Oriflame

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2015. január 28.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ajakápolók

Univerzális balzsam

Visszaadja a bőr rugalmasságát, lágyságát. Összetételét a méhviasz és a növényi olajok teszik különlegessé. Kiváló bármilyen kiszáradt, kirepedezett, érzékeny bőrfelület ápolására

Ár: 400 Ft , Eladó: kfruzsi1
Állapot: Új, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes átvétel
Tender Care univerzális balzsam ~ 900Ft
Ár: 900Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: átutalás

kakasneaniko44

Korcsoport: >54
2012. július 19.

Nagyon jó kis krém, ajakápolónak is bevált, de a száraz repedt sarkamat is rendbe tette.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2012. július 19.

Nejicica

2012. július 19.

Hát, az íze pocsék, tudom nemkéne lenyalogatni de sajna nálam előfordul, a hatása... nos nem tud többet szerintem mint bármelyik másik ajakápoló

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 19.

varga.stella

2012. július 16.

Szuper! Minden táskámban van egy. Ajkakra és minden kicserepesedett testrészre kiváló (pl. könyök). A sarkamon nem bírtam elviselni a nehézsége miatt, de azon is segített. Sokak szerint büdös, de meg lehet szokni. A hatása miatt mindenképpen *5-ös!
Ui.: A macskák pedig imádnak játszani a kiürült tégellyel. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 16.

Ui.: A macskák pedig imádnak játszani a kiürült tégellyel. :D

Poppyseed

2012. július 9.

Gyermekkorom kultikus krémje!:) Anyukám vette mindig, és mindenre használtuk:) Ez tényleg egy univerzális balzsam, szerintem még a halottakat is feléleszti:D De ez több mint 10 éve volt, nem tudom, romlott e a minősége az óta...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 9.

erzsoka83

2012. július 9.

jo termek,nagyon edi a kicsi roszaszin doboz is

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. július 9.

jo termek,nagyon edi a kicsi roszaszin doboz is

tesztMail

2012. július 8.

Nagyon jó kis ajakápoló, de tényleg bármely száraz bőrterületre lehet kenni. A tégely nekem is okoz némi gondot, hosszabb körmökkel kész kihívás kibányászni a tégely tartalmát, de megéri próbálkozni :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 8.

bioleves

2012. június 25.

Az a baj az ilyen ajakápolókkal, hogy én lenyalom őket aszámról, nem tudom miért..De geyébként csak jót mondok róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 25.

CocoSunrise

2012. június 24.

Fantasztikus termék, először ezt vettem meg, utána a csokisat is. A családban olyan lett mint a sötétkék Nivea, tehát állandó lakó és ha elfogy már rendeljük is a következőt. Főleg télen életmentő minden szárazságot rendbe hoz a bőrön rendes használattal és tényleg lassan fogy. Labellót egyikönk sem használ télen amióta megrendeltük az első Tender Care-t. Leggyakrabban az ajkaimra, könyökömre és a körmeim köré kenem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 24.

vivuss87

2012. június 24.

nekem nem jött be, főleg, hogy abba a kis tégelybe lehetetlen belenyúlni... ide is, oda is kenni lehet, de szerintem igazából nagyon semmire sem jó:D

terke29

2012. június 19.

Van belőle lips változat is(rúzstokban,Tender Care lip balm,cikkszáma:20279),bár nem mindíg kapni,kb.750-800 ft körül van,én olyat vettem,mert valóban kezelhetetlen a tégelyes verzió,az viszont tagadhatatlan,hogy nagyon jó kis kence,és a kedvencem a karamellás,bár mindíg kipróbálom az újabb illatokat.
Szoktam olyat csinálni,hogy az aloe lips kifogyott tokjába öntöm a mikróban felmelegített TC-t,és aztán berakom a hűtőbe.Ta-da-da-dam!!!:kész is a kicsavarható saját TC lipsem,és nem kell nyúlkálni a tégelybe.Nyáron azonban megolvad,de ősszel télen nagyon jó,a lényeg,hogy kicsavarós lips tok kell hozzá.
Update:
Most néztem a katalógust,az épp aktuálisban van lips-verzió 999ft-ért,a cikkszám azonos a fent leírtakkal.www.oriflame.hu lapozható katalógus

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. június 19.

Update:

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate