Oriflame

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2015. január 28.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ajakápolók

Univerzális balzsam

Visszaadja a bőr rugalmasságát, lágyságát. Összetételét a méhviasz és a növényi olajok teszik különlegessé. Kiváló bármilyen kiszáradt, kirepedezett, érzékeny bőrfelület ápolására

Ár: 400 Ft , Eladó: kfruzsi1
Állapot: Új, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes átvétel
Oriflame Tender Care Univerzális Balzsam 1800,-ft
Ár: 1800,-ft , Eladó: KszHilda
Állapot: Dobozában 3db együtt., Helyszín: Miskolc, fizetés: Előre utalás után postázom ajánlott levélként vagy foxposttal automataba

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

littlelady

2013. augusztus 1.

Imádom! Olyan cuki, szép, illatos és hasznos, hogy az nem igaz. Én akcióba vettem meg 3 különböző illatút, imádom őket, sose fognak szerintem elfogyni, mert annyi van :DD:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 1.

lilla.kiraly

2013. július 29.

Én is ajakápolónak használom több,mint fél éve, de valahogy max. csak a fele fogyott el:) Nagyon jól hidratál ,de még gondolkozom azon, hogy újra veszem-e, mert szeretnék mást is kipróbálni, de ettől függetlenül 5* :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 29.

Gladys

2013. július 19.

Használtam már az orromra, könyökömre, számra is és szerintem teljesen megéri. Bekenés után már érzem is, hogy nem csíp az orrom, vagy nem húzódik a szám, mert felpuhítja a bőrt és mintha védőréteget hagyna, óvja a bőrt és közben fokozatosan felszívódik. Persze könyöknél kicsit kockázatos, ha elfeledkezek és le akarok könyökölni az asztalra, megcsúszik a kezem és au :D Illata mézes és bár nem szeretem a mézet, elviselem, mert tudom, hogy jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 19.

Vorsi

2013. július 18.

Hosszú évek óta ezt használom az ajkaimra és nekem maximálisan bevált! Elég napi egy, max kétszer használnom, nem kell óránként kenegetnem a számat, mint sok más ajakápolónál. Az ára elfogadható, igyekszem akciósan venni, mert amúgy egy kis tégely nagyon sokáig elég. Hosszú körömmel is ki lehet ügyeskedni a krémet, szóval, szerintem szuper kis termék!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 18.

Ms.Cat

2013. július 16.

Én ajándékba kaptam oriflames rendelésnél és meg kell hogy mondjam teljesen tökéletes kis készítmény. Viszonylag lassan fogyott és jól hidratált. Az ajkaim puhák lettek tőle valamint az orrom környéke náthás időszakban gyorsan begyógyult. Mikor már kevés van benne akkor nehéz kiszedni a tégelyből. Most a kókuszos társával szemezek... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 16.

nyau89

2013. június 10.

Már vagy ezer éve van ilyenem. De csak a zsepivel kidörzsölt orromra és kiszáradt könyökre használom. Hatásosnak hatásos. A kiszerelés valóban érdekes, de megoldottam műkörömmel is, még pedig úgy, hogy a köröm tetejével fölkarcolok egy kicsit és azt teszem az ujjamra, amivel okosan eloszlatom :) Táska tartozékai közé nem tartozik, mert a városi jövés-menésbe nem tartom higiénikusnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 10.

micsii

2013. június 8.

Néha télen ezt kenem fel pakolásnak a kiszáradt arcbőrömre, és akkor 1 hétig megint nem kell aggódnom a fájdalmas, viszkető érzés miatt. Csak muszájból viselem el annyira zsíros. Van hogy egy egész éjszaka nem elég neki, hogy a bőröm beszívja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 8.

arybaba2

2013. május 30.

nagyon jo illata van es szeretem:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 30.

nagyon jo illata van es szeretem:)

mizse93

2013. május 29.

Egyszerűen remek. Olcsó és mindenre jó:) Jó a kirepedezett ajakra, kiszáradt bőrre, plusz gazdaságos is. Egyedüli hibája a kiszerelése. Én csak esténként szoktam használni, de pl. suliban nem valami higiénikus..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 29.

grosesaxl

2013. május 27.

Ezt a krémet de imádtam... :) egy barátnőmtől kaptam,kb mindenhova kenhettem,ahol száraz volt a bőröm,elmulasztotta. Nagyon sokáig elég volt,pedig kicsi volt a tubus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate