Oriflame

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2015. január 28.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ajakápolók

Univerzális balzsam

Visszaadja a bőr rugalmasságát, lágyságát. Összetételét a méhviasz és a növényi olajok teszik különlegessé. Kiváló bármilyen kiszáradt, kirepedezett, érzékeny bőrfelület ápolására

Ár: 400 Ft , Eladó: kfruzsi1
Állapot: Új, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes átvétel
Oriflame Tender Care Univerzális Balzsam 1800,-ft
Ár: 1800,-ft , Eladó: KszHilda
Állapot: Dobozában 3db együtt., Helyszín: Miskolc, fizetés: Előre utalás után postázom ajánlott levélként vagy foxposttal automataba

szabo.szandra1993

2013. október 13.

Én ajakbalzsamnak használtam és nem igazán szerettem. Lefolyt a számról meg könnyen le is kopott. Sokszor azt vettem észre, hogy a számon nincs semmi csak az állam tök zsír tőle...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 13.

gabi.kreiter

2013. október 10.

Az egyik kedvenc ajakápolóm. A csomagolás tényleg nem túl praktikus, de ezzel simán "megbirkózom", mert pont jó, hogy rúzs alá tudom kenni. Ha felteszem, sosem szárad ki a szám, pedig a rúzsaim nem épp high endek, "csak" avonosak vagy oriflamesek (az alacsonyabb kategóriából :) )

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 10.

Lexi90

2013. október 10.

Fantasztikus termék, kellemes natúr illattal (a rózsaszín esetében), maximálisan ápol és nagyon édes kis tégelye van, mindig van belőle itthon.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 10.

td.dory

2013. szeptember 29.

a összes kiadott illatba megvan... egyszerűen imádom. gyorsan beszívódik és hamar rendbe hozza a száraz bőrt :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. szeptember 29.

CherryBlossom

2013. szeptember 12.

Ez ilyen pici??? Oké, huh, mély levegő. Eddig is tudtam, hogy egy kicsi tégelyről van szó, de amikor megrendeltem, és megkaptam, csak néztem, hogy mi ez. Igényes, szép csomagolása van, egészen addig, amíg csak nézegetni akarod...A benne levő dolog tényleg univerzális, sok mindenre használható, hatékony krémecske. Csak épp hozzáférni nehéz, hogy élvezhesd is ezen tulajdonságait. 4est adok rá, valahogy majdcsak elboldogulok vele.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 12.

mona89

2013. augusztus 28.

Nagyon jó termék, de valóban egyetértek az előttem szólókkal, alig lehet hozzáférni, csak ecsettel tudom felvinni mert ha az ujjammal szeretnék akkor csak azt érem el, hogy a körmöm alá megy...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 28.

_-Mia-_

2013. augusztus 23.

Szeretem, ami benne van, de utálom a csomagolását :) Elgurul, kotorászni kell benne, bemegy a körmöm alá a krém.... Viszont a bőröm szereti, ezért szigorúan otthoni használatra azért meg szoktam venni. Amúgy én ha már kevéske van benne, és nehéz kihalászni, azt szoktam csinálni, hogy oldalról óvatosan megmelengetem a tégelykét hajszárítóval. Így a balzsam megolvad, lefolyik a tégelyke aljára, és semmilyen tulajdonsága(színe,illata,íze,hatása) nem változik meg. Hagyom magától kihűlni, és utána újra sima felületet kapok, valamint a maradék kisebb helyen van együtt, újra könnyebb kihalászni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 23.

Hunny14

2013. augusztus 20.

Maga a balzsam jó, mert finom puha, de a kiszerelés már nem igazán. Amikor már többet használta az ember és kevesebb van benne akkor nagyon kellemetlen tud lenni hogy a körme alá megy az embernek. Ráadásul ki ér rá mindig kezet mosni amikor csak kiszáradt a szája?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 20.

Lills

2013. augusztus 11.

A kakaósat vettem meg, egyetlen Oriflame-es termékem. Én nagyon szeretem, ajakra és száraz körömágybőrre használom, jól hidratál, tetszik az illata is, egyetlen hátránya a csomagolása (látom nem vagyok egyedül ezzel a véleménnyel). De legalább jól néz ki. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 11.

Fenolia

2013. augusztus 1.

Nagyon jól hidratál, puha ajkakat varázsol, én ezt szoktam rúzsok alá is kenni. Körömágybőr ápolására használom még, arra is bevált. Amit én sem szeretek benne: az a tégelye, nagyon nem higiénikus, ezért csak itthon használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. augusztus 1.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate