Oriflame

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2015. január 28.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ajakápolók

Univerzális balzsam

Visszaadja a bőr rugalmasságát, lágyságát. Összetételét a méhviasz és a növényi olajok teszik különlegessé. Kiváló bármilyen kiszáradt, kirepedezett, érzékeny bőrfelület ápolására

Ár: 400 Ft , Eladó: kfruzsi1
Állapot: Új, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes átvétel
Oriflame Tender Care Univerzális Balzsam 1800,-ft
Ár: 1800,-ft , Eladó: KszHilda
Állapot: Dobozában 3db együtt., Helyszín: Miskolc, fizetés: Előre utalás után postázom ajánlott levélként vagy foxposttal automataba

ppetruska21

2013. december 29.

Régebben használtam és megvoltam elégedve vele, nem csak az ajkamra használtam, hanem a körömágybőrömre is.És tényleg használt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 29.

Monik

2013. december 22.

Nyáron csak ezt használom a könyökömre, mert folyton kiszárad. Az illata nem a legjobb, de szerencsére már kapható rengeteg szuper illatban! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 22.

debcsillu

2013. december 19.

A kókuszos változatot vettem meg, és nagyon addiktív!!!!
Szuperül puhítja az ajkaimat, máshová nem szoktam használni, a munkahelyem felét is megfertőztem vele, 8an! rendeltek ilyet rajtam kívül :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. december 19.

A kókuszos változatot vettem meg, és nagyon addiktív!!!!

tofifi11

2013. december 14.

Évek óta használjuk otthon anyukámmal és mi csak úgy hívjuk, hogy a "kis hordó" :) Nekem kombinált a bőröm, ahol épp látok száraz foltot az arcomon azt bekenem éjszakára, pár nap alatt a gyógyulóban lévő - száradó pattanásokat a hidratáló hatásával szépen "helyre teszi". A csomagolása valóban nem praktikus, mert ha a körmömet növesztem, akkor bizony bemegy alá. De én megbocsájtom neki ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 14.

jns.melinda

2013. december 10.

Megvettem, de nem igazán használom, mióta elfogyott addig, hogy mikor belenyúlok már a körmöm alá megy. A másik, amit nem szeretek, az az, hogy túl zsíros. Egyébként hatékony. Körmöm környékére fogom elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 10.

jetroh

2013. december 10.

Nagyon szeretem a kis csodabalzsamot,szép és egyszerű kiszerelés,jól végzi a dolgát,bár valamiért az Avonosat jobban szeretem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 10.

Halacska93

2013. december 9.

Imádom, mániákus vagyok és minden új kiszerelésből van egy. Nélküle el sem indulok sehova, puhává varázsolja a számat, ha nincs nálam arckrém és száraz a bőröm arra is tökéletes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 9.

acskrisz

2013. november 29.

Nagyon szeretem, télen kézre, náthás orr kiszáradt orra, kiütött babapopsira használtam. Egyedül a kiszerelése nem praktikus, mert tényleg a köröm alá megy és nehéz kivakarni belőle már a végét, ezért az egy csillag minusz. Szájra szerintem van sokkal jobb ajakápoló. Ha leárazás van, mindig bespájzolok belőle pár darabot:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 29.

Yellow Paca

2013. november 14.

Pár évvel ezelött rendeltem ezt a natúr változatot, rettenetesen csalódott voltam a csomagolása miatt.
Körömágyra, illetve rúzs alá használtam, és jól teljesített. Akciósan megéri de a csomagolás...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. november 14.

Zsazsmazs

2013. október 26.

Nem tudom hány tégellyel használtam már el! Eddig a mandulás volt a kedvencem,még mindig van az alján egy kicsi,én aztán kenem mindenhová,az ajkamra,körömágyra,tényleg mindenhová ami ki van száradva! Nagyon-nagyon imádom! Jár neki az 5* !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate