Oriflame

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2015. január 28.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ajakápolók

Univerzális balzsam

Visszaadja a bőr rugalmasságát, lágyságát. Összetételét a méhviasz és a növényi olajok teszik különlegessé. Kiváló bármilyen kiszáradt, kirepedezett, érzékeny bőrfelület ápolására

Ár: 400 Ft , Eladó: kfruzsi1
Állapot: Új, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes átvétel
Tender Care univerzális balzsam ~ 900Ft
Ár: 900Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: átutalás

Panka86

2017. június 21.

Hatása nem rossz, én az ajkaim kiszáradása ellen használom, arra tökéletes és nem okoz elvonási tüneteket mint a Labello ha abbahagyom a használatát (extrém berepedezésre gondolok). Viszont a tégely picit hosszabb köröm esetén valóban nem praktikus, annak ellenére, hogy valóban cuki a kis csomagolás. Ezért minusz egy csillag. A második minusz pedig az illat/íz mentes verziónak jár. Kifejezetten kellemetlen az íze számomra. Más területre nem használom, mert zsírossága miatt arcra szerintem nem alkalmas, máshova pedig mérete miatt nem elegendő. Mézes és áfonyás változatára a fent említett ok miatt egyel több csillag jár. Ár érték arányban nem rossz, ha épp akcióban van. 300 Ft-ot teljesen megér, több viszont nincs benne, teljes áron pénzpocsékolás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 21.

edi01

2017. június 19.

Szeretem:) Natha eseten ha kirepedezik az orra vagy a sok orrfujastol a szaj es kornyeke nagyon sokat segit. Az illata is jo. Imadom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 19.

Hannah11

2017. június 15.

Ez egy csoda.Olyan iszonyat jó érzés,mikor a számon van.Utána puha lesz és hidratált.
A könyökömre is szoktam kenni,ha száraz.Nagyon megéri az árát,imádom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 15.

A könyökömre is szoktam kenni,ha száraz.Nagyon megéri az árát,imádom.

Hoslaura5

Korcsoport: < 18
2017. június 9.

Ajandekba kaptam a fekete ribizlis balzsamot.Mar elso hasznalatnal tapasztam,hogy segit.Azota hasznalom 2 honapja,de alig fogyott belole,pedig minden nap kenem vele a szam.A csomagolasa nem a legpraktikusabb,de nagyom szep.Az ara nem a legolcsobb,de mivel nalam ez a befuto biztos,hogy ujraveszem😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2017. június 9.

gcintia

2017. június 9.

Mi nagyon szeretjuk mindenkinek van minimum 2 a csaladban :D praktikus a kiszereles a legkisebb taskaban is elfer, jo az illata, es mindenre jo ajakra, sebre, koromagyborre stb. :) ha kene rola valami rosszat mondanom akkor az a"doboza" lenne hogy allandoan bele kell nyulni es hosszu a kormom, szoval inkabb megy a kormom ala mint ahova kene. De attol 5 csillag :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 9.

Regina2222222

2017. június 7.

Nem vált be, fura réteget hagyott a bőrömön, ami nem szívódott be a bőrbe csak belekenődött a ruhámba.., ugyanolyan kicserepesedett volt utána a körömágybőröm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. június 7.

mezeianna99

2017. június 3.

Nem használom rendszeresen, a páromnak van, és ha nem találom a saját aduászom (EOS) akkor ehhez nyúlok. Az állaga elég "könnyű" ha felkenem nem érzem, hogy ott van, de csillogni persze csillog... így nekem nagyon sokat kell kennem, hogy érezzem. Másrészt ennek inkább szaga van mint illata. Illetve utálok belenyúlkálni, főleg hosszú körömmel. 3-ast adok, mivel a hatása lehet jó, de mivel nem használom rendszeresen, nem értékelem ezt az opciót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 3.

Nashuaaa

2017. május 14.

A külső rossz, a belbecs jó. Száraz ajkakra is használom,de náthás időszakban kisebesedett orra is, kézre, és sok egyébre. Viszont a csomagolás nagyon nem higiénikus, ezért jár a mínusz pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

Katsura

2017. május 6.

Nekem nagyon bejött. :) Könyökre, térdre, sebre és szájra is tökéletes. Mindig magamnál tartom és akárhova elfér. Mindig jó ha kéznél van. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 6.

csikosagi

2017. május 1.

Imádom, szinte mindenre jó. Nekem több illatban is megvan és mind csodálatos. Időnként hozzá lehet jutni nagyon jutányos, 400 forintos áron is és tényleg egy csodaszer. Használom égesi sérülésekre, kirepedezett szájra, ha náthás vagyok az orromra kenem, hogy ne legyen sebes és kiváló, azonban a kiszerelés - bár a csomgolás gyönyörű - tényleg nem praktikus olyan szempontból, hogy bele kell nyúlni és nem is valami higiénikus ezáltal. De összességében nagyon megéri és sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. május 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate