Oriflame

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2015. január 28.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ajakápolók

Univerzális balzsam

Visszaadja a bőr rugalmasságát, lágyságát. Összetételét a méhviasz és a növényi olajok teszik különlegessé. Kiváló bármilyen kiszáradt, kirepedezett, érzékeny bőrfelület ápolására

Ár: 400 Ft , Eladó: kfruzsi1
Állapot: Új, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes átvétel
Tender Care univerzális balzsam ~ 900Ft
Ár: 900Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: átutalás

treszi92

2013. március 1.

Igazán jók ezek a kis termékek , volt már szinte mindegyik fajtából , ajkamra és a könyökömre szoktam használni. Kicsit idegítő kiszedni a tégelyből a krémet , főleg nagy körömmel , állandóan ála megy ezen kivül kiválló termék :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 1.

nagynori

2013. február 26.

Mindig van itthon ebből, vagy valamelyik változatából. Most éppen a cseresznyés van meg, már egy jó ideje, mert elég sokáig elég nekem ez a kis tégely. De volt már csokis verzióban is. A számra szoktam használni, reggelente ezzel kenem be. Néha a könyökömre és sarkamra is teszek belőle, ha nagyon kiszáradnának. Imádom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 26.

svivko

2013. február 17.

Szerencsés csillag állás miatt távoli ismerőssel kontaktált hónapokkal ezelőtt egy Oriflame tanácsadónő. Eddigi pályafutásom során ugyanis eggyel sem sikerült találkoznom, pedig érdekeltek a termékeik.
Első körben az itteni ódák miatt erre az ajakápolóra és egy lilás rúzsra esett a választásom.
A termék egészen igényes bugyirózsaszín kis golyóba van csomagolva, ez nagyon tetszett. Viszont a belsején már nem gondolkoztak annyit, viszonylag keskeny a csőre, és mélyen bújik meg a szmötyi, nem túl kényelmes, hogy a körmöm alatt mindig volt egy kis adag, amit maszatolhattam le.
Az ápoló hatása rendben van, de hozzáteszem, az ajkaim nem túl problémásak, mivelhogy kb labellóval az anyaméhben fejlődtem (kislányként mániám volt, és az összes kiadást megvásároltam) , így például nem szoktak kicserepesedni, néha kiszáradnak, de mindig (jó) szinten vannak tartva.
Illata semleges, az íze is, teljesen pasibarát.
Rúzs alatt szuper, egészen jól segített a rúzs színének meghosszabbításán az ajkakon.

Tulajdonképp ennyi érdemleges véleményt tudok írni, ugyanis a kutyám fogta magát és 2 hét sikeres Tender Care használó létem után magáévá tette az egészet. Leszedte a kupakot, és az UTOLSÓ CSEPPIG kilefetyelte az isteni mannát. :D
(Esküszöm soha , de soha nem tett kárt semmiben a lakásban! Főleg nem a mami sminkes-krémes cuccaiban. )
Szóval a negyedik csillag után Charlieka hozzátesz még egyet.(Biztos remek cucc, ha megérte kockáztatni azt a nyaklevest.)

A rúzsról meg annyit, hogy mint mondtam lilás színt rendeltem, ehelyett kaptam egy T-mobile rózsaszínt, összekeverte a néni...

Ennyit az Oriflames ismereteimről. Majd ha a csillagok úgy akarják ismét rendelek valami szipiszupit. Lehet kikérem a kutyám véleményét is - és akkor majd eldugom előle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 17.

Illata semleges, az íze is, teljesen pasibarát.

katacita

2013. február 14.

Folyton beleakad a körmöm, még ha rövid akkor is. Ettől kiráz a hideg! Viszont nem rossz cucc, mondjuk az illata nagyon tömény (a csokisat használom).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 14.

timcsike1989

2013. február 13.

Megfogadtam, hogy nem rendelemem meg, mert az avonból is rendeltem hasonlót és az semmit nem ér.. de nem bírtam ellenállni a kis cuki tégelynek :) De nem is bánom, mert ez nagyon szuper! Nagyon jó az állaga, ami meg is lepett, mert az avonos nagyon kemény volt. Este lefekvés előtt bekenem vele a számat és reggelre nagyon puha lesz :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 13.

rammi

2013. február 5.

Nagyon jól ápolta egy ideig a kiszáradt, viszkető ajkaimat, de aztán inkább előidézte, mintsem mulasztotta ezeket... Nem higiénikus ez a tégelyes megoldás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 5.

Tatus

2013. február 3.

Nagyimtól kaptam , nem szerette hogy folyton csipkedem a szám. Szeptember vége óta egészen a mai napig kitartott , csak a számra használtam kb 2óránként napi rendszerességgel , nagyon jól ápol , puha lesz tőle a szám és nem folyik le. Biztosan újra veszem .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. február 3.

czuczy

2013. január 30.

Nagyon jó! Egyedül a csomagolását utálom, mert egyáltalán nem esik kézre.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 30.

Nagyon jó! Egyedül a csomagolását utálom, mert egyáltalán nem esik kézre.

Pindusz

2013. január 26.

Egyetértek, tényleg csoda egy kis balzsam, minden nőnek kötelező! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 26.

Egyetértek, tényleg csoda egy kis balzsam, minden nőnek kötelező! :)

nutooka

2013. január 26.

Függő vagyok! Imádom! Van az a rossz szokásom, hogy mikor kicsit ideges vagyok tépem a szám, de ez egy éjszaka alatt rendbe hozza. S ha kicsit szárad ki a szám, egyből kenem be. Más száraz területekre is szoktam használni. Mire elfogyna, már meg is veszem a következőt. Mindenkinek ajánlom, nagyon nagyon!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate