Oriflame

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2015. január 28.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ajakápolók

Univerzális balzsam

Visszaadja a bőr rugalmasságát, lágyságát. Összetételét a méhviasz és a növényi olajok teszik különlegessé. Kiváló bármilyen kiszáradt, kirepedezett, érzékeny bőrfelület ápolására

Ár: 400 Ft , Eladó: kfruzsi1
Állapot: Új, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes átvétel
Tender Care univerzális balzsam ~ 900Ft
Ár: 900Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: átutalás

queengus

2012. augusztus 25.

Nem vagyok elájulva tőle,szerintem sima vazelin az egész kb,annak viszont drága ilyen kicsi kiszerelésben. A csomagolása szép,de engem nagyon zavart hogy mindig a körmöm alól kellett kikaparászni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 25.

kisvacok

2012. augusztus 23.

Nekem nem jött be.Ugyanúgy kicserepesedett a szám tőle egy perc alatt. Ennél van sokkal jobb termék, ami jó is. Szerintem pénzkidobás, illetve nem praktikus a csomagolás, mivel kézzel nyúlsz bele (bacik, vírusok...stb.).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 23.

karakumsivatag

2012. augusztus 23.

Én úgy olvastam, hogy méhviasz, vagy miaszösz. Ha 500 Ft-ért sikerül megvenni, akkor viszont sztem nem is drága. Télen a csizmámra is kentem. Ugyanis a kolléganőm vett egy bőrápolót (cipőre) és megnéztük az összetevőt, ugyanaz volt. Úgyhogy én kipróbáltam cipőn is. Persze amellett, hogy könyökre, kicserepesedett szájra a legjobb (külön célra több dobozzal is van ithon:) Nekem a szimpla szőlőzsírok nem jöttek be.
Aztán most parfümök alá próbálom kenni, mert az én száraz bőrömről minden parfüm pillanatokon belül eltűnik. Zsírosabb bőrön elvileg tovább megmaradnak

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. augusztus 23.

bananafish

2012. augusztus 19.

Mióta tudom az eszem van itthon belőle. Mindenre ezt adta anyukám, sebre,horzsolásra,kiszáradt szájra.Örök darab.(kicsit drága ahoz képest, hogy sima körömvirág krém)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 19.

kalmaniki

2012. augusztus 15.

Nekem vaníliás illatba van meg és én is imádom, szuper kis termék. A csomagolása nagyon praktikus.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 15.

Dia12

2012. augusztus 13.

Nagyon jó kis balzsam! Tényleg ajánlom mindenkinek. Nagyon jól hidratál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 13.

Nagyon jó kis balzsam! Tényleg ajánlom mindenkinek. Nagyon jól hidratál.

Do_orci

2012. augusztus 12.

Nekem vaníliásba, és kávésba van, imádom őket, bár tényleg hamar kifogy :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 12.

Nekem vaníliásba, és kávésba van, imádom őket, bár tényleg hamar kifogy :/

mezeibernadett

2012. augusztus 9.

Ajándékba kaptam,nagyon tetszett a pici tégely eleinte,amit aztán az óriási táskámban természetesen sosem találtam meg.Én ajakápolónak használtam el.Annyira nem higiénikus,hogy az ujjaimmal kotortam ki,meg hát azt sem díjaztam miután a körmöm alól kellett a maradékot kisuvickolni.Ráadásul még kézmosás után is koszosnak és zsírosnak éreztem magam.Egyszer elment,de pénzt nem adnék érte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. augusztus 9.

nikol

2012. július 24.

Az az igazság, hogy ez olyan mint a sima gyógyszertári vazelin, amit receptre jó nagy tégelyben kb. 200 forintért lehet megvenni.Nagyon drága egy ilyen kis mennyiségért, bár a csomagolása valóban nagyon vonzó.....akciósan 400 forint körül még csak-csak megéri, amúgy semmiképp nem fizetnék érte ennyit.Ha rendszeresen könyökre, szájra vagy akár sarok ápolásra használnám akkor 4-5 napig sem tartana.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. július 24.

M. Noémi

2012. július 19.

Régóta használom én is, mindig van itthon. Megéri.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 19.

Régóta használom én is, mindig van itthon. Megéri.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate