Oriflame

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2015. január 28.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ajakápolók

Univerzális balzsam

Visszaadja a bőr rugalmasságát, lágyságát. Összetételét a méhviasz és a növényi olajok teszik különlegessé. Kiváló bármilyen kiszáradt, kirepedezett, érzékeny bőrfelület ápolására

Ár: 400 Ft , Eladó: kfruzsi1
Állapot: Új, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes átvétel
Tender Care univerzális balzsam ~ 900Ft
Ár: 900Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: átutalás

cica01

2012. október 21.

Nagyon régen volt egy ilyenem, az illatát utáltam. Viszont a száraz bőrre jó volt. Mikor náthás voltam és már agyonfújtam az orrom, a száraz, kivörösödött orrom alatt ezzel kentem be, és nagyon jót tett neki :) azóta nem rendeltem, de gondolkozom rajta, hogy beszerezzek egyet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 21.

Heidi

2012. október 8.

Ajándékba kaptam.Gondoltam ha már megvan,akkor kipróbálom.Hát...nem estem hanyatt tőle! Iszonyatosan rossz a tégely,mert nem tudtam kiszedni belőle a cumót és még a körmöm alá is ment. :@ Az ajkamon zsíros érzetet hagy,ha meg a könyökömre kenem,akkor nem hidratál semmit,de amúgy sincs valami nagy hidratáló hatása!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 8.

nkikina

2012. szeptember 19.

Nagoyn bejött, minden nap ezt használom, viszont ez a kis tégelyes kiszerelés nagoyn nemjó, mert a körmöm alól kapargatom ki az egészet.://

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. szeptember 19.

Martili

2012. szeptember 19.

Nem rossz, mert jól hidratál, de nekem nem túl praktikus a kiszerelése, nehéz kinyerni a tubusból. Nem ez a kedvenc ajakápolóm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 19.

Christi

2012. augusztus 30.

egyszer vettem ilyet, de az illata nem tetszik. a hatása jó, de az illat miatt kap 3-ast. most a cseresznyéset rendeltem meg, kíváncsi vagyok az milyen lesz :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 30.

Epres

2012. augusztus 29.

Hidratál.Jó illata van de tégely idegesítő. Emellett szerintem drága is.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 29.

Hidratál.Jó illata van de tégely idegesítő. Emellett szerintem drága is.

sss sss

2012. augusztus 29.

Sosem bíztam ezekben a nagyon felkapott és agyonreklámozott krémekben, ezt azonban mégis kipróbáltam. Jól tettem, mert ez a krém mindenre jó. Az ekcémás bőrömet teljesen meggyógyította, száraz bőrre is kiváló, pattanásra is kenhető. Én egyszerűen csak csodakrémnek hívom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 29.

rexi19

2012. augusztus 28.

Szerintem ugyan olyan, mint a vazelin, csak épp ennek duplája az ára na meg finomabb az illata... Ez a kis tégely meg egyenesen borzalmas, nem lehet normálisan belenyúlni, mindig kaparászni kellett a körmöm alól. Pénzkidobás, 10000x inkább a vazelin!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 28.

ayer02

2012. augusztus 27.

Először anyum, majd párom kezdte el használni. S bele-bele nyúlkáltam én is h bekenjem a kirepedezett fecsegőmet. :) Ráadásul anyummal mind2en eléggé hajlamosak vagyunk arra h herpeszünk legyen.. :| s mesélte anyum h mostanában ő ezzel a krémmel keni be, amikor érzi h viszket a szája s vszínű, h herpesze lesz. S gondoltam legközelebb én is kipróbálom majd, hát sokat nem kellett várnom sajna, így amikor éreztem h bizsereg a szám széle bekentem. S nagy meglepődésemre nem engedte a kis piros foltnál tovább fejlődni (ami nagy csoda m a számtalan herpesz gyógyírnek sem sikerül). Remélem ez így is marad s beválik.
A krém, amit mindenki kenhet bmilyen kiszáradt vagy 'sebes' pontjára....s láss csodát! :) A karamellás változatát szívesen kipróbáltam vna főleg, mert karamell mániában szenvedek! :P De a cseresznyés tesójukat meg is kaparintom magamnak, s így már lesz 1 saját csodám! :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 27.

mich

2012. augusztus 26.

Ez tipikusan az a krém, amit azért készítenek, hogy magadra kend, érezd milyen jóóó, 2perc múlva eltűnik és kiszárad a bőröd/szád/ahova kented, hogy aztán újra bekend,újra kiszárad, és azt veszed észre hogy elfogyott, vedd a következőt. Sajnos a csokis változata elcsábított a vaníliás után, de a cseresznyésnél már nem vettem be, pénzkidobás...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 26.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate