Oriflame

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2015. január 28.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ajakápolók

Univerzális balzsam

Visszaadja a bőr rugalmasságát, lágyságát. Összetételét a méhviasz és a növényi olajok teszik különlegessé. Kiváló bármilyen kiszáradt, kirepedezett, érzékeny bőrfelület ápolására

Ár: 400 Ft , Eladó: kfruzsi1
Állapot: Új, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes átvétel
Tender Care univerzális balzsam ~ 900Ft
Ár: 900Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: átutalás

macsekable

2012. április 18.

Összességében nem egy csoda, mégis szerethető. Nekem a cseresznyés van meg belőle és nagyon kellemes az illata. Tetszik, hogy az állaga könnyedebb, nem folytja le a bőrömet, ha felkenem. Önmagában egy könnyű, természetes, egészséges fényt ad a számnak, ami natúr sminknél épp elég. A csomagolása valóban kis helyes, női táskába illő, aranyos. Viszont ujjal belenyúlkálni talán nem a leghigiénikusabb, mindenképpen egy alapos kézmosás szükséges előtte, ami ugye azt jelenti, hogy nem dobható fel csak úgy akármikor, mondjuk utazás közben, pálcával, egyebekkel manőverezni meg elég érdekes attrakció a BKV-n :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. április 18.

onecrimsonnight

2012. április 17.

Én is csatlakozom az előttem szólókhoz valóban mindenre jó, hatékonyan hidratál. Nekem a cseresznyés verziója tetszik a legjobban...nem olyan műcseresznyeillatú, hanem intenzív és finom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 17.

Dorinaa

2012. április 17.

Cseresznyéset próbáltam ki egy osztálytársam által, az illata nagyon tetszett, és a hatása is jó volt. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. április 17.

vvcs

2012. március 26.

Nekem is ilyen van,de nem nagyon vettem észre hogy anniyra hatott volna,benne van a táskámba hogy hogyha kiszáradna a szám rákenjem,és kb. ennyi ezzel a ternékkel kapcsolatban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 26.

renny07

2012. március 22.

Egyértelműen univerzális csoda:) Szeretem, mert kicsi, így elfér a legkisebb táskámban. Nagyon cuki a csomagolása és kellemes az illata- sima és csokis is van:) Kevés is elég belőle, és nagyon hamar hat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 22.

adorjani.melinda

2012. március 19.

Nekem , csokis ajakápolom van , és már 4 hónapja tart a termék. Nagyon elégedett vagyok vele :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 19.

Gonoszboszy

2012. március 13.

Natúr van nekem, amit ajándékba kaptam. Nagyon jó! A felvitele a tégely miatt nem olyan egyszerű mint a stifteké, de nagyon univerzális. Ajakra, orra, könyökre, kézre... bármire lehet kenni és hat! Szeretem, újravásárolom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 13.

mesu80

2012. február 25.

viszlát könyökpikkelyek, és téli száraz foltok! a csodaszer, ami egy használat után is eltünteti ezeket

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 25.

Lina85

2012. február 18.

Gondolom aki annyira odavan, hogy káros anyagokat tartalmaz, az biztosan burokban él és biztosan fénnyel táplálkozik. A kajákba meg innivalókba mennyi káros anyag van???!!!
Nah mindegy. Szerintem jó kis cucc, nekem a csokis és karamellás van, szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. február 18.

Nah mindegy. Szerintem jó kis cucc, nekem a csokis és karamellás van, szeretem.

cingarela

2012. február 8.

Tök jó lett volna, ha letudom csavarni a tetejét, de még erőlködéssel sem sikerült még a páromnak sem, így a kukába végezte..........:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. február 8.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate