: snezi
Állapot: 1-szer próbált, Helyszín: Vásárosnamény, fizetés: --

Maggie

2011. szeptember 4.

Az egyik kedvenc szempillaspirálom! Gyönyörű hosszú szempillákat varázsol és szépen szét is választja őket. Drágának drága, de érdemes figyelni az akciókat esetleg dm kuponokat, mert egyébként egy nagyon jó spirál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. szeptember 4.

bmariann

2011. július 6.

A legjobb, amit eddig használtam, hihetetlen hosszú pillákat varázsol. Nem csomósodik, a kefe kialakítása is jó, nekem épphogy könnyebb volt használni, mert nem tudtam vele a felső szemhéjamat összekenni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 6.

erdeim

2011. május 30.

Legleglegleg szempillaspirál!! Gyönyörű hosszú szempillákat varázsol! Minden barátnőmnek ajánlottam és ők is azóta ezt használják. Drágának drága de én az Ázsia centerben szoktam megvásárolni ott 1500ft körül van és nincs lejárva, kiszáradva ugyanaz amit a drogériákban árulnak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 30.

kispiroska

2011. május 19.

Elismerem, hogy meg kell tanulni használni, nekem is időbe telt, de az eddig használt szempillaspiráljaim közül ez volt eddig a legjobb, kimagaslóan a legjobb. Nem is emlékszem hány tubussal használtam már el.:)
Ha ezzel festem ki a pilláimat gyakran még a szemüveglencse is útban van.:) Olyan mintha műszempillám lenne!(néha rá is kérdeznek)
Egyébként bár viszonylag dús, de szőke, rövid szempilláim vannak, szóval becsülendő a teljesítménye.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. május 19.

feredith

2011. március 9.

Elég régen használtam már és csak az ára miatt nem vettem újra. De benne van a top 3 szempillaspirálban nálam.Nagyon szép ívelt, hosszú pillákat varázsol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. március 9.

andrea176

2011. március 2.

Kedvenc szempillaspirálom, igaz mostanában csak az alsó szempillákra használom, mióta 3d műszempillám van. Szeretem, mert nem csomósodik és tényleg hosszabítja még az én nagyon kicsi szempillámat is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. március 2.

komzsuska

2010. augusztus 18.

LONGLONGLONG

Elsősorban a kevéssé hosszú pillákkal rendelkező avagy az égig érő szempillákat kívánó hölgyeknek ajánlott. A termék elsődlegesen ugyanis a hosszítást tűzte ki maga elé célul - ezt segíti a kefe fésűs kialakítása is. Kevéssé göndörít. Használata a fésűs kialakítás miatt némiképp nehézkes - nem lehet kapkodva, gyorsan feldobni a festéket - abban az esetben csomósodni fog. Az egyenletes elosztásra figyelni kell.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2010. augusztus 18.

LONGLONGLONG

Antioxidánsok: BHT
Vitaminok: Panthenol

Erősen lúgos (ph 10) ph szabályozó.

Elektormos töltődést megakadályozó és felületi hártyaképző segédanyag.