Oriflame

Ár:   1299 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   tanácsadónők   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancico, Módosítva: 2015. január 28.

Lelőhely:   tanácsadónők
Kategória:   Ajakápolók

Univerzális balzsam

Visszaadja a bőr rugalmasságát, lágyságát. Összetételét a méhviasz és a növényi olajok teszik különlegessé. Kiváló bármilyen kiszáradt, kirepedezett, érzékeny bőrfelület ápolására

Ár: 400 Ft , Eladó: kfruzsi1
Állapot: Új, Helyszín: Bp, fizetés: Személyes átvétel
Tender Care univerzális balzsam ~ 900Ft
Ár: 900Ft , Eladó: KataViki
Állapot: bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: átutalás

guapa

2012. február 2.

Ez a balzsam nagyon jó!!! Szóval azért az, hogy 1 pont azt inkább hagyjuk... antalvalit meg társait pláne, azért ő is benne van a New...-ben az sem a leg-legorganikusabb. Az összetevők a nemzetközi előírásoknak megfelelnek, higgyétek el több káros anyagot visztek be már csak azzal is, hogyha kiléptek az utcára.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 2.

Ivett0502

2012. február 2.

Ez egy borzalmas balzsam!Sokáig használtam és csak rosszabb lett a bőröm.Ami száraz volt az még szárazabb lett. Ki is dobtam. Nem ajánlom senkinek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 2.

zsanika20

2012. február 1.

Lehet egy kicsit elfogult vagyok, mivel Oriflame szépségtanácsadó vagyok, de ez a balzsam nagyon jó! amikor náthás vagyok, az orrom imádja, sőt kisfiamnak is ezzel kenem a szeme alatt, amikor piros, száraz foltocska jön ki az arcán, nem féltem nála használni annak ellenére, hogy még kicsi fiam nincs 2 éves, mert az Oriflame termékei 100% organikus eredetűek!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 1.

godgirl86

2012. február 1.

Nekem csalódás volt ez a balzsam, nem sokat használt, és nagyon gyorsan megromlott, ezt onnan vettem észre, hogy nagyon fura szaga lett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 1.

s.adrienn.s

2012. január 30.

Könyökre, ajakra, megfázáskor az orromra szoktam használni. Telitalálat ez a balzsam!
(Viszont a vaníliás változata egy idő után elkezdte szárítani az ajkamat...)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 30.

(Viszont a vaníliás változata egy idő után elkezdte szárítani az ajkamat...)

médea

2012. január 29.

A körömágyamra használom, nagyon jól puhitja, és széppé teszi, a hatása pedig napokig tart. Ha túl mélyen vágok bele a bőrbe, akkor úgy érzem, hogy van egy kis fájdalomcsillapító, nyugtató hatása is és sokkal hamarabb begyógyul, valószínüleg ez a méhviasznak köszönhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. január 29.

Smiley

2012. január 27.

Majdnem olyan jó, mint a Sarokbalzsam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. január 27.

Majdnem olyan jó, mint a Sarokbalzsam. :)

knifeofdreams

2012. január 24.

Viszonylag zsírosabb tapintású balzsam, ezért én csak célzottam szoktam használni, ha télen kiszárad a kézfejem, illetve ha beteg vagyok, és az orrom már teljesen kikészült, akkor nagyon szépen helyreteszi a száraz foltokat. Nem is tudom, hány tégellyel használtam már el belőle :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 24.

Szép

2012. január 17.

A tender care termékei mind nagyon jók

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. január 17.

A tender care termékei mind nagyon jók

zalla

2012. január 16.

Az állaga kicsit más, mint a megszokott ajakápolóké, de nem rossz értelemben. Viszont nehéz kivarázsolni a tégelyből, és kicsit borsos árú ahhoz, hogy a kezem is ezzel kenegessem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. január 16.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate