Oriflame

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2015. január 28.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ajakápolók

Univerzális balzsam

Visszaadja a bőr rugalmasságát, lágyságát. Összetételét a méhviasz és a növényi olajok teszik különlegessé. Kiváló bármilyen kiszáradt, kirepedezett, érzékeny bőrfelület ápolására

Ár: 400 Ft , Eladó: kfruzsi1
Állapot: Új, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes átvétel
Oriflame Tender Care Univerzális Balzsam 1800,-ft
Ár: 1800,-ft , Eladó: KszHilda
Állapot: Dobozában 3db együtt., Helyszín: Miskolc, fizetés: Előre utalás után postázom ajánlott levélként vagy foxposttal automataba

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Babooca

2013. április 27.

Anno, még olyan 8-9 éves koromban az egyik szomszéd kislánynál láttam meg, a kis neszesszerében, a szappanja mellett. (annak idején kellett mindenkinek vinni tisztasági csomagot az iskolába, mert nem vett az ált. suli soha szappant.) Ő ajakra és a sebekre használta, Anyukája ajánlotta neki. Annyira szép volt a tégely, hogy ahogy 12 lettem én is vettem egyet. Féltettem suliba is vinni, meg akár arra hogy én belenyúljak, így mikor elköltözéskor megtaláltam, enyhén megavasodott, így kénytelen voltam elhasználni lábra. Most ott díszeleg a polcomon az összes illatosított társa mellett. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 27.

PrincessConsuela

2013. április 26.

az egyik barátnőm mindig oda volt érte. én csak a tégelyes kiszerelés miatt nem vettem soha. jövök megyek a városban, bkv-zom, a számat viszont állandóan kenem. ez a két dolog nem nagyon fér össze. a kiszerelés teljesen érthetetlen pedig kipróbálnám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 26.

borntobe

2013. április 24.

Hűha, sajnos le kell húznom a pontjait, bármennyire is népszerű. Engem ki lehet vele kergetni a világból. A doboza egy átok, mély, tágul, ki találta ezt ki??? Mindig a körmöm alatt köt ki a cucc. Brrr. Ráadásul kencés, zsíros kézzel a diónyi kis gömböt könnyű elejteni, és a tetejét is nehéz visszacsavarni. A krém maga olyan állagú, mint a főzőzsír, nekem nagyon nem jön be. Hidratáló hatását nem tapasztaltam, igaz a szörnyű doboza miatt nem is nagyon próbálkoztam vele, párszor könyökre, ajakra, de semmi extra, nem éri meg szenvedni vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 24.

timity

2013. április 24.

Nem szerettem! A kis dobozából alig lehet kivarázsolni a balzsamot, mert túl mély és ahogy fogy a kence, a perem miatt vagy a körmöm alá került az összes (uffff) vagy úgy is körülményesen jön ki. De hogy a krémet is véleményezzem, az tényleg egészen jó, hatás szempontjából mindenképpen. Az illata semleges, az ára sem rossz, de ahhoz h.újravegyem, minimum másik kivitelben kellene forgalmazniuk.. Azt hiszem a negyede valamelyik dobozba belekötött, mert kedvem se volt használni a béna doboza miatt. Lehet, hogy válogatós vagyok. És bár lehet a krém/balzsam szuper, ha az amiben van elrontja a használhatóságnak "élvezetét"..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 24.

GossipGirl

2013. április 13.

Tényleg elég érdekes megoldás ez a kis tégelyes dolog, de ezen felül egy nagyon jó kis hidratáló. :) Ajakápolónak használom, és talán ez a legjobb, amit eddig használtam. Bár sosem szerettem ezeket a tégelyes dolgokat, de ettől még szerintem teljesen megéri az árát. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. április 13.

Applepie

2013. április 3.

Az egyetlen balzsam, ami képes 1-2 nap alatt rendbehozni a náthától kipirosodott felső ajkam és orrom környékét.
Viszont a csomagolása tényleg borzalmas, kézzel nem szeretek belenyúlkálni, mert nem tartom túl higiénikus megoldásnak, de vattapálcát meg nem hordok állandóan magamnál, szóval csak otthon használom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. április 3.

huncutka

2013. március 28.

Imádom ezt az ajakápolót, minden fogmosás után ezt használom, a csomagolását nagyon utálom, mindig egy tiszta fültisztító pálcikával nyúlok bele. De tényleg nem értem komolyan gondolták ezt a tégelyes dolgot :D sztem pasi volt :))

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 28.

sabrirory

2013. március 28.

Nem olyan rég kaptam ilyet meggyes változatban,kicsit nehéz kibányászni a tubusból,de amúgy meg nagyon jó kis cucc :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 28.

malilalum94

2013. március 28.

Nekem a csokis változata van meg, most rendeltem meg kókuszosban is .Azt mondhatom , hogy az eddigi legjobb ajakbalzsam,amit eddig használtam.Veri az összeset. Iszonyat jól hidratál és az illati is nagyon jó!:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 28.

VeraTala

2013. március 27.

Volt egy nagyon durva kiszáradása a minap a számnak, azóta sem tudom, mitől lehetett. Rengeteget használtam belőle, mert szó szerint fájt, ha nem volt valami krém a számon, viszont hipp-hopp rendbe tette. Nagyon jó kis krém!

Update: rájöttem, hogy ha kicsit megolvasztom (mire nem jó a meleget okádó laptop), rá tudom venni, hogy folyjon le a tégely aljába. Onnan már könnyebb kibányászni, mint a nyaka alól.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 27.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate