Oriflame

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2015. január 28.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ajakápolók

Univerzális balzsam

Visszaadja a bőr rugalmasságát, lágyságát. Összetételét a méhviasz és a növényi olajok teszik különlegessé. Kiváló bármilyen kiszáradt, kirepedezett, érzékeny bőrfelület ápolására

Ár: 400 Ft , Eladó: kfruzsi1
Állapot: Új, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes átvétel
Tender Care univerzális balzsam ~ 900Ft
Ár: 900Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: átutalás

Natalka

2013. január 18.

Ez az, ilyenem volt, nem a karamellás változat! :)
Nagyon jó, főleg a számra kentem, mert csodásan hidratálta. Imádtam, kár hogy már nincs a közelemben Oriflame-es tanácsadó, biztosan újrarendelném.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 18.

Ez az, ilyenem volt, nem a karamellás változat! :)

yoko95

2013. január 16.

Nagyon jók, főleg ez az alap verzió. A turbózottak már annyira nem hatásosak. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 16.

yaya

2013. január 14.

nekem cherrysbe van otthon 450 forintért vettem és nagyon tetszett az illata igaziból csak emiatt vettem meg.. de tényleg hidratál...viszont egyre büdösebb szúrós szaga van.... nem tudom miért .Lehet hogy csak velem van a baj mert mással megszagoltattam azt mondták hogy isteni illata van :) meréri kipróbálni ! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. január 14.

doramora

2012. december 31.

Jó régi termék lehet, anyukámnak volt sok sok évvel ezelőtt, amikor még kisgyerek voltam. Jó kis krém, az illat nem rossz, de nem is kellemes. Az emlékek miatt adok neki 3 csillagot. Igazából újra ki kéne próbálnom hogy hiteles véleményt alkossak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 31.

Alice83

2012. december 7.

Nem szerettem magam sem tudom miért..tényleg ragacsos..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. december 7.

Nem szerettem magam sem tudom miért..tényleg ragacsos..

yasmine1122

2012. december 5.

Nagyon jó termék, én is a számra használom és azóta nincs kirepedezve! Meg egyéb száraz területekre is bevált már, pl. mikor az orrom kipirosodik a fújkálástól.

Akik panaszkodnak, hogy a körmük alól szedik ki, próbáljátok meg úgy, hogy a körmötökkel szeditek ki a krémet, tehát hogy a körmötök felső részének a hegyével nyúltok a tégelybe. Uhh hát remélem érhető volt, nem tudom jobban elmagyarázni. :S Nekem ez a módszer bevált. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 5.

Dorjee

2012. november 22.

Ragacsos, kidobtam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. november 22.

Ragacsos, kidobtam.

nikikee97

2012. november 1.

Egyszerűen imádom!! A kedvenc termékem, enélkül sehova sem megyek. Legtöbbször a számon használom, és mióta ezzel kenem, egyszer sem repedezett és száradt ki. Én olyan vagyok, hogy állandóan van valami a számon, és ez a valami ez lett, mindig kenegetem. Folyamatosan puha, szép a szám, egyszerűen élvezem használni! Szájfények, rúzsok alá is mindig teszek vékonyan.
Egyetlen egy nagy problémám vele, az, hogy nem tudom normálisan kiszedni. Állandóan a körmöm alá megy, ami kellemetlen érzés. Jó, hogy ilyen kicsi tégelyben van, mert mindenhol elfér, de egyszerűen borzasztó, hogy ilyen nehezen lehet kivarázsolni onnan.
Ennek ellenére nekem 5*!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. november 1.

Ennek ellenére nekem 5*!!

Oraculum

2012. november 1.

Macerás a tégelyes dolog, de hatása nagyon jó,elégedett vagyok vele és sokáig kitart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 1.

somodiedo

2012. október 22.

Csak itthon használom, mert elég macerás a tégelyből kiszedegetni a balzsamot. Univerzális, de csak a számra használom, ott viszont csodát művel, ha télen a nagy hidegben kireped a szám, este bekenem a balzsammal, és másnap reggelre nyoma sincs semmiféle fájdalomnak, repedésnek. A tégely szerintem nagyon aranyos, csak épp nem praktikus, ezért -1*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 22.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate